Wybieramy laptopa do 1000 zł

2019-08-21
Wybieramy laptopa do 1000 zł

Rynek technologiczny stale się rozwija. Z tego powodu przenośne komputery stają się coraz bardziej zaawansowanymi urządzeniami. Z uwagi na mnogość dostępnych w sklepach modeli, znalezienie najlepszego laptopa staje się coraz trudniejsze. Dotyczy to w szczególności osób, które dysponują skromnym budżetem. Jeśli nie chcesz wydać dużo pieniędzy – warto, byś zwrócił uwagę na laptopy poleasingowe. Nie wiesz jaki laptop do 1000 zł będzie dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź propozycje naszych ekspertów.

Laptop poleasingowy – dlaczego się opłaca?

Laptopy wykorzystywane do celów służbowych są eksploatowane znacznie mniej niż modele użytkowane prywatnie. Oznacza to, że po zakończeniu okresu leasingu urządzenie wciąż może z powodzeniem służyć kolejnemu właścicielowi. Wszystko zależy od tego w jaki sposób notebook zostanie przygotowany przed sprzedażą. Doświadczona kadra serwisowa zajmuje się sprawdzeniem jakości pracy podzespołów, a także ich wymianą w przypadku wykrycia nieprawidłowości działania. Specjaliści zajmują się również weryfikacją sposobu działania systemu a także przypisują laptopom poleasingowym klasę. Dodatkowo każdy model obejmują gwarancją. W przypadku naszego sklepu, najlepsze pod kątem wizualnym są laptopy Select oraz notebooki klasy A

Komputery stacjonarne go 1000 zł

Laptopy poleasingowe to urządzenia wykorzystywane w siedzibach firm. Oznacza to, że notebooki tego typu często pochodzą z linii biznesowych. Takie laptopy posiadają udogodnienia, których próżno szukać w modelach detalicznych. Do tych najczęściej obecnych w biznesowych komputerach osobistych są takie rozwiązania jak matowa matryca, dodatkowo wzmocniona obudowa czy druga karta graficzna. Kupując model poleasingowy można więc liczyć na lepszej jakości podzespoły.

Zakup poleasingowego laptopa jest również opłacalny z uwagi na cenę. Koszt nabycia komputera osobistego jest zdecydowanie niższy, niż modelu fabrycznie nowego. Jednocześnie kupując laptopa poleasingowego w sklepie specjalistycznym można liczyć na to, że produkt będzie objęty gwarancją. Dla przykładu, Vedion proponuje długi okres gwarancyjny na komputery osobiste, bo aż do 24 miesięcy.

Jeszcze jednym atutem inwestycji w laptopa poleasingowego jest ekologiczny charakter tego typu modeli. Do zregenerowania notebooka potrzeba znacznie mniej surowców naturalnych. Dodatkowo, im dłużej korzystamy z danego laptopa tym później stanie się on odpadem. Kupowanie poleasingowych urządzeń jest więc nie tylko ekologiczne, ale przy okazji również Zero Waste.

Dobry laptop do 1000 zł – jak wybrać?

Ograniczony budżet nie zawsze jest przeszkodą do zakupu porządnego laptopa. Wszystko zależy od tego do jakich celów ma posłużyć komputer osobisty. Jeśli zależy Ci na prostym urządzeniu do wykonywania codziennych czynności – wybierz jedną z propozycji dostępnych w naszym sklepie. Tani i dobry laptop do 1000 zł objęty gwarancją wysyłamy w 24 godzinach po otrzymaniu zamówienia. Zobacz nasze propozycje.

Notebooki biznesowe do 1500 zł

Lenovo ThinkPad X230 i5 – laptop do 1000 złotych

Jeśli poszukujesz laptopa, który będzie dobrym wyborem do użytku podczas różnego typu podróży, wtedy zakup produktu marki Lenovo powinien być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Co sprawia, że model ThinkPadX230 jest sprzętem polecanym do tego typu zastosowań? Gwarantuje to 12,5-calowy ekran, który jest na tyle niewielki, aby z łatwością przewozić urządzenie. Wzmocniona konstrukcja zapewnia dodatkowo większą odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas podróży. W laptopie Lenovo do 1000 zł zastosowano również matowe wykończenie ekranu, które minimalizuje problem odbijającego się światła.

