Blog

Jaki tablet dla dziecka wybrać?
Tablet może służyć dziecku do oglądania bajek podczas podróży na wakacje. Po dokupieniu dodatkowych akcesoriów mobilny towarzysz może stanowić również mini komputer, idealny do nauki poprzez rozrywkę. W tym wpisie dowiesz się jaki tablet dla dziecka wybrać i na co warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji.
Czytaj więcej
Jaki laptop do montażu filmów i obróbki zdjęć wybrać?
Chcesz korzystać z Adobe Premiere i Photoshopa? Nie musisz zdecydować się na zakup MacBooka. Jeśli chcesz mieć laptopa do montażu filmó lub obróbki zdjęć, skorzystaj z porad ekspertów Vedion. Przeczytaj na co warto zwracać uwagę podczas wyboru notebooka do pracy z multimediami. Sprawdź też nasze propozycje.
Czytaj więcej
Jakie słuchawki gamingowe wybrać 2021?
Wybór odpowiednich słuchawek gamingowych gwarantuje komfort obcowania z multimediami. Nie wiesz w jaki model warto zainwestować? Przyjrzyj się urządzeniom zaproponowanym przez ekspertów Vedion. Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania zadawane przez początkujących audiofilii.
Czytaj więcej
Mysz optyczna czy laserowa - którą wybrać?
Dobre jakościowo akcesoria wyróżniają się nie tylko dłuższą żywotnością. Zapewniają również wyższy komfort podczas korzystania z komputera. Przyjrzyjmy się dwóm najpopularniejszym typom myszek – optycznemu i laserowemu. Zastanówmy się wspólnie, który model będzie lepszym rozwiązaniem dla Ciebie.
Czytaj więcej
5 sposobów na przyspieszenie laptopa
Powolna praca laptopa może wynikać z obecności złośliwego oprogramowania lub niedostateczna ilość wolnej przestrzeni dyskowej. Część przyczyn możesz wyeliminować samodzielnie, tym samym przyspieszając pracę komputera osobistego. Sprawdź porady naszych ekspertów, które pomogą przywrócić płynność działania laptopa z systemem Windows 10.
Czytaj więcej
Dlaczego poleasingowy sprzęt IT jest ekologiczny?
Urządzenia poleasingowe i refusbished są zdecydowanie bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Co możesz zyskać kupując używanego laptopa czy smartfon? Przekonaj się ile możesz zyskać Ty a przy okazji również planeta na zakupie poleasingowego sprzętu IT.
Czytaj więcej
Jak podłączyć monitor do laptopa?
Stosowanie drugiego monitora nie jest zarezerwowane wyłącznie dla specjalistów branży IT. Zobacz ile możesz zyskać dzięki korzystaniu z drugiego ekranu. Przekonaj się jak szybko możesz samodzielnie skonfigurować dodatkowy monitor.
Czytaj więcej
Jak zmienić język w systemie Windows 10?
Chcesz korzystać z polskiej wersji systemu Windows 10? Najnowsze oprogramowanie od Microsoft umożliwia ręczną konfigurację języka w zaledwie kilka chwil. Skorzystaj z naszej instrukcji i korzystaj z preferowanego przez Ciebie języka Win10.
Czytaj więcej
Jakie są najczęstsze problemy z laptopem?
Problemy z laptopem mogą przytrafić się każdemu użytkownikowi. Niektóre z nich można rozwiązać samodzielnie, ale część może wymagać konsultacji ze specjalistą. W tym artykule zawarliśmy najczęściej występujące sytuacje i usterki, których doświadczają klienci naszego sklepu.
Czytaj więcej
Ekologiczne podejście do sprzętu elektronicznego
Chcesz być bardziej ekologiczny? Zobacz co możesz robić z urządzeniami, żeby lepiej dbać o naszą planetę. Przy okazji zobacz dlaczego kupowanie urządzeń poleasingowych i refurbished może opłacić się nie tylko Tobie, ale również środowisku!
Czytaj więcej
Jaką myszkę gamingową wybrać?
Profesjonalna myszka gamingowa nie musi być droga! Sprawdź na co warto zwrócić uwagę szukając specjalistycznej myszy. Nasi specjaliści przygotowali nie tylko porady, ale także gotowe propozycje modeli wysokiej jakości myszek dla graczy, które można kupić w sklepie Vedion.
Czytaj więcej
pixel