Kontrolery

( ilość produktów: 1 )

Kontrolery do gier | Outlet Vedion.pl 

Vedion.pl oferuje kontrolery do gier. Outlet przygotował standardowe pady, a także kierownice, gamepad do telefonu oraz joysticki. Produkty w niskiej cenie, które podczas gier sprawdzają się dużo lepiej, niż korzystanie z klawiatury i myszki. Łatwo podłączysz je do portu USB — tyle wystarczy, by rozpocząć ich użytkowanie. Sprawdź ofertę Vedion.pl i znajdź swoje kontrolery do pc outlet. Szukasz swojego pierwszego gamepada i nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Specjaliści Vedion.pl chętnie Ci doradzą i wskażą, który model sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, dzwoniąc na numer telefonu 450 004 004 lub wysyłając wiadomość na e-mail sklep@vedion.pl. Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w soboty 9:00 - 17:00. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień! 

Kontrolery do komputera outlet | Na co zwracać uwagę podczas ich zakupu?

Kupując kontrolery do komputera outlet, zwróć uwagę na ergonomię. Zadaniem tego urządzenia jest zapewnienie Ci wygodnej gry, dlatego przede wszystkim powinno wygodnie leżeć w ręce i nie wyślizgiwać się w trakcie bardziej energicznych rozgrywek. Na ergonomię składa się nie tylko sam kształt, ale również układ przycisków pada. Ponadto, istotny jest sposób łączności kontrolera z komputerem, PS4 czy Xboksem One. Zdecydowana większość klientów decyduje się obecnie na kontrolery bezprzewodowe, jednak łączność przewodowa również posiada wiele zalet. Jedną z nich jest brak potrzeby częstego ładowania. Zależy Ci na efektach specjalnych? Kontrolery do ps4 outlet oraz do PC mają wiele ciekawych funkcji, takich jak podświetlenie lub wibracje. 

Kontrolery do PC outlet | Kup je w Vedion.pl 

Oferowane kontrolery do pc outlet posiadają szereg funkcji, które usprawniają grę i sprawiają, że osiągasz jeszcze lepsze wyniki w rozgrywkach.W zależności od wybranego modelu zyskujesz w pełni programowalne przyciski akcji, za pomocą których masz dokładną kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami w grze. W przypadku gier akcji, w których wykorzystywana jest broń maszynowa, użyj trybu Turbo, zapewniającego ciągły ogień wydobywający się z broni. W przypadku kierownicy zastosowano mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego i spiralne koło zębate - pozwalają odczuć większy realizm gry oraz zapewniają precyzyjne działanie, bez przerw. Urządzenia możesz w łatwy sposób podłączyć zarówno do komputera, jak i PS3, PS4. Mowa tutaj nie tylko o standardowych padach, ale także kierownicach oraz joystickach. Oferowane kontrolery używane wyróżniają się niską ceną i doskonałą jakością. Wypróbuj je podczas swojej rozgrywki! 

Dlaczego warto kupić kontrolery do pc outlet w Vedion.pl?

Vedion.pl to outlet, który od ponad 12 lat tworzony jest przez profesjonalistów i pasjonatów. Doradzamy w zakresie urządzeń elektronicznych używanych: poleasingowych, powystawowych oraz refurbished. Wyróżniamy się wyjątkowo korzystnymi warunkami podczas zawierania transakcji. Co zyskasz, kupując właśnie u nas? Po pierwsze — dokładnie opisane klasy jakości. Jeśli oferowany przez nas sprzęt posiada przypisana klasę jakości, jest ona dokładnie opisana, by klient miał 100% pewność, z jakim produktem ma do czynienia. Wskazujemy wszystkie ewentualne wady, a jeżeli urządzenie jest jak nowe — również o tym informujemy. Po drugie — profesjonalna obsługa klienta. Przed zakupem chcesz dopytać o kilka istotnych dla Ciebie szczegółów? Chcesz zyskać więcej informacji o kontrolerach do pc lub innych oferowanych urządzeniach? Skontaktuj się z nami, a od razu uzyskasz wyczerpującą odpowiedź od specjalisty.Ponadto, wszystkie zamówienia wysyłane są w 24 godziny. To oznacza, że dotrą do Ciebie w krótkim czasie i możesz liczyć na nas, gdy potrzebujesz dokonać szybkich zakupów. Darmowa dostawa obejmuje wszystkie zamówienia w cenie powyżej 99 złotych. Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres lub do punktu odbioru zlokalizowanego w Warszawie. Dodatkowo zwrot i wymiana są zupełnie za darmo — masz 14 dni na ich wykonanie. Kontrolery do pc outlet są objęte gwarancją 12 miesięcy.

pixel