Laptopy z procesorem Intel Core i7

( ilość produktów: 22 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Marka
Przedziały cenowe
Wersja produktu (Stan)
Rozmiar matrycy
Rozdzielczość
Seria procesora
Procesor
Dysk twardy
Pamięć RAM
Karta Graficzna
System operacyjny
Kategoria procesora
Kategoria grafiki

Laptopy z procesorem i7 zostały stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników. Obróbka filmów, grafiki czy renderowanie obiektów wymaga zastosowania zwiększonej mocy obliczeniowej. Właśnie to oferuje seria procesorów Intel Core i7, obecna w laptopach biznesowych producentów Dell, Lenovo czy HP. Wybierz profesjonalne urządzenie mobilne, gwarantujące wygodną pracę z dowolnego miejsca na świecie. W Vedion kupisz poleasingowe laptopy z i7 objęte gwarancją nawet do 24 miesięcy, nie tylko do domu, ale również dla swojej firmy.

 

Rodzina Intel Core i7 zapewnia jeszcze więcej mocy obliczeniowej, niż modele z innych serii. Poszczególne modele różnią się od siebie częstotliwością taktowania, układem graficznym czy ilością rdzeni i wątków. Przeważnie używane laptopy z procesorem i7 oferują użytkownikowi cztery rdzenie, ale bez problemu spotkać można także sześcio- i ośmiordzeniowe. Generalnie sprawdza się tu zasada pazerności. Czym więcej rdzeni, tym lepiej. Choć oczywiście nie tylko rdzenie mają znaczenie. Używane laptopy z i7 z sześcioma lub ośmioma rdzeniami poleca się grafikom, architektom, montażystom, a czasem również programistom, choć w ich przypadku dużo zależy od języka programowania i kompilatora.

Jak sprawdzić rzeczywistą moc i przeznaczenie procesora Intel Core? Zwróć uwagę na elementy występujące po nazwie podzespołu. Pierwsza cyfra oznacza generację procesora. Następne dwie określają jego wydajność, a ostatnia pobór mocy. Pod koniec ciągu znajduje się litera określająca dodatkową cechę procesora np. w przypadku litery F jest to informacja, że procesor nie zawiera układu graficznego.

Używane laptopy z procesorem i7 – kiedy warto je kupić?

Powystawowe laptopy z mocnymi procesorami i7, wzmocnione dodatkowym układem graficznym, są częstym wyborem freelancerów, a także miłośników gier. Wynika to z bardzo wysokiej wydajności, którą mogą oferować komputery przenośne, wykorzystujące Intel Core i7. Warto podkreślić, że poleasingowe laptopy z procesorem i7 nie są dedykowanym rozwiązaniem dla każdego. Jeśli zależy Ci na wykonywaniu standardowych czynności, takich jak obsługa arkuszy kalkulacyjnych czy edytora tekstu, inwestycja w taki model nie jest konieczna. Wówczas wystarczy laptop z procesorem i3 lub i5.  Jeśli natomiast zależy Ci na szczególnej wydajności, zwracaj uwagę na procesory i7 z literą X na końcu.

Warto zdecydować się na zakup używanego laptopa z procesorem i7, jeśli korzystasz z aplikacji wymagających wysokiego zużycia procesora. Na przykład programów, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere, Sony Vegas Pro czy DaVinci. Aby wykorzystać potencjał każdego z nich warto zaopatrzyć się w sprzęt, który stanie na wysokości zadania. Używany laptop z i7 będzie też doskonałym wyborem dla miłośników gier. W połączeniu z wydajną, dedykowaną kartą graficzną, procesor Intel Core i7 gwarantuje błyskawiczne odtwarzanie obrazu, a także płynną rozgrywkę. 

Poleasingowy laptop z i7 – czy jest wart inwestycji?

Komputery przenośne wykorzystywane w biznesie oferują użytkownikowi zdecydowanie większy komfort pracy. Poleasingowe laptopy z procesorem i7 z linii biznesowej, wzbogacone o lepszą kartę graficzną czy większą ilość pamięci RAM, potrafią zrobić różnicę. Z takich modeli korzystają bowiem specjaliści, którzy oczekują technicznej niezawodności. 

Ponadto, laptopy poleasingowe z serii profesjonalnych posiadają dodatkowe udogodnienia. Wzmacniające obudowę aluminium, ekran pokryty warstwą zabezpieczającą przed uszkodzeniami czy podświetlana klawiatura – to wszystko oferują najwyższej klasy modele użytkowane w niektórych branżach. Laptopy biznesowe dzięki droższym matrycom, oferują też dużo lepszą jakość obrazu. Kupując używanego laptopa z procesorem i7 masz więc szansę uzyskać najwyższą jakość, a dodatkowo zaoszczędzić. 

Warto też wspomnieć o ekologicznym aspekcie używanych laptopów. Wysokiej klasy podzespoły mogą służyć kolejnemu właścicielowi, a więc trafić na śmietnik zdecydowanie później. Im mniej sprzętu elektronicznego wyrzucamy tym mniejszy popyt zakup nowych urządzeń. Pamiętaj, że do wyprodukowania jednego laptopa potrzeba aż 250 000 litrów wody. Decydując się na używanego laptopa dbasz więc nie tylko o swój portfel, ale również o środowisko.

Zakup poleasingowego laptopa z procesorem i7 proponujemy osobom, które wymagają większej wydajności od sprzętu. Jeśli notebook ma służyć do wykonywania prostych czynności biurowych czy sporadycznego oglądania filmów, warto zainteresować się tańszym modelem laptopa z procesorem Intel Core i3. Takie laptopy także zapewniają płynną i ergonomiczną pracę podczas mniej wymagających zadań.

Dlaczego laptop używany z outletu jest bezpiecznym zakupem?

W Internecie można natknąć się na wiele ofert sprzedaży laptopów używanych pochodzących od prywatnych sprzedawców. Samodzielne poszukiwanie idealnego urządzenia jest nie tylko procesem wymagającym czasu, ale również ostrożności. Prywatny sprzedawca nie zaproponuje nabywcy gwarancji na kupowany przedmiot. Co więcej, może także nie być w stanie dokładnie oszacować w jakim stanie technicznym znajduje się oferowany komputer. Właśnie z tego powodu coraz większa ilość osób decyduje się na skorzystanie z oferty profesjonalnego outletu laptopów.

Używane laptopy z procesorem i7 dostępne w Vedion to modele renomowanych producentów: Apple, Dell, HP czy Lenovo. Inwestując w produkty znanych marek można mieć pewność wydajności oraz doskonałych warunków do pracy. Poleasingowe i powystawowe laptopy z procesorem i7 w Vedion.pl zostały zdiagnozowane pod kątem sprawności technicznej, a także przypisane do klas jakości, odpowiadających ich stanowi wizualnemu. Proponujemy bogaty wybór wyselekcjonowanych używanych laptopów z i7 w niskich cenach, objętych gwarancją do 24 miesięcy. Nasi specjaliści są gotowi pomóc w doborze urządzenia, zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych.

Twoje wymagania są wysokie? Postaw na poleasingowego laptopa z procesorem i7 w wersji HQ i korzystaj z najwyższej wydajności w dobrej cenie. Laptopy poleasingowe z procesorem i7 w Vedion możesz kupić zarówno w naszym warszawskim sklepie komputerowym, jak i w krakowskim centrum komputerowym

pixel