Bardzo często podczas podróży nie mamy wpływu na to w jakich warunkach używamy naszego sprzętu. Koniecznym rozwiązaniem jest więc zaopatrzenie się w urządzenie, które będzie redukowało wpływ niekorzystnych warunków na komfort naszej pracy. Nie sposób też nie polecić tego laptopa z uwagi na przyzwoite parametry użytkowe. Komputer osobisty posiada wydajny procesor Intel Core i5 i 4 GB pamięci RAM. Oba parametry gwarantują swobodne korzystanie z większości potrzebnych do pracy programów.

Lenovo ThinkPad X250 i5 – laptop do biura do 1000 złotych

Lenovo ThinkPad X250 to laptop do 1000 zł poleasingowy, który świetnie sprawdza się w zastosowaniach służbowych. Praca stacjonarna jest bardzo męcząca dla naszego organizmu, dlatego powinniśmy dokonać wszelkich starań, aby w jak najwyższym stopniu podwyższyć komfort użytkowania naszego sprzętu. Marka Lenovo doskonale rozumie potrzeby użytkownika, oferując tym samym solidny sprzęt w linii biznesowej. Jednocześnie urządzenie przyciąga bardzo atrakcyjną ceną.

Dobry laptop biznesowy to pewnik wydajnej pracy przy maksymalnej redukcji zmęczenia oczu podczas wykonywania czynności. Laptop ThinkPad wyposażony w matową matrycę 12,5 cala zapewnia użytkownikowi dostateczny obszar roboczy, doskonały do pracy z różnymi programami biurowymi. Procesor Intel Core i5 oraz 4 GB pamięci RAM gwarantuje stabilną pracę i możliwość użycia większości programów biurowych bez ryzyka, że sprzęt nie podoła temu wyzwaniu.

Dell Latitude E7240 i5 – dobry notebook do 1000 zł

Modele z serii Latitude od wielu lat są z powodzeniem wykorzystywane w siedzibach firm i prywatnych domach. Świadczą o tym nie tylko dobrej jakości podzespoły, ale także dobra jakość wykonania oraz minimalistyczna estetyka. Laptop do 1000 zł Dell Latitude zachwyca smukłą obudową, a także klasycznym wyglądem.

Notebook Dell z procesorem Intel Core i5 i dyskiem SSD 120 GB jest doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują dostępu do urządzenia w podróży. Lekka konstrukcja a także optymalna wielkość przestrzeni dyskowej sprawia, że użytkownik może mieć wszystkie najważniejsze dokumenty w jednym miejscu. Dobra jakość podzespołów umożliwia też komfortowe korzystanie z najważniejszych programów. Laptop marki Dell działa płynnie i niezawodnie w różnych warunkach.

Obudowa laptopa z linii biznesowej została dodatkowo wzmocniona tri-metalem. Dzięki temu komputer osobisty jest nie tylko odporniejszy na uszkodzenia. Fakt ten gwarantuje również eleganckie wykończenie laptopa biznesowego do 1000 zł. Model ten jest jednym z najchętniej wybieranych, nie tylko przez właścicieli przedsiębiorstw, ale również wśród prywatnych użytkowników.

Przydatne akcesoria do laptopa

Tani i dobry laptop – gdzie go znaleźć?

Znalezienie dobrej jakości laptopa do 1000 zł nie zawsze jest prostym zadaniem. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Jeśli szukasz laptopa z najnowszymi podzespołami, gwarantującymi sprawne działanie współczesnych gier, ten budżet może okazać się zbyt niski. Jeśli jednak zależy Ci na zakupie komputera osobistego do wykonywania standardowych czynności służbowych – często nie musisz inwestować większej ilości pieniędzy.

Wybierz jedną z wyżej wspomnianych propozycji. Sprawdź inne laptopy w cenie do 1000 zł dostępne w ofercie sklepu Vedion. Nie wiesz jaki notebook będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub odwiedź jeden z naszych sklepów. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć laptopa, który spełni Twoje oczekiwania.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel