Kamery internetowe

( ilość produktów: 3 )

Trudno o wygodną rozmowę online bez kamery internetowej. Ten niepozorny gadżet znajduje zastosowanie nie tylko w użytku biznesowym, ale również prywatnym. Nowoczesne modele kamer Full HD oferują użytkownikowi znacznie więcej, niż dobrej jakości obraz podczas spotkania online. Wielofunkcyjne kamerki internetowe producentów Logitech czy Creative dostępne w sklepie Vedion to produkty tanie, a jednocześnie niezawodne. Nagrywaj, rób zdjęcia i prowadź wirtualne spotkania na swoich zasadach. I to za niewielkie pieniądze!

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Marka
Połączenie

Kamery internetowe stały się popularne jeszcze przed pandemią. Obecnie stanowią jeden z najpopularniejszych akcesoriów do niejednego komputera stacjonarnego czy laptopa. Trudno bowiem wyobrazić sobie wirtualny wykład czy rozmowę z pracownikiem bez obecności wizji. Dzięki dobrej jakości kamerze internetowej można swobodnie spotykać się z ludźmi oddalonymi o dziesiątki kilometrów. Inwestycja w dobrej jakości urządzenie wideo jest więc doskonałym pomysłem. Przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. W jaki sposób wybrać funkcjonalną, a jednocześnie tanią kamerkę internetową? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami!

Kamera internetowa - jak wybrać model idealny?

Z uwagi na bogatą ofertę, wybór kamery internetowej stanowi coraz większe wyzwanie. Chcąc sprawić sobie ten gadżet warto nie tylko zwrócić uwagę na jej producenta. To co powinno przykuć Twoją uwagę w pierwszej kolejności to oferowana rozdzielczość. Zasada jest prosta - im wyższa wartość tym lepsza jakość obrazu. Dobre oświetlenie i ostrość wideo zaoferuje Ci więc kamera Full HD (1080p), a nawet 4K (2160p). Ten pierwszy typ stanowi uniwersalne rozwiązanie zarówno do użytku firmowego, jak i prywatnego. Kamerki internetowe 4K przypadną do gustu nieco bardziej wymagającym użytkownikom. Warto też nie zapominać o klasycznych kamerkach HD (720p), stanowiących propozycję dla osób, które prowadzą spotkania online dość sporadycznie.

Wybierając kamerę internetową warto też sprawdzić liczbę klatek na sekundę. Parametr ten determinuje bowiem nie tyle jakość obrazu, co jego płynność. Jeśli zależy Ci na jak największej realności wideo, zdecyduj się na model oferujący rejestrację w 60 kl/s. Chcąc nieco zaoszczędzić a jednocześnie uniknąć przycinającej się wizji, proponujemy zainteresować się kamerami rejestrującymi obraz w 30 kl/s.

Co jeszcze powinna mieć dobra kamera internetowa?

Coraz więcej kamer internetowych oferuje użytkownikowi dodatkowe udogodnienia. Jedną z kluczowych funkcjonalności jest możliwość dodatkowej kalibracji urządzenia. Ustawienie ostrości może odbywać się nie tylko w sposób automatyczny. Możliwość ręcznego ustawienia tego parametru będzie doskonała dla tych, którzy wykorzystują kamerkę w różnych miejscach.

Na uwagę zasługują również inne funkcje, które może oferować kamera internetowa. Obecność klipsu montażowego umożliwia bowiem łatwiejszy montaż na klapie laptopa lub na brzegu biurka. Modele z klipsem są dużo bardziej uniwersalne, a z tego względu szczególnie je polecamy.

Czy warto kupić kamerkę internetową do laptopa?

Kupując laptopa poleasingowego można zdecydować się na model z wbudowaną kamerą. Warto jednak mieć świadomość, że tego typu akcesorium często pozostawia wiele do życzenia pod względem jakości. Ponadto, większość producentów laptopów odchodzi od pomysłu dodawania wewnętrznej kamerki do nowszych modeli. Zakup dodatkowego urządzenia jest więc rozwiązaniem, które polecamy każdemu klientowi. Niewielkiej wielkości kamerka internetowa jest lekka, a także banalnie prosta w montażu i instalacji. Posiadając wyższej jakości model można cieszyć się dobrej jakości obrazem, a także lepszym dźwiękiem podczas niejednego spotkania online.

Dlaczego warto zainwestować w model odnowiony?

Ceny nowoczesnych kamer internetowych wiodących producentów mogą zniechęcić do ich zakupu. Jeśli Twój budżet jest ograniczony albo po prostu lubisz oszczędność - warto postawić na model refurbished. Urządzenia tego typu to produkty pochodzące ze zwrotów konsumenckich lub prezentowanych na wystawach sklepowych. Takie kamery internetowe są w 100% sprawne a także wyglądają zupełnie jak nowe. W przeciwieństwie do sprzętu prosto z salonu są jednak zdecydowanie tańsze.

Dostępne w naszym sklepie urządzenia przechodzą serię testów diagnostycznych przed ponownym wprowadzeniem do sprzedaży. Znajdziesz u nas kamery internetowe Full HD, a także HD i 4K producentów docenianych na całym świecie m.in. Logitech, Lenovo i Creative. Każda kamerka internetowa w ofercie Vedion jest urządzeniem objętym gwarancją do 12 miesięcy. Oferujemy szybką wysyłkę a także przejrzysty system zwrotów lub wymiany towaru.

Wynieś swoją rozmowę online na zupełnie nowy poziom przyjemności. Postaw na powystawową kamerkę internetową i zachowaj pieniądze w portfelu.

pixel