Szkła ochronne do telefonów i tabletów

( ilość produktów: 13 )
Pęknięta szybka w smartfonie może przytrafić się dosłownie każdemu. Aby uniknąć uszkodzenia ekranu w Twoim iPhonie, warto zainwestować w dobrej jakości szkło ochronne. W naszym sklepie znajdziesz szybki do telefonów wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne w sprzedaży szkła ochronne zapewniają doskonałą ochronę, nawet przy upadku ze znacznej wysokości. Nie pękaj - ani Ty, ani Twoja szybka! Zadbaj o iPhone’a, kupując szkło ochronne na telefon w Vedion w świetnej cenie.
Smartfon to urządzenie towarzyszące użytkownikowi zarówno w domu, jak i w pracy. Częste użytkowanie sprawia, że telefon jest narażony na różnego typu uszkodzenia. Najczęstszą przyczyną awarii iPhone’a jest zbity ekran. Posiadając szkło ochronne do telefonu można skutecznie zabezpieczyć główny ekran przed poważnym uszkodzeniem. Dlaczego nie warto zwlekać z zakupem szybki zabezpieczającej do smartfona? 

Szkło ochronne na telefon - dlaczego warto go mieć?

Ekran to najczęściej używana powierzchnia w niejednym smartfonie. W przypadku dotykowych smartfonów trudno wyobrazić sobie swobodną obsługę wszelkich oferowanych opcji bez tego elementu. Z racji intensywnej eksploatacji, ekran jest podzespołem najbardziej narażonym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Mowa tu nie tylko o pęknięciu spowodowanym upadkiem smartfona z większej wysokości. Podczas użytkowania ekranu naturalnie powstają na nim rysy i przetarcia, które po dłuższym czasie mogą spowodować awarię wyświetlacza, bądź zwyczajne obniżenie komfortu użytkowania urządzenia. Szybka ochronna do telefonu to tani, a jednocześnie niezwykle funkcjonalny gadżet umożliwiający zabezpieczenie wyświetlacza przed uszkodzeniem oraz zużyciem. Jego montaż poleca się więc wszystkim użytkownikom iPhone’ów. Dobrej jakości szkło ochronne do telefonu nie jest drogie, za to wyróżnia się skutecznością. Jednocześnie, samodzielny montaż tego typu zabezpieczenia jest dość prosty i intuicyjny. 

Jak założyć szkło ochronne do telefonu?

Montaż szybki ochronnej do iPhone’a możesz bez trudu przeprowadzić w domowych warunkach. Przed rozpoczęciem należy dokładnie przetrzeć ekran smartfona. Jak zaleca producent, do czyszczenia wyświetlacza w iPhone najlepiej użyć chusteczki nasączonej 70-procentowym alkoholem izopropylowym lub 75-procentowym alkoholem etylowym. Po dokładnym oczyszczeniu ekranu należy wyciągnąć szkło ochronne i usunąć z niego warstwę zabezpieczającą. Następnie powinno się przykleić szybkę, zaczynając od góry i delikatnie rozprowadzać element na powierzchni wyświetlacza. Montując szkło ochronne do telefonu nie warto się spieszyć. Dzięki temu unikniesz ryzyka powstawania bąbelków powietrza w powierzchni między ekranem a strukturą ochronną. 

Szkło ochronne do iPhone - sposób na uniknięcie awarii

Jak wcześniej wspomnieliśmy, montaż szkła ochronnego do telefonu to rozwiązanie, które proponujemy każdemu użytkownikowi smartfona. Brak zabezpieczenia wyświetlacza LCD może spowodować jego poważne uszkodzenie na skutek np. upadku z wysokości. Uszkodzenie ekranu głównego w iPhone można rozpoznać po charakterystycznej zielonej kresce, która na stałe zagości na powierzchni wyświetlacza. W przypadku uszkodzenia głównego wyświetlacza użytkowanie telefonu może okazać się niemożliwe. Wymiana ekranu LCD czy OLED w iPhonie wiąże się z koniecznością odwiedzenia serwisu i zapłaty od 500 do 800 zł za naprawę. Inwestując w dobrej jakości szkło ochronne do smartfona można więc skutecznie zabezpieczyć urządzenie przed poważnym uszkodzeniem, a dodatkowo również zaoszczędzić na ewentualnej naprawie. 

Szybka ochronna do telefonu - jaki model wybrać?

Zależy Ci na dobrym zabezpieczeniu swojego iPhone’a? Wybierz szkło ochronne do telefonu wysokiej jakości. W naszym sklepie znajdziesz m.in. szkiełka ochronne dla iPhone’ów marki 3MK. Modele wyróżniają się nie tylko estetyczną, gładką powierzchnią. Elementy ochronne zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem, które mogą spowodować monety, klucze a nawet ostrzej zakończone przedmioty. Do stworzenia szkła ochronnego do telefonu zastosowano nowoczesne technologie, celem stworzenia innowacyjnej powłoki - skutecznie chroniącej przed zarysowaniami, a jednocześnie doskonale przewodzącej dotyk. Kupując szkło ochronne do tableta czy telefonu w Vedion zyskujesz rewelacyjnej jakości zabezpieczenie w przystępnej cenie. Znajdziesz u nas modele przeznaczone do najpopularniejszych modeli smartfonów Apple, a także do iPadów. Zapewnij swoim urządzeniom mobilnym bezpieczeństwo i zachowaj je w stanie jak nowe na dłużej. Zapobiegaj zbitej, bądź porysowanej szybce - szybko, tanio i skutecznie, dzięki ofercie sklepu komputerowego Vedion.
pixel