OBALENIE 6 MITÓW O LAPTOPACH POLEASINGOWYCH
2019-04-05

OBALENIE 6 MITÓW O LAPTOPACH POLEASINGOWYCH

Ten artykuł będzie miał zabarwienie lekko bojowe, gdyż zmierzymy się w nim z 6 mitami na temat leasebooków. Jedne są bardziej, drugie mniej popularne ale nie zmienia to faktu, że tworzą wokół rynku notebooków poleasingowych bardzo czarny PR, co jest szkodliwe nie tylko dla sprzedawców ale także dla osób, które rezygnują z zakupu takiego sprzętu poprzez oddziaływanie mitów.
NOWY VS POLEASINGOWY
2019-04-05

NOWY VS POLEASINGOWY

Notebooki biznesowe mają to do siebie, że są urządzeniami gwarantującymi wysoką jakość pracy i długą żywotność. Oprócz tej super-optymistycznej strony musimy także spojrzeć na tę drugą, mniej przyjemną - na cenę. 
NOTEBOOKI KLASY BIZNES - CO OFERUJĄ?
2019-01-21

NOTEBOOKI KLASY BIZNES - CO OFERUJĄ?

Notebooki klasy biznes niekoniecznie muszą zawsze trafiać w ręce bankierów czy przedsiębiorców. Ich nazwa bardziej odpowiada na pytanie  „do czego?” niż „dla kogo?”. Łatwo możemy więc dojść do wniosku, że notebooki te sprawują się głównie jako komputery przeznaczone do pracy, choć nierzadko są mądrym wyborem jako komputery prywatne.

Ale co w nich jest takiego dobrego? Czym właściwie są notebooki biznesowe? Jak je odróżnić?

DLA KOGO LEASEBOOK - KOMPUTER POLEASINGOWY
2018-12-15

DLA KOGO LEASEBOOK - KOMPUTER POLEASINGOWY

Skoro wiemy czym są leasebooki (a są to komputery poleasingowe), to możemy w bardzo prosty sposób skonstruować myśl pt. „dla kogo jest?”. Być może po przeczytaniu poprzednich artykułów wiele tutaj zawartych myśli wyda się oczywistych, jednak warto zwrócić uwagę bezpośrednio na grupę, dla której leasebooki mogą stać się rewelacyjnym rozwiązaniem i skutecznym narzędziem.
JAK WYBRAĆ KOMPUTER POLEASINGOWY? - WYBÓR LEASEBOOKA
2018-11-30

JAK WYBRAĆ KOMPUTER POLEASINGOWY? - WYBÓR LEASEBOOKA

Inwestycja na lata może zamienić się w czystą stratę środków. Dlaczego? Ponieważ nie zachowaliśmy kilku podstawowych kroków! Zauważymy tutaj parę znaczących elementów, które warto wziąć pod uwagę. W ten sposób unikniemy mniej przyjemnych niespodzianek, zaś sam zakup stanie się doskonałą decyzją.
 
8 POMYSŁÓW NA PREZENT
2018-11-09

8 POMYSŁÓW NA PREZENT

Świąteczna gorączka niedługo nas dopadnie a wraz z nią mętlik w głowie odnośnie prezentów. Rok w rok dwoimy się i troimy żeby wybrać te, z których nasi bliscy na pewno się będą cieszyć. Dzisiaj jednak przychodzimy Wam z pomocą i chętnie doradzimy podczas tego wyzwania. 
JAK DOBRAĆ PODZESPOŁY DO KOMPUTERA?
2018-10-31

JAK DOBRAĆ PODZESPOŁY DO KOMPUTERA?

Po zakupie komputera raczej nie chcemy mieć z nim kłopotów. Zależy nam na płynnym działaniu i odpowiedniej wydajności podczas naszej pracy. No właśnie – od tego należy zacząć – „do czego potrzebuję komputera?”
5 KORZYŚCI Z ZAKUPU SPRZĘTU POLEASINGOWEGO
2018-08-01

5 KORZYŚCI Z ZAKUPU SPRZĘTU POLEASINGOWEGO

Podczas procesu decyzyjnego warto przeanalizować konkretne oferty pod kątem korzyści, jakie osiągniemy przy danym wariancie. W tym artykule chcemy przybliżyć taką listę dotyczącą wyboru zakupu sprzętu poleasingowego.
NAJLEPSI PRODUCENCI NOTEBOOKÓW BIZNESOWYCH
2018-07-25

NAJLEPSI PRODUCENCI NOTEBOOKÓW BIZNESOWYCH

Wybór notebooka biznesowego może okazać się rewelacyjną decyzją ze względu na większe możliwości i przede wszystkim na wysoką jakość sprzętu. Nawet jeśli się zdecydujemy na dokładnie ten gatunek komputera, to w dalszym ciągu pozostaje nam kwestia wyboru producenta i samego modelu.
CZYM SĄ NOTEBOOKI KLASY BIZNES?
2018-07-05

CZYM SĄ NOTEBOOKI KLASY BIZNES?

