Myszki dla graczy logitech

( ilość produktów: 1 )

Myszki dla graczy Logitech outlet Vedion.pl

Myszki dla graczy Logitech to urządzenia wybierane przez profesjonalistów do prowadzenia rozgrywek na najwyższym poziomie. Ich podzespoły, układ i wygodna konstrukcja sprawiają, że łatwo zyskać przewagę nad przeciwnikiem poprzez szybkie oraz precyzyjne ruchy. Dodatkowo dłoń nie męczy się podczas grania, co z pewnością stanie się dużą zaletą dla wielbicieli wielogodzinnych pojedynków. Sprawdź ofertę marki Logitech dostępną w outlecie Vedion.pl. Przygotowaliśmy myszki dla graczy Logitech powystawowe, w doskonałym stanie. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień! 

Myszki dla graczy Logitech powystawowe | Co oferujemy?

Myszki Logitech cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją szybkość działania oraz precyzję. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości sensorów, a w zależności od wybranego modelu prędkości ponad 400 IPS, śledzenie ruchu w zakresie od 100 do 16 000 DPI bez przyspieszenia. Myszki posiadają także podświetlane elementy z możliwością wyboru koloru — do dyspozycji użytkowników Logitech pozostawił ponad 16 milionów kolorów, a także funkcję ich synchronizacji z barwami wyświetlanymi przez inne urządzenia Logitech. Światło jest delikatne i nie rozprasza podczas rozgrywek. Myszki dla graczy Logitech używane to produkty świetnie zabezpieczone przed niszczeniem i pozostawianiem nieestetycznych odcisków palców. O utrzymanie dobrej kondycji przez wiele lat zadbają powłoki ochronne i nakładki zapobiegające ślizganiu się palców. 

Myszki dla graczy Logitech powystawowe — bezprzewodowe czy przewodowe? 

Interesują Cię tanie myszki gamingowe bezprzewodowe? Logitech w swojej ofercie posiada kilka modeli myszek o łączności bezprzewodowej Lightspeed, zapewniające niskie opóźnienia i pełną niezawodność. W momentach gry, gdy liczy się każda sekunda, myszki dla graczy Logitech bezprzewodowe staną na wysokości zadania. Wybierz je wtedy, gdy chcesz uniknąć kolejnego plączącego się kabla na swoim biurku. Co ciekawe, dzięki użytej technologii stały się pierwszymi myszkami w profesjonalnych turniejach gamingowych. Jeśli jednak szukasz tradycyjnych i równie niezawodnych rozwiązań, sprawdź myszki przewodowe Logitech dla graczy. 

Na co zwrócić uwagę wybierając myszkę gamingową?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na łączność myszki gamingowej. Myszki bezprzewodowe z technologią Lightspeed zapewniają stałą łączność bez przerw i sprawują się równie dobrze, jak przewodowe. Następnie sprawdź rodzaj sensora w myszce Logitech - producent zapewnia wersję laserową oraz optyczną, jednak każda z nich zapewnia różnego typu działanie, które warto dopasować do swoich preferencji. Dla wielu graczy istotne mogą okazać się także: kształt myszki i waga. 

Kup tanie myszki dla graczy Logitech outlet | Cena, dostawa, zwroty

Vedion.pl oferuje myszki dla graczy Logitech outlet refurbished, czyli odnowione, oraz  powystawowe. To sprzęt, który nie posiada śladów zużycia oraz jest pozbawiony wszystkich wad technicznych. Przed wystawieniem do sprzedaży, myszki przechodzą serię wnikliwych testów, dzięki którym nasi specjaliści mogą przypisać myszkom odpowiednią klasę jakości bądź naprawić ewentualne usterki. Swoją nową myszkę gamingową Logitech kupisz już w cenie 8 zł! To wyjątkowa okazja - kwoty fabrycznie nowych urządzeń są wielokrotnie wyższe, podczas gdy w Vedion.pl tanie myszki działają i prezentują się identycznie. W Vedion.pl wyróżniamy się najwyższej jakości obsługą klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej o używanych myszkach dla graczy Logitech? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta - szybko uzyskasz swoją odpowiedź! Doradzimy w wyborze, dzięki czemu zyskasz myszkę dopasowaną w pełni do swoich potrzeb.Nasi klienci otrzymują nawet 30 dni na zwrot lub wymianę kupionych myszek oraz 12 miesięcy gwarancji. Zapewniamy darmową dostawę na zakupy od 100 zł - odbiór możliwy także w naszej siedzibie zlokalizowanej w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu i składania swoich zamówień! 

pixel