Komputery mini

( ilość produktów: 1 )

Małe komputery stacjonarne gwarantują doskonałe warunki do pracy nawet na niewielkiej przestrzeni roboczej. Z tego względu komputery mini używane są w wielu przedsiębiorstwach, a także w prywatnych domach. Pracuj wygodnie, a przy tym zaoszczędź miejsca na stanowisku pracy. Wybierając niewielkich rozmiarów PC w Vedion możesz liczyć na wysokiej jakości podzespoły w atrakcyjnej cenie. Komputery mini poleasingowe z naszego outletu to urządzenia objęte gwarancją do 12 miesięcy.

Klasyczne komputery stacjonarne to urządzenia oferujące sporo możliwości. Urządzenia te natomiast z reguły zajmują dużo miejsca. Osobom ceniącym sobie połączenie jakości premium i ergonomii polecamy więc komputery w wariancie mini. Kompaktowa konstrukcja modeli znanych producentów skrywa wysokiej klasy podzespoły. Jednocześnie, takie urządzenie może znaleźć się na każdej przestrzeni roboczej, zarówno większej, jak i mniejszej, dzięki czemu komputer mini możemy wygodnie zabrać ze sobą w podróż i używać choćby podłączony do telewizora w hotelowym pokoju. Poznaj zalety użytkowania mini komputerów poleasingowych!

Mini PC - dlaczego warto w niego zainwestować?

Miniaturowy komputer oferuje użytkowi identyczne parametry co PC o standardowych rozmiarach. Tego typu urządzenie sprawdza się więc rewelacyjnie w charakterze stacji multimedialnej. W warunkach domowych może posłużyć nie tylko do pracy, ale także do rozrywki. Lekkie urządzenie można bez trudu podpiąć do telewizora, aby cieszyć się filmem na większym ekranie bez dodatkowego osprzętu.

Kompaktowe rozmiary mini komputerów są doceniane przez osoby, które dysponują ograniczoną przestrzenią. Z uwagi na to, że mini PC oferuje identyczne parametry techniczne co model standardowy - może bez trudu go zastąpić.

Tego typu urządzenia znajdują również zastosowanie w warunkach profesjonalnych. Mini komputery poleasingowe często wykorzystuje się do wyświetlania wielkoformatowych reklam, a także do obsługi systemów bezpieczeństwa. Małe komputery stacjonarne cieszą się również coraz większą popularnością wśród pracowników oświatowych a także w placówkach edukacyjnych. Uniwersalny charakter tego typu sprzętu gwarantuje optymalne i wygodne warunki do pracy, bez względu na miejsce wykonywania czynności.

Na co zwracać uwagę kupując mini komputer?

Wybierając małego PCta warto zwrócić uwagę na jakość oferowanych podzespołów. W mini komputerach najczęściej występuje procesor energooszczędny, cechujący się dobrą wydajnością. Jeśli zależy Ci na płynnej pracy, warto wybrać model z procesorem Intel Core lub Celeron.

W przypadku minikomputerów nie bez znaczenia pozostaje również pamięć RAM. Absolutne minimum, umożliwiające swobodną pracę to zakres 4GB pamięci. W tym punkcie należy zaznaczyć, iż u niektórych sprzedawców, kości RAM do mini PC należy dokupić oddzielnie. Nasza oferta różni się jednak od tej proponowanej przez przeciętne outlety. Kupując mini PC w Vedion otrzymujesz sprzęt z wbudowaną pamięcią RAM, co zapewni Ci dodatkową oszczędność. Jeszcze jednym atutem zakupu komputera mini w naszym sklepie jest obecność systemu operacyjnego. Dzięki temu zakupiony sprzęt jest gotowy do pracy od pierwszego włączenia.

Funkcjonalny mini komputer powinien gwarantować odpowiednią ilość portów i złączy. Obok standardowych USB warto sprawdzić dodatkowe możliwości: złącze HDMI pozwala podłączyć mini PC do telewizora a gniazdo LAN czy moduł Wi-Fi zapewnia dostęp do stałego łącza. Ważnym jest również obecność niezawodnego magazynu danych w postaci dysku SSD. Im więcej pamięci tym więcej plików i programów będzie można przechowywać.

Poleasingowe komputery mini - oszczędność czasu i pieniędzy

Mały PC to doskonałe rozwiązanie dla niejednego użytkownika. Świadczy o tym nie tylko możliwość zaoszczędzenia miejsca na biurku, ale także niezawodność funkcjonowania podzespołów. Inwestując w mini komputery poleasingowe możesz dodatkowo zaoszczędzić, a jednocześnie być pewny 100% sprawności technicznej.

Komputery mini dostępne w sklepie Vedion to urządzenia objęte gwarancją do 12 miesięcy. Każdy prezentowany w ofercie model przeszedł serię testów diagnostycznych przed ponownym wprowadzeniem do sprzedaży. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane modele premium wiodących producentów m.in Dell oraz HP. Korzystając z oferty Vedion zyskujesz oszczędność, a także pełną ochronę konsumencką. Realizujemy przesyłkę już w 24 godziny od potwierdzenia zamówienia. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, a także przejrzysty system wymian i zwrotów towaru.

Masz niewielkie biurko? I tak możesz pracować jak profesjonalista! Spraw sobie mini komputer poleasingowy w naszym sklepie i ciesz się wygodną pracą w dowolnych warunkach.

pixel