Czy aby przypadkiem takie nazewnictwo nie jest tylko sztuczką producentów, by dotrzeć do nowej grupy klientów? Nie do końca. Ma ono bowiem istotne podłoże w samym produkcie. Lecz czym się różni od powszechnie nam znanych notebooków marketowych? Kto powinien na nie zwrócić uwagę? I przede wszystkim – jak prezentują się ich ceny?
JAK SPAROWAĆ ODBIORNIK LOGITECH? [INSTRUKCJA]
2018-06-27

JAK SPAROWAĆ ODBIORNIK LOGITECH? [INSTRUKCJA]

Podłączamy nowiutkie urządzenie do komputera i jesteśmy mało pozytywnie zaskoczeni ponieważ okazuje się, że nie działa. Spokojnie! Z pewnością jest wszystko w porządku, wystarczy sparować odbiornik z urządzeniem.
GŁOŚNIK BLUETOOTH - CZY WARTO?
2018-06-01

GŁOŚNIK BLUETOOTH - CZY WARTO?

Głośniki bluetooth zdobyły ogromną popularność zarówno na polskim, jak i światowym rynku RTV. Możemy dosłownie przebierać w modelach jakie oferują nam producenci a także balansować na rożnych progach cenowych jednocześnie dopasowując wybór do naszych potrzeb.
JAKĄ MYSZ DO LAPTOPA WYBRAĆ?
2018-02-15

JAKĄ MYSZ DO LAPTOPA WYBRAĆ?

Wybór myszki do laptopa nie jest taki prosty jak nam się może z pozoru wydawać. Podczas tego procesu warto uwzględnić pewne parametry dzięki którym skutki naszej decyzji będą pozytywne – lub nie jeśli się nadto pośpieszymy.
LOGITECH T630 ULTRATHIN MOUSE - CZY WARTO?
2018-02-01

LOGITECH T630 ULTRATHIN MOUSE - CZY WARTO?

Dla tych, którzy jeszcze jej nie znają – część zapoznawcza. Logitech Ultrathin Mouse, inaczej T630 to bezprzewodowa mysz, która oferuje swoim użytkownikom kontrolę poprzez dotykową powierzchnię. Patrząc na standardowe modele możliwe, że ciężko nam sobie wyobrazić czy korzystanie z takiego urządzenia jest w ogóle wygodne. No bo jak to? Tak bez przycisków? To tak można?
JAK WYBRAĆ LAPTOPA DO FIRMY?
2018-01-20

JAK WYBRAĆ LAPTOPA DO FIRMY?

Wybór sprzętu do firmy wcale nie należy do najprostszych. We wcześniejszym artykule utworzyliśmy szablon, który możemy zastosować w praktycznie każdym przypadku, tutaj zaś skupimy się głównie na laptopach i całym procesie wyboru.
JAKA MYSZ DO CS:GO?
2018-01-05

JAKA MYSZ DO CS:GO?

Tak samo jak nasi wirtualni bohaterowie potrzebują najlepszego wyposażenia by wkraczać na kolejne poziomy, tak my musimy mieć pod nadgarstkami konkretny oręż by sprostać wymaganiom narzucanym przez rozgrywkę. Jako, że rywalizacja w różnego rodzaju grach komputerowych stawała się z dnia na dzień coraz bardziej zacięta, zadano sobie pytanie „jak mogę wyprzedzić innych?”
LAPTOPY GAMINGOWE - KOMPENDIUM WIEDZY
2017-09-22

LAPTOPY GAMINGOWE - KOMPENDIUM WIEDZY

Rynek gamingowy kwitnie w najlepsze i wyciska dokładnie wszystkie soki jakie tylko może, by osiągnąć najlepszą mieszankę jakości i wydajności. Producenci podzielili swoje produkty na kilka rodzajów – klasyczne konsumenckie, biurowe i oczywiście bohaterów naszego artykułu - gamingowe.
JAKI PILOT UNIWERSALNY WYBRAĆ?
2017-06-08

JAKI PILOT UNIWERSALNY WYBRAĆ?

Piloty, które uwielbiają znikać w bliżej nieokreślonych czarnych dziurach przestrzeni kanapy. Poza tym ich ilość… pilot od DVD, od TV, od zestawu Audio, od dekodera! Zajmują miejsce, zazwyczaj są mało estetyczne, plączą się, gubią i szybko przestają działać. Można oszaleć. Ale spokojnie, jest rozwiązanie. Pilot uniwersalny. Jeden. Jeden jedyny, zastępujący kilka, a nawet kilkanaście innych pilotów.
TEST GŁOŚNIKÓW DO KOMPUTERA. JAKIE WYBRAĆ?
2017-06-05

TEST GŁOŚNIKÓW DO KOMPUTERA. JAKIE WYBRAĆ?

