Myszki dla graczy podświetlane

( ilość produktów: 1 )

Myszki dla graczy podświetlane outlet Vedion.pl

Podświetlane myszki dla graczy ułatwiają prowadzenie rozgrywek w nocy i świetnie prezentują się na biurku. Możliwość personalizacji kolorów i ich wybór spośród kilku milionów barw, do tego topowe parametry zapewniające szybką oraz precyzyjną pracę myszki — to jedynie kilka z zalet nowoczesnych myszek gamingowych dostępnych w ofercie outletu Vedion.pl. Przyjrzyj się z bliska wszystkim możliwościom, jakie zapewniają przygotowane przez naszych specjalistów myszki Razer, Logitech, Lenovo i wielu innych marek. 

Poznaj myszki dla graczy podświetlane powystawowe Vedion.pl

Oferta Vedion.pl zawiera myszki gamingowe dla graczy używane w stanie idealnym - czarne i kolorowe. Wszystkie modele zawierają drobne, podświetlane elementy z możliwością personalizacji kolorów. Produkty pochodzą od uznanych producentów, w tym Razer, Logitech, Lenovo, Corsair oraz HyperX. Posiadają wyprofilowany kształt, który świetnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Dzięki delikatnym wgłębieniom i profilowaniom ręka nie męczy się nawet po kilku godzinach grania. Każda z myszek posiada wbudowany czuły sensor, który w zależności od modelu umożliwia śledzenie ruchu do nawet 16 000 DPI bez przyspieszenia. Na myszkach umieszczono powłoki zapobiegające powstawaniu odcisków palców oraz zabezpieczające powierzchnię myszki przed blaknięciem. Każdy z przycisków można zaprogramować według własnego uznania, dzięki czemu wiele przydatnych funkcji znajdzie się w zasięgu ręki. Warto skorzystać z możliwości, jakie dadzą spersonalizowane przyciski, w trakcie najbardziej zaciętych walk w grze. Szybko docenisz ich skuteczność.

Myszki dla graczy podświetlane powystawowe | Zalety

Myszki dla graczy podświetlane powystawowe to jeden z największych trendów wśród gamerów. Kolorowe diody dla wielu stały się obowiązkowym elementem, który koniecznie musi znaleźć się nie tylko na myszkach, ale także klawiaturze lub minitorze. Trudno dziwić się, dlaczego gracze tak chętnie wybierają podświetlane myszki. Przede wszystkim największą zaletą jest estetyka. Kolorowa myszka będzie doskonałym elementem wyposażenia dla wszystkich, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny, rzucający się w oczy zestaw komputerowy. Obecnie producenci nawet tańszych myszek decydują się na umieszczenie w nich podświetlenia - dzięki temu osoby z mniejszym budżetem mają możliwość zakupu wysokiej jakości myszek podświetlanych. Istotną kwestią jest także barwa i natężenie światła. Podczas gry lub pracy istotny jest poziom skupienia, który może szybko ulec zmniejszeniu poprzez światła migające w myszce. Myszki dla graczy podświetlane powystawowe oferowane w Vedion posiadają delikatne światło, które nie migocze, drażniąc tym samym wzroku. Dodatkowo barwy nie są na tyle natężone, by stały się szkodliwe dla osób korzystających z komputera. Myszki dla graczy podświetlane używane oferujemy w Vedion.pl w znacznie niższej cenie, niż modele dostępne w sklepach stacjonarnych. Wynika to przede wszystkim z poprzedniej roli, jaką pełniły myszki - był to sprzęt wystawiany na wystawę w celach demonstracyjnych lub pochodzi z leasingu. Powystawowe, poleasingowe lub refurbished myszki dla graczy podświetlane outlet nie były używane, dlatego nie posiadają wad technicznych i nie noszą znamion zużycia - warto w nie zainwestować. Myszki dla graczy podświetlane powystawowe kup na użytek prywatny lub wyposaż w nie swoją firmę. Dzięki topowym parametrom, takim jak: wysoka rozdzielczość, czuły sensor, duża liczba programowalnych przycisków i ergonomiczna konstrukcja, użytkowanie myszki stanie się proste, a praca dużo łatwiejsza. 

Kup myszki dla graczy podświetlane używane w Vedion.pl

Sprzęt komputerowy używany warto kupić w zaufanym outlecie - Vedion.pl oferuje jedynie oryginalne urządzenia wysokiej jakości. Każde z nich posiada przypisaną klasę jakości, dzięki czemu użytkownik wie, z jakiego typu myszką podświetlaną ma do czynienia. Nasi specjaliści pomagają w wyborze, dodatkowo oferujemy darmowy zwrot i wymianę oraz wysyłkę zupełnie gratis. 

pixel