MacBook

( ilość produktów: 10 )

Macbook zachwyca. Nie tylko mocą podzespołów, ale także wyjątkową, nowoczesną estetyką. Wybierając MacBooka poleasingowego masz szansę stać się właścicielem maszyny do zadań specjalnych za zdecydowanie niższą cenę. Jeśli wybierzesz urządzenie w klasie A, zyskasz sprzęt wizualnie bardzo zbliżony do fabrycznie nowego produktu. Zresztą każdy MacBook poleasingowy dostępny w naszej ofercie cechuje się 100% sprawnością techniczną i jest objęty gwarancją, nawet do 24 miesięcy.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Przedziały cenowe
Model
Rozmiar matrycy
Rozdzielczość
Procesor
Pamięć RAM
Dysk twardy
System operacyjny
Seria procesora
Liczba rdzeni / wątków
Karta Graficzna
Kamerka Internetowa
Kategoria procesora

Nie bez powodu laptopy marki Apple wybierają biznesmeni i prywatni użytkownicy z całego świata. 

Macbook to urządzenie przygotowane z myślą o najbardziej wymagającym użytkowniku. Laptop od Apple radzi sobie doskonale ze specjalistycznymi programami dzięki wysokim parametrom technicznym. Jednocześnie, MacBook cechuje się nowoczesną estetyką, która przyciąga miłośników minimalistycznego designu. Zakup nowego egzemplarza wiąże się jednak ze znaczną inwestycją. Błysk nadgryzionego jabłka i jednoczesna oszczędność jest możliwa, jeśli wybierzesz MacBook’a poleasingowego. Sprawdź dlaczego inwestycja w używanego MacBook’a ze specjalistycznego sklepu jest rozwiązaniem, które warto rozważyć.

MacBook – popularny wśród specjalistów

Na zakup produktów marki Apple decydują się nie tylko osoby ceniące sobie minimalizm w sztuce. MacBooki, iPady i iPhone’y są ze sobą kompatybilne, co zdecydowanie ułatwia poruszanie się między poszczególnymi urządzeniami. Dla przykładu, zapisując spotkanie w kalendarzu MacBook’a, od razu zapisze się ono również w iPhonie. Synchronizacja urządzeń Apple jest więc niezwykle przydatna podczas codziennej pracy.

Oprócz tego, sprzęt Apple jest także bardzo wydajny. Wszystko dzięki regularnej aktualizacji software MacOS, gwarantującej użytkownikowi jeszcze lepszą stabilność pracy. Dla przykładu, MacBook Air z procesorem i5 nowszej generacji, współpracując z dyskiem SSD M.2 PCIe jest gwarantem szybkiego renderowania ciężkich plików. Z tego względu stanowi popularny wybór wśród grafików, twórców muzyki, fotografów a także osób zajmujących się montażem filmów. 

Laptop Apple – najlepszy wybór dla firmy?

Sprzęt marki Apple wybierają nie tylko klienci indywidualni, ale także biznesowi. Wynika to z faktu, iż MacBook uchodzi za synonim niezawodności. W przeciwieństwie do laptopów innych firm, w przypadku Maców nie spotkasz się z nagłym zakończeniem pracy aplikacji czy przymusem zamknięcia komputera na czas aktualizacji. Najprościej ujmując, MacBook to sprzęt, który pozwala użytkownikowi na wygodną pracę i właśnie z tego powodu cieszy się coraz większą popularnością w przedsiębiorstwach.

Wbrew powszechnej opinii, kupując poleasingowego MacBook’a można liczyć na identyczną mnogość rozwiązań biznesowych jak w przypadku nowego sprzętu. Bezpłatny pakiet iWork, stanowiący odpowiednik pakietu Office od Windows, jest dostępny do pobrania w Mac App Store. Problemem nie jest również to, że aplikacje z systemu Windows nie są możliwe do odczytania przez MacBooka. Można je bezproblemowo otworzyć przy użyciu Parallels Desktop. Korzystanie z systemu MacOS będzie więc dla Ciebie wygodne, nawet, jeśli Twój klient korzysta z Windowsa.

MacBook poleasingowy i odnowiony – czyli jaki?

Jednym ze sposobów na tańszy zakup laptopa od Apple jest wybór modelu poleasingowego lub odnowionego, czyli refurbished. Co jednak oznaczają te terminy? Używany MacBook może pochodzić z różnych źródeł. W przypadku modeli poleasingowych urządzenia były wcześniej wykorzystywane do czynności służbowych. Po 2-3 letnim okresie użytkowania, MacBooki poleasingowe są wciąż sprawne i może z nich korzystać kolejny użytkownik. Żeby ponownie trafiły do sprzedaży, trzeba jednak odpowiednio je przygotować. W Vedion.pl taka procedura potrafi trwać kilka dni. Nasi eksperci zaczynają od zaawansowanej, wieloetapowej diagnostyki technicznej, w trakcie której oceniają stan każdego z elementów. Następnie następuje wymiana ewentualnych zużytych podzespołów, pełne formatowanie dysku najbardziej zaufanym oprogramowaniem na rynku i profesjonalne czyszczenie.

Z kolei MacBook refurbished to produkt pochodzący ze zwrotu konsumenckiego. Najczęściej zwrócony do sprzedawcy bez podania przyczyny, zgodnie z obowiązującym prawem. Za każdym razem laptop jest sprawdzany pod względem technicznej sprawności i odnawiany. Dokonuje tego autoryzowany serwis producenta lub zewnętrzny profesjonalny podmiot, taki jak serwis Vedion.pl. Po pomyślnym przejściu weryfikacji, urządzenia trafiają do outletu Apple i są sprzedawane po niższej cenie.

Macbook używany – dlaczego się opłaca?

Używany MacBook poleasingowy bądź refurbished to inwestycja w dobrą jakość za niewielkie pieniądze. Laptopy Apple po serii testów diagnostycznych cechują się pełną sprawnością, a dodatkowo są wolne od wad fabrycznych. Różnice są zauważalne jedynie pod względem wizualnym. Rzetelny grading Vedion.pl opisuje stan laptopów w ramach pięciu klas jakości. Od Select, w której odróżnienie sprzętu poleasingowego i nowego gołym okiem jest niemal niemożliwe, przez bliską ideału klasę A aż po klasy B i C, w których komputery posiadają widoczne rysy czy pęknięcia, ale wciąż są w 100% sprawne pod względem technicznym i cechują się najniższą ceną.

Kupując używanego Macbook’a od profesjonalnego sprzedawcy, możesz być pewien dobrej inwestycji. Używane laptopy Apple w ofercie Vedion są objęte gwarancją do 24 miesięcy. Znajdziesz u nas MacBooki refurbished i poleasingowe, oferujące funkcjonalność oraz estetykę na poziomie fabrycznie nowego urządzenia. Chcesz prowadzić swoją firmę w sposób profesjonalny? Potrzeba Ci niezawodnego laptopa do pracy? Wybierz poleasingowego MacBook’a i ciesz się wygodną pracą, bez względu na okoliczności.

Skorzystaj z oferty naszego macbookowego outletu i pracuj przy wykorzystaniu technologii najwyższej klasy. 

pixel