Odpalasz swoją ulubioną playlistę na laptopie czy notebooku i…często w tym samym momencie masz ochotę ją wyłączyć. I to nie dlatego, że najlepsze kawałki nagle przestały być interesujące. Więc czemu? Mowa o jakości dźwięku. Większość użytkowników komputerów z wbudowanymi głośnikami pozostaje rozczarowana jakością dźwięku, który oferują ich laptopy. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest wyposażenie swojego sprzętu w głośniki do komputera.
WIELKI TEST PADÓW DO GRANIA
2017-06-03

WIELKI TEST PADÓW DO GRANIA

Całkiem spore grono graczy PC podczas różnego rodzaju rozgrywek nadal korzysta z zestawu klawiatura + mysz. Jednak okazuje się, że wygoda i funkcje, które oferują pady sprawdzają się w wielu grach znacznie lepiej niż ten dobrze wszystkim znany, klasyczny duet. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpopularniejszych i naszym zdaniem - najlepszych padów. Znajdziecie tu propozycje dla bardziej wymagających i lubiących precyzję, jak i te tańsze modele, na każdą kieszeń.

 
TEST SŁUCHAWEK BLUETOOTH
2017-05-31

TEST SŁUCHAWEK BLUETOOTH

Komfortowe, w nowoczesnym designie… i przede wszystkim bez splątanych kabli. Idealne dla kierowców, sportowców, melomanów, biznesmenów albo zapracowanych rodziców. Słuchawki Bluetooth sprawdzą się w wielu sytuacjach, w których trzymanie telefonu w dłoni lub plątanina kabli nie wchodzą w grę. I choć okazuje się, że jest z czego wybierać, to wybór wcale nie jest taki prosty.
JAK WYBRAĆ KLAWIATURĘ DLA GRACZA?
2017-05-29

JAK WYBRAĆ KLAWIATURĘ DLA GRACZA?

Przyjrzyjmy się bliżej czym klawiatura dla gracza różni się od tej tradycyjnej, znanej nam z naszych laptopów, biur i szkół. Czy aby na pewno klawiatura dla graczy to jedynie wyższa cena i zestaw świecących lampek dla gadżeciarzy?
JAK PODŁĄCZYĆ SŁUCHAWKI DO PLAYSTATION 3?
2017-02-05

JAK PODŁĄCZYĆ SŁUCHAWKI DO PLAYSTATION 3?

Kolejny przeciwnik, którego nie usłyszałeś za plecami? Ciągłe krzyki o zacnej treści "przycisz to!" dobiegające zza ściany?
Spokojnie. Mamy przepis jak pozbyć się tych wszystkich efektów ubocznych grania na naszej ukochanej platformie.
JAK POŁĄCZYĆ JEDNO LUB WIELE URZĄDZEŃ Z ODBIORNIKIEM UNIFYING?
2016-11-26

JAK POŁĄCZYĆ JEDNO LUB WIELE URZĄDZEŃ Z ODBIORNIKIEM UNIFYING?

Oprogramowanie Unifying pozwala na podłączenie kilku urządzeń bezprzewodowych do jednego odbiornika. Jest to niezwykle praktyczne i wygodne. Dzięki temu mamy więcej wolnych wejść USB, nie mylą nam się odbiorniki a zbędne możemy np sprzedać bądź trzymać jako zapasowe.
Aby jednak korzystać z takich bajeranckich funkcji musimy na początku połączyć oba urządzenia. Jak to zrobić? 
BLACK FRIDAY - 5 KROKÓW DO ZDOBYCIA ŁUPÓW
2016-11-12

BLACK FRIDAY - 5 KROKÓW DO ZDOBYCIA ŁUPÓW

25.11.2016 r - Wyścig, szał, adrenalina - tymi trzema słowami zapowiada zbliżający się wielkimi krokami Black Friday

Wszystko zaczęło się, gdy w 1960 roku sprzedawcy postanowili znaleźć sposób na zwiększenie swoich obrotów ze sprzedaży pod koniec sezonu. 

MYSZ OPTYCZNA A LASEROWA - CO WYBRAĆ?
2016-11-04

MYSZ OPTYCZNA A LASEROWA - CO WYBRAĆ?

Idziemy do sklepu (lub przeglądamy w internecie). Widzimy dział z myszkami komputerowymi. Chcemy wybrać coś dla siebie i...Bach! Jedne z pierwszych kryteriów jakie możemy zauważyć: mysz optyczna, mysz laserowa. “No dobra.. ale co za różnica?”
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
'); fbq('track', 'PageView'); pixel