Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkich sprzedawców, którzy chcieliby włączyć nasze produkty do swojej oferty.

 

Umożliwiamy składanie zamówień hurtowych przez panel sklepu. W celu uzyskania dostępu do cen hurtowych prosimy o kontakt - sales@vedion.pl Do przyznania statusu hurtowika będziemy wymagać następujących dokumentów:

 

- NIP

- REGON

- KRS/wpis do EDG

 

 

Nawiązując z nami współpracę handlową otrzymacie Państwo dostęp do naszych produktów po najlepszych cenach oraz opiekę handlowca. Nasz towar zamawiamy bezpośrednio u hurtowników, co gwarantuje nam najlepsze ceny. Po co macie Państwo kupować od pośredników za granicą, jeżeli możecie nabyć towar po lepszej cenie w Polsce?

 

W celu zapewnienia optymalnego zaopatrzenia w sprzęt, komunikujemy się z naszymi hurtownikami na bieżąco. Będziecie Państwo posiadać możliwość rezerwacji zamówionego przez nas sprzętu oraz złożenia zamówienia specjalnie dla Państwa.

 

Sprzęt posiadany na magazynie (wyświetlany w sklepie) może zostać wydany od ręki. Towar, który musimy sprowadzić, będzie dostępny po ok. 2 tygodniach od złożenia zamówienia.

 

Ceny hurtowe podlegają negocjacjom i są uzależnione od wielkości zamówień.

 

Minimalna cena zamówienia hurtowego to 1000 zł. Na zakupy hurtowe udzielamy 60 dniowej gwarancji RMA (prawidłowe funkcjonowanie, zgodność z opisem).

 

Jeżeli mają Państwo pytania - prosimy o kontakt na adres mailowy: sales@vedion.pl lub telefonicznie 604-096-225

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeżeli przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania, na pewno uda się nam nawiązać współpracę.

 

 

Zapraszamy do współpracy!


 


pixel