Komputery poleasingowe Lenovo

komputery laptopy lenovo

Producent Lenovo

Najnowsze technologie opracowywane przez inżynierów Lenovo gwarantują sprzęt najwyższej jakości, o czym z pewnością świadczy wysoka sprzedaż urządzeń w tempie cztery sztuki na sekundę. W swojej ofercie Lenovo posiada szeroką gamę produktów łączących się z siecią: od smartfonów po serwery dla centrum danych.

Celem przedsiębiorstwa jest tworzenie produktów, które każdy chce mieć, kultury, do której każdy chce przynależeć, a także firmy, która cieszy się szacunkiem na całym świecie. Różnorodność, na którą stawia Lenovo, połączona z ambicją bycia najlepszym daje mieszankę gwarantującą sukces - wystarczy spojrzeć na oferowane produkty.

Co otrzymujesz

 • opis grafiki

  Wydajny sprzęt klasy biznes nawet do 80% taniej

 • opis grafiki

  W pełni legalne oprogramowanie

 • opis grafiki

  Gwarancję na produkt nawet do 24 miesięcy

 • opis grafiki

  Fachową obsługę i indywidualne podejście do zamówienia

 • opis grafiki

  Pomoc i doradztwo specjalisty

 • opis grafiki

  Wybór spośród produktów największych producentów

Serie komputerów poleasingowych Lenovo

komputery poleasingowe lenovo M

SFF serii M

Komputery stacjonarne SFF serii M to urządzenia idealnie dopasowane do wysokich wymagać zespołów IT. Dzięki swojej stabilności i łatwości w zarządzaniu, komputery Lenovo sprawdzają się nawet w największych firmach. Komputery stacjonarne SFF serii M są kompaktowe, wydajne i łatwe w rozbudowie, co sprawia, że zarządzanie nimi jest jeszcze bardziej przyjemne. Modele serii M posiadają dodatkowe zabezpieczenia, przez co znakomicie nadają się do pracy w biznesie.

Bardzo ważną zaletą są jest wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu komputery Lenovo posłużą przez wiele lat. Szeroka oferta produktów SFF serii M to również małe, wydajne komputery klasy biznes przeznaczone do mniejszych pomieszczeń, których niewątpliwą zaletą jest energooszczędność i szybka łączność przewodowa i bezprzewodowa.

Seria S Tower

Komputery stacjonarne Lenovo Serii S Tower to urządzenia przeznaczone szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Komputery tej serii charakteryzują się świetnym stosunkiem ceny do jakości, a ich niezawodność sprawi, że nie będą generować dodatkowych kosztów. Energooszczędność, która została zastosowana w Serii S Tower jest dodatkowa zaletą tych urządzeń.

komputery poleasingowe s tower
komputery poleasingowe all in one lenovo

Seria S All-in-One

Znakomitym rozwiązaniem pozwalającym oszczędzić miejsce jest komputer stacjonarny Serii S All-In-One. Te komputery nie tylko wyglądają profesjonalne, ale posiadają również profesjonalne wyposażenie. Ten wydajny komputer stacjonarny świetnie będzie prezentował się zarówno w biurze, jak i w recepcji. Dzięki zastosowaniu wielu portów, łączenie się z innymi urządzeniami i przesyłanie danych stają się jeszcze prostsze.

Dlaczego komputery poleasingowe Lenovo?

 • opis grafiki

  Oszczędność
  nawet do 80%

 • opis grafiki

  Komputery i laptopy
  Klasy A

 • opis grafiki

  Gwarancja
  do 24 miesięcy

 • opis grafiki

  Profesjonalna
  obsługa

Dlaczego komputery poleasingowe Lenovo? Przeszukując oferty komputerów stacjonarnych oprócz parametrów bardzo często istotną rolę odgrywa ceny. Najlepszym zakupem będzie znalezienie sprzętu o znakomitych paramentach i relatywnie niskiej ceny. Alternatywą dla nowych komputerów stacjonarnych jest skorzystanie z oferty komputerów poleasingowych Lenovo.

Firmy, które korzystają ze sprzętu w leasingu, podpisują umowy na krótki czas, dlatego też komputery poleasingowe są w bardzo dobrym stanie technicznym, a ich parametry są ciągle jednymi z lepszych na rynku. Nic dziwnego, ponieważ komputery używane we wszystkich przedsiębiorstwach, to sprzęty wysokiej klasy.

W odróżnieniu od komputerów przeznaczony dla zwykłych konsumentów, komputery stacjonarne Lenovo produkowane dla biznesu posiadają bardziej wytrzymałą konstrukcję i parametry, które występują w wersji Professional, a nie Home.

Wybierając komputer poleasingowy Lenovo otrzymujemy produkt wysokiej klasy biznes z gwarancją na minimum 12 miesięcy, lecz w znaczniej niższej cenie niż inne tej klasy produkty w popularnych sklepach

Dlaczego Vedion

Firma Vedion istnieje do 2008 roku. W tym czasie firma zdobyła doświadczenie w sprzedaży wysokiej klasy produktów. Specjalnością firmy od samego początku jest sprzedaż produktów w wersji Refurbished, czyli produktów, które zostały zwrócone przez kupującego w krótkim czasie po zakupie (do 14 dni). Nie są to jednak produkty uszkodzone czy niepełnowartościowe. Zwroty produktów zazwyczaj mają związek z brakiem kompatybilności z pozostałymi sprzętami lub podstawową wersją oprogramowania. Wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie Vedion to produkty znanych marek, co jest gwarancją zakupu sprzętów solidnych i posiadających znakomite parametry.

Vedion to firma posiadająca wiele potwierdzonych pozytywnych opinii konsumentów, a certyfikat "Słucham swoich klientów" serwisu Opineo potwierdza wysoką jakość obsługi i bezpieczeństwo zakupów. Produkty oferowane przez Vedion to również gwarancja korzystnej ceny i możliwość skorzystania z najlepszych promocji na rynku. Rozwój firmy to dwa salony stacjonarne oraz obecność na wszystkich większych portalach sprzedażowych, jak Amazon, eBay, Allegro, Skąpiec itd. Sklep komputerowy Warszawa to pierwszy salon Vedion, natomiast drugim punktem jest Vedion Kraków, który został otwarty 6 maja 2019 roku.

komputery poleasingowe do pracy

Przykładowe modele komputerów Lenovo

lenovo M92P

Lenovo M92p

Wybierając komputer poleasingowy Lenovo SFF serii M warto zwrócić uwagę na model M92p. Ten komputer charakteryzuje funkcjonalna obudowa ze złączami umieszczonymi w łatwo dostępnych miejscach i bardzo wydajnym systemem chłodzenia. Parametry techniczne w porównaniu z ceną produktu to świetny wybór.

Lenovo S510 Tower

Wybierając komputer używany Lenovo S510 Tower otrzymamy energooszczędny, elegancki i wytrzymały komputer stacjonarny, który zdecydowanie wpłynie na zredukowanie kosztów utrzymania sprzętu biurowego. Jak wszystkie komputery oferowane przez Vedion, model S510 Tower posiada fabryczne oprogramowanie zainstalowane zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

lenovo s510
lenovo s500z

Lenovo S500z

Seria S AIO posiada model S500z, który zachwyca 23-calowym ekranem, a całość prezentuje się niezwykle elegancko. Ten komputer poleasingowy Lenovo jest odpowiedni dla małych i średnich przedsiębiorstw ze względu na swoją wydajność.

Zaufali nam

pixel