Myszki bezprzewodowe

( ilość produktów: 10 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Liczba przycisków
Kolor
Sposób zasilania

Myszki bezprzewodowe | Refurbished | Open Box

Myszka bezprzewodowa to uniwersalne urządzenie, które zwiększa wygodę pracy z laptopem. Mysz bluetooth sprawdza się też doskonale w przypadku komputerów stacjonarnych i innych urządzeń. Nie wiesz jaki model bezprzewodowej myszki warto kupić? Poznaj nasze wskazówki i sprawdź modele dostępne w sklepie komputerowym Vedion.

Myszka bezprzewodowa – dlaczego warto ją kupić?

Zakup myszy bezprzewodowej gwarantuje mnóstwo korzyści. Po pierwsze, posiadając taki model można zapomnieć o kablu. Brak konieczności podłączenia gwarantuje więcej wolnych portów USB. Po drugie, myszki bezprzewodowe mogą posłużyć nie tylko do obsługi komputera. Model bez kabla sprawdza się równie dobrze jako akcesorium do tabletu czy telewizora. Dobrej jakości myszka bezprzewodowa gwarantuje także odpowiednią czułość i szybkość reakcji. Model tego typu może być więc przydatny podczas rozgrywki. Widać więc, że myszka bezprzewodowa może posłużyć zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Mysz bezprzewodowa – jaki model wybrać?

Wybierając myszkę bezprzewodową warto zwrócić uwagę na rodzaj czujnika zastosowanego w danym modelu. Najpopularniejszym wariantem jest mysz optyczna. Odbijający się od podłoża sygnał świetlny w połączeniu z kamerą ruchu przekładają się na bardzo precyzyjny odczyt położenia kursora. Warto zainwestować w mysz optyczną, ponieważ można jej używać nawet na nierównym podłożu. 

Z kolei wśród graczy popularnością cieszą się myszki laserowe. Generowana przez modele tego typu wiązka świetlna jest w stanie jeszcze lepiej odczytywać sygnał ruchu. Do tego typu myszy konieczne jest jednak posiadanie podkładki. 

A może coś mniej standardowego? Trackball to myszka oferująca mobilną kulkę zamiast czujnika ruchu. Nowoczesne modele alternatywnych myszek są wybierane nie tylko przez specjalistów, ale też klasycznych użytkowników. W sklepie Vedion znajdziesz myszki bezprzewodowe typu refurbished oraz inne akcesoria zapewniające komfort pracy z komputerem.

Myszka refurbished – co zyskujesz przy zakupie?

Myszki komputerowe refurbished to produkty pochodzące ze zwrotów konsumenckich. Urządzenia tego typu zostały użyte zaledwie kilka razy lub nawet nie zostały rozpakowane. Myszki refurbished są w 100% sprawne, ponieważ przechodzą serię testów diagnostycznych przed ponowną sprzedażą. Nasi specjaliści dbają o to, aby każde akcesorium gwarantowało płynną i wygodną pracę.

W sklepie komputerowym Vedion znajdziesz myszki bezprzewodowe refurbished wiodących producentów: Logitech, Razer czy Corsair. Kupując u nas zyskujesz nie tylko atrakcyjną cenę, ale również do 12 miesięcy gwarancji na akcesoria komputerowe. 

Zakup myszki bezprzewodowej refurbished ma jeszcze jedną zaletę. Im mniej sprzętu elektronicznego wyrzucamy tym mniej powstaje elektroodpadów. Inwestycja w akcesoria z drugiej ręki jest więc sposobem na nie tylko na oszczędność, ale też na ochronę środowiska!

Nie wiesz jaką myszkę bezprzewodową wybrać? Odwiedź nasz punkt sprzedaży lub skorzystaj z pomocy doradcy online! Z przyjemnością wybierzemy wraz z Tobą mysz bezprzewodową spełniającą Twoje oczekiwania.

pixel