Myszki gamingowe przewodowe

( ilość produktów: 4 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Marka
Model
Liczba przycisków
Kolor

Myszki gamingowe przewodowe outlet Vedion.pl

Gdy w rozgrywkach przede wszystkim liczy się precyzja i szybkość, warto wyposażyć się w myszki przewodowe gamingowe. Nowoczesne modele myszek pomogą graczom w pełni wykorzystać ich umiejętności oraz potencjał, czego skutkiem będzie wiele wygranych rozgrywek. Sprawdź myszki gamingowe przewodowe powystawowe dostępne w ofercie Vedion.pl w niskich cenach. 

Jak wybrać myszki gamingowe przewodowe używane?

Wybór myszki gamingowej nie może być przypadkowy — podczas jej zakupu należy zwrócić uwagę na kilka parametrów, dzięki czemu przyczynią się do osiągnięcia oczekiwanych przez użytkownika efektów w grze. Najważniejszym elementem myszki jest sensor — optyczny lub laserowy. W nowoczesnych modelach odchodzi się już od sensorów laserowych, a producenci coraz częściej decydują się na optyczne. To właśnie od sensora zależy, jak czuła będzie myszka, a co za tym idzie — jak dobre efekty osiągniemy w grze, gdy przede wszystkim liczy się szybkość. Kolejnym istotnym parametrem jest rozdzielczość, która określa, jak bardzo dynamiczną grę uzyskamy. Oczywiście im wyższą wartość DPI podaje producent, tym myszka pracuje szybciej. Wiele z obecnie produkowanych myszek ma możliwość zaprogramowania znajdujących się na nich przycisków, które mogą być przydatne w trakcie rozgrywki. Każdy z graczy przypisuje do nich wybrane przez siebie funkcje. Mając je zawsze pod ręką, łatwo zyskać przewagę nad przeciwnikiem. O komfort gry dba wyprofilowana konstrukcja myszki, która świetnie leży w dłoni i sprawia, że ręka nie męczy się nawet po dłuższym czasie grania. 

Myszki gamingowe przewodowe powystawowe | Sprawdź modele dostępne w Vedion.pl

W Vedion.pl oferujemy myszki gamingowe przewodowe używane Razer, Logitech, Lenovo i wielu innych uznanych marek. Przewód zapewnia stałą łączność, bez opóźnień. Posiadają wygodne profilowania i antypoślizgowe panele boczne. Podświetlenia z możliwością personalizacji kolorów nadają im niezwykle oryginalnego charakteru — dzięki temu świetnie prezentują się podczas gry przy zgaszonym świetle. Ergonomiczny kształt i czujnik HERO umożliwiają jeszcze bardziej precyzyjne ruchy. W zależności od modelu, myszki gamingowe przewodowe outlet zawierają powłokę zapobiegającą nieestetycznym odciskom palców. Dodatkowo barwa myszki pozostaje niezmienna, mimo intensywnych gier przez wiele lat. O dobrą kondycję urządzeń dbają powłoki ochronne wraz z porowatymi gumami. Myszki gamingowe przewodowe powystawowe posiadają nawet 11 przycisków, które można dowolnie zaprogramować w zależności od swoich preferencji. Przypisz do nich preferowane polecenia, z których skorzystasz w chwili najbardziej niespodziewanej dla przeciwnika. Oprócz klasycznych czarnych myszek gamingowych z podświetleniem przygotowaliśmy modele dla zwolenników kolorowych akcesoriów do komputera. Niewielki, poręczny model, zapewniający dużą precyzję, w kolorze liliowym to dobry wybór dla każdego, kto ceni funkcjonalność i świetny design. 

Myszki przewodowe dla graczy | Zalety myszek używanych

Zakup profesjonalnego sprzętu gamingowego wymaga dużego nakładu pieniędzy. Myszki przewodowe dla graczy o topowych parametrach, które znaleźć można w sklepach z elektroniką, uchodzą za najdroższe, przez co są nieosiągalne dla osób chcących skompletować budżetowe wyposażenie. Rozwiązaniem są myszki gamingowe przewodowe używane oferowane w Vedion.pl, których największą zaletą jest świetny stosunek ceny do jakości. Myszki gamingowe przewodowe powystawowe pochodzą z wystaw popularnych marketów, gdzie stanowiły część ekspozycji. Nie były użytkowane w standardowy sposób, dzięki czemu nie posiadają śladów zużycia oraz wad w działaniu. Sprawdź ofertę outletu Vedion.pl i złóż zamówienie na myszki gamingowe przewodowe powystawowe Razer, Lenovo, Logitech i wielu innych marek. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze produktów — skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta i zyskaj więcej informacji o przewodowych myszkach dla graczy.

pixel