Myszki przewodowe

( ilość produktów: 2 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Model
Liczba przycisków
Kolor

Myszki przewodowe używane | Vedion.pl

Myszki przewodowe polecane są użytkownikom chcącym uzyskać łączność bez zakłóceń, a także graczom, którzy podczas rozgrywek oczekują szybkości i urządzeń, które nigdy nie zawodzą. Ergonomiczny kształt, który wygodnie leży w dłoni pozwala na wygodną pracę i grę przez wiele godzin, a innowacyjne funkcje usprawnią korzystanie z komputera. Sprawdź ofertę myszek przewodowych przygotowaną przez Vedion.pl. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o poszczególnych modelach. 

Myszki przewodowe poleasingowe i powystawowe | Jakie modele oferujemy?

Vedion.pl oferuje myszki przewodowe poleasingowe, powystawowe i refurbished marek: Logitech, Razer, Corsair, Steel Series, HyperX oraz Lenovo. Cechuje je czułość, nowoczesny design i niezawodność działania.W zależności od wybranego modelu, myszki zostały przystosowane specjalnie dla graczy. Na ich bokach umieszczono przyciski, dzięki którym została ograniczona potrzeba korzystania z klawiszy na klawiaturze. Zaprogramuj je według własnych potrzeb i zyskaj przewagę nad przeciwnikami w rozgrywkach.Myszki przewodowe powystawowe zostały wyposażone w czułe czujniki laserowe oznaczające precyzję. Myszka doskonale przechwyci każdy, nawet najdrobniejszy ruch. Specjalnie zaprojektowany kształt pozwala zapobiec szybkiemu zmęczeniu dłoni, dzięki czemu długie godziny pracy przy komputerze staną się mniej odczuwalne.Każdy element myszki został zaprojektowany z myślą o użytkownikach. W asortymencie znajdziesz myszkę z rozbudowanymi funkcjami scroll’a. Oprócz standardowego przewijania posiada możliwość ruchu w prawo i lewo, co daje więcej możliwości w grach.Łączność przewodowa nie dopuszcza do przerw w działaniu myszki poleasingowej. Utrzymasz stałe połączenie i szybką reakcję na ruch. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty – gwarantujemy najwyższą jakość produktów!

Myszki przewodowe powystawowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Myszki przewodowe powystawowe to modele o zaawansowanych technologiach, wyróżniające się nowoczesnym designem. Posiadają znacznie niższą cenę, niż te same urządzenia dostępne w sklepach stacjonarnych ze sprzętem komputerowym. Najtańsze myszki przewodowe używane można nabyć już w cenie 99 zł!Myszki powystawowe nie noszą śladów zużycia – zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Ich doskonały stan wynika z ich pierwotnego zastosowania – produkty służyły do prezentacji na wystawie w marketach, nie były wykorzystywane podczas pracy bądź gamingu. 

Kup myszki przewodowe powystawowe w Vedion.pl | Dlaczego warto nam zaufać?

Vedion.pl jest outletem tworzonym przez specjalistów i pasjonatów już od ponad 12 lat. Obsłużyliśmy już ponad 30 tysięcy klientów biznesowych, doradzając podczas ich transakcji oraz zapewniając najwyższej jakości obsługę klienta. Nasz szeroki asortyment pozwala na dokonanie wyboru nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy szukają urządzeń klasy biznes. Niska cena myszek przewodowych i pozostałych produktów sprzyja dokonywaniu zakupów osobom o niewielkim budżecie.Dbamy o zaufanie klientów także poprzez dokładne opisy klas jakości. Znajdują się one na każdej stronie produktowej i zawierają kompletne informacje o możliwych wadach lub zarysowaniach. Jeżeli dany produkt działa i prezentuje się jak nowy, klienci również zostaną o tym poinformowani. Dzięki klasom jakości, klienci odwiedzający nasza stronę internetową mogą upewnić się, z jakiego typu produktem mają do czynienia. Po jego dostarczeniu unikną przykrych niespodzianek, które często mają miejsce w nieprofesjonalnych outletach.Wysyłka odbywa się już następnego dnia roboczego i jest zupełnie darmowa, jeżeli zamówione produkty przekroczą kwotę 99 zł. Dodatkowo można liczyć na dostawę gratis, gdy zdecydujesz się na zamówienie do naszego punktu odbioru zlokalizowanego w Warszawie.Skontaktuj się z Vedion.pl dzwoniąc pod numer telefonu 450 004 004 lub wysyłając wiadomość na sklep@vedion.pl. Zapewniamy gwarancję i korzystne rabaty. Zachęcamy do składania zamówień!     

pixel