Myszki gamingowe bezprzewodowe

( ilość produktów: 1 )

Myszki gamingowe bezprzewodowe outlet Vedion.pl

Myszki komputerowe gamingowe to podstawa wyposażenia każdego gracza. Jednak ich wybór często nie jest łatwy. Urządzenia muszą przede wszystkim cechować się szybką reakcją na ruch, długim czasem działania baterii i stabilnym połączeniem. Brak kabli to przede wszystkim wygoda — szczególnie jeśli przy biurku gamera podłączonych jest wiele kabli zajmujących cenną przestrzeń. Sprawdź ofertę Vedion.pl — znajdź w niej swoją nową myszkę bezprzewodową dla gamera i pozbądź się kolejnego poplątanego kabla ze swojego biurka. 

Jakie myszki gamingowe bezprzewodowe używane oferujemy?

Oferujemy myszki gamingowe bezprzewodowe outlet marek Lenovo, Razer oraz Logitech - dostępne w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Modele wyprofilowane, by móc dobrze dopasować się do układu dłoni podczas gry. Szczególną zaletą oferowanych myszek jest niezwykła czułość i precyzja uzyskana za pomocą czujnika optycznego, także z automatyczną kalibracją. Przełączniki znajdujące się w proponowanych myszach bezprzewodowych posiadają przełączniki wykorzystujące wiązkę światła — rejestracja nacisku odbywa się do trzech razy szybciej, w porównaniu z mniej zaawansowanymi modelami. Myszki gamingowe bezprzewodowe powystawowe to urządzenia z możliwością personalizacji przycisków, w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb. Zaprogramuj wszystkie dostępne przyciski i zyskaj przewagę nad przeciwnikiem w trakcie gry. W przypadku myszek marki Razer producent zastosował technologię HyperSpeed, redukującą wszelkie opóźnienia i zakłócenia — urządzenie jest szybsze od 25% standardowych myszek. Znakiem szczególnym, jaki posiadają myszki gamingowe bezprzewodowe używane dostępne w ofercie Vedion.pl jest podświetlenie. Użytkownik ma możliwość dowolnej zmiany kolorów — do dyspozycji pozostawionych zostało aż 16.8 miliona barw. 

Dlaczego myszki gamingowe bezprzewodowe powystawowe są dobrą inwestycją?

Zwycięstwo podczas gry uzależnione jest często od szybkich decyzji gracza, sprawnych ruchów oraz tego, kto pierwszy zdecyduje się na dany manewr. Bezbłędnie działające myszki są podstawą ekwipunku gamera — szczególnie modele z możliwością programowania poszczególnych przycisków. W zasięgu ręki gracz posiada funkcje, które inni uzyskają poprzez wciśnięcia klawiszy klawiatury, co pochłania zdecydowaną większą ilość czasu. Jednakże oferowane myszki bezprzewodowe z powodzeniem posłużą także do pracy w domu i biurze. Skorzystają z nich w szczególności graficy oraz montażyści, dla których również liczy się najwyższa precyzja. 

Myszka bezprzewodowa laserowa czy optyczna — którą wybrać?

Działanie myszek optycznych opiera się na wykorzystaniu diody LED, której sygnał obija się od powierzchni, po jakiej porusza się myszka. Pozycja myszki ustalana jest na podstawie jego rejestracji przy pomocy niewielkiej kamerki umiejscowionej w dolnej części urządzenia.  Jedną z największych zalet myszek optycznych jest możliwość ich sprawnego poruszania się po dowolnej nawierzchni. Niezależnie czy umieścisz je na równym stole, czy biurku ze żłobieniami, zyskasz tak samo płynne ruchy. Myszka laserowa koniecznie wymaga zakupu podkładki, natomiast jest zdecydowanie bardziej precyzyjna. Obydwa modele polecane są graczom, jednak warto mieć na uwadze, że to właśnie wersja pracująca przy pomocy lasera lepiej sprawdzi się np. w strzelankach. 

Myszki refurbished gamingowe bezprzewodowe | Vedion.pl

Szukasz wysokiej jakości myszki w niskiej cenie? Warto zainteresować się modelami używanymi — np. refurbished, czyli odnowionymi. W Vedion.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę myszek w stanie idealnym, które zostały dokładnie przetestowane przez naszych specjalistów pod kątem sprawności technicznej. Nie wykazują żadnych wad podczas działania, a dodatkowo na ich powierzchni nie znajdują się rysy. Dlaczego warto kupić myszkę bezprzewodową gamingową w Vedion.pl? Nasi klienci otrzymują aż 30 dni na zwrot lub wymianę. Wszystkie myszki podlegają gwarancji i darmowej dostawie od 100 zł. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie w Warszawie. 

pixel