Klawiatury gamingowe

( ilość produktów: 23 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Model
Layout
Kolor

Klawiatury mechaniczne dla graczy | Vedion.pl Gry komputerowe wymagają wysokiej klasy sprzętu, który pozwoli na prowadzenie intensywnych rozgrywek bez przerw i opóźnień. Podstawą każdej z gier jest klawiatura — najlepiej mechaniczna, pozwalająca na szybką reakcję klawiszy na wciśnięcie, umożliwiająca programowanie poszczególnych przycisków, z wygodną podpórką oraz efektownym podświetleniem. Sprawdź klawiatury mechaniczne dla graczy powystawowe i kup wysokiej jakości urządzenia w niskiej cenie. 

Jakie klawiatury mechaniczne dla graczy powystawowe oferujemy?

W ofercie Vedion.pl znajdują się klawiatury mechaniczne dla graczy powystawowe marek Lenovo, Corsair, Logitech oraz Razer. Technologia optyczna pozwala na niezwykle szybką reakcję klawiatury na nacisk. O brak opóźnień producenci zadbali poprzez użycie połączenia przewodowego w każdym z zaprezentowanych modeli. Wytrzymałe przełączniki nie dopuszczają do szybkiego zużycia się przycisków. Oferowane modele przypadną do gustu szczególnie graczom zwracającym dużą uwagę na estetykę urządzeń. Klawiatury mechaniczne dla graczy outlet są w całości podświetlane na wiele sposobów, co pozwala na prowadzenie rozgrywek także po zmroku. W przypadku klawiatury Razer użytkownik ma do wyboru aż 16 milionów kolorów. 

Klawiatury mechaniczne dla graczy outlet — czym są i jak działają?

Każdy z przycisków klawiatury mechanicznej zawiera umieszczony pod sobą odrębny przełącznik, który z prędkością światła rejestruje każde uderzenie. Każdy z przełączników posiada właściwy dla siebie skok, łączny zakres ruchu oraz siłę reakcji. To także od jakości przełączników jest zależny poziom dźwięku klawiatury. Podczas zakupu klawiatury mechanicznej wybieraj modele przewodowe. W przypadku gier niezbędna będzie stała łączność bez przerw, którą zapewniają właśnie te modele. W trakcie gry ważna jest wygoda — pamiętaj, że rozgrywki mogą potrwać długie godziny! Zdecyduj się na klawiaturę z podpórką na nadgarstki z pianki, która dostosuje się do siły Twojego nacisku. 

Dlaczego warto kupić klawiatury mechaniczne dla graczy outlet?

Największą zaletą klawiatur powystawowych oraz refurbished jest świetny stosunek jakości do ceny. Klawiatury mechaniczne dla graczy outlet nabędziesz w dużo niższej kwocie, niż w przypadku zupełnie nowych urządzeń w sklepie elektronicznym. Często posiadają one także  lepszą jakość i są bardziej wytrzymałe. Klawiatury mechaniczne to urządzenia przeznaczone nie tylko dla graczy. Świetnie sprawdzają się podczas pracy! Dlatego mogą stanowić wyposażenie każdego biura — także domowego. Wyposaż w nie swoich pracowników — dokonując większe zamówienie, otrzymasz korzystny rabat. Klawiatura mechaniczna dostępna w Vedion.pl prezentuje się i działa jak zupełnie nowa. W przypadku modeli refurbished każda z nich została w 100% odnowiona przez naszych specjalistów. Dodatkowo wszystkie modele posiadają gwarancję 12 miesięcy. Gwarantujemy ich najwyższą jakość. 

Kup klawiatury mechaniczne dla graczy outlet w Vedion.pl 

Kompletujesz części do komputera gamingowego lub dobierasz akcesoria, które będą towarzyszyć Ci podczas rozgrywek? Możesz skorzystać z pomocy specjalistów w Vedion.pl. Nasza wiedza i ponad 12-letnie doświadczenie umożliwiają nam profesjonalne doradztwo, dzięki czemu zyskujesz sprzęt dopasowany w pełni do swoich potrzeb. Jak skontaktować się z Vedion.pl? Zadzwoń do nas na numer 450 004 004 lub wyślij e-mail sklep@vedion.plCo zyskujesz podczas zakupów w Vedion.pl? Oprócz wysokiej jakości obsługi klienta i niskich cen za urządzenia klasy biznes oferujemy darmową dostawę od 99 zł oraz dostarczenie zakupionego sprzętu do naszego punktu odbioru zlokalizowanego w Warszawie — zupełnie gratis! Ponadto, na naszej stronie internetowej dokładnie opisaliśmy klasy jakości, którymi oznaczamy wszystkie nasze produkty. Dowiesz się z nich, czy wybrana klawiatura mechaniczna powystawowa jest w stanie „jak nowa”, czy może posiada drobne ryski i wady niewpływające w żaden sposób na komfort funkcjonowania. 

pixel