Myszki gamingowe

( ilość produktów: 1 )

Myszki gamingowe | Refurbished | Open Box

Myszka gamingowa to obowiązkowe urządzenie dla każdego miłośnika gier. Wysokie parametry techniczne i dodatkowe przyciski zapewniają większy komfort podczas rozgrywki. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak dobrać myszkę gamingową.

Dobra myszka gamingowa – co powinna mieć?

Szukając dobrej myszki gamingowej warto zwracać uwagę na specyfikacje konkretnego modelu. Mysz do gier powinna być wykonana z antypoślizgowego tworzywa, który zapewni lepszą przyczepność podczas użytkowania. Myszki gamingowe są wyposażone w dodatkowe przyciski ułatwiające rozgrywkę. Zwróć uwagę, by wybrany przez Ciebie model miał co najmniej 5 tego typu klawiszy. 

Zwróć uwagę na oferowaną przez daną myszkę rozdzielczość. Dla myszek gamingowych minimalną powinna być 1800 DPI. Im jest wyższy tym większa możliwość regulacji czułości. Ważny jest także czujnik, który w przypadku myszki do gier może być optyczny bądź laserowy. Nowe myszki gamingowe, a szczególnie w drugim wariancie są dość drogie. W sklepie Vedion znajdziesz myszki gamingowe bezprzewodowe refurbished, zarówno z czujnikiem optycznym, jak i laserowym w atrakcyjnych cenach.

Tania myszka gamingowa – bezprzewodowa czy przewodowa?

Bezprzewodowa myszka gamingowa zapewnia nieco mniejsze opóźnienie podczas przesyłania sygnału. Z tego powodu tego typu modele są częściej polecane przez graczy. Ostateczny wybór zależy jednak od indywidualnych oczekiwań gracza. W sklepie komputerowym Vedion znajdziesz myszki bluetooth do gier znanych producentów: Logitech, Razer czy Corsair samodzielne lub w zestawie z podkładką. Jeśli nie jesteś pewien jaką myszkę gamingową powinieneś wybrać – skorzystaj z pomocy naszych sprzedawców!

Dobra myszka do gry – laserowa czy optyczna?

Myszka gamingowa laserowa cechuje się większą czułością. Nie oznacza jednak, że takie myszki są zawsze najlepszym rozwiązaniem. W wielu przypadkach modele optyczne oferują parametry zapewniające rozrywkę na wysokim poziomie. Płynność działania połączony z ciekawym designem optycznych myszek gamingowych Logitech przemawia za ich popularnością. Jeśli chcesz kupić tanią i dobrą mysz do gier – sprawdź dostępne w naszym sklepie modele refurbished.

Myszka gamingowa refurbished – czy się opłaca?

Urządzenia refurbished to te, które trafiły ponownie do sprzedaży poprzez konsumenckie prawo do zwrotu. Myszki gamingowe typu refurb zostały więc użyte kilka razy lub też nawet nie wyjęte z pudełka. Cena takich produktów jest więc zdecydowanie niższa. Co więcej, bezprzewodowe i przewodowe myszki do gier refurbished są testowane przez naszych specjalistów przed ponowną sprzedażą. Kupując myszkę do gamingu z drugiej ręki w Vedion zyskujesz więc w 100% sprawny sprzęt za zdecydowanie niższą cenę.

Zaletą zakupu refurbów jest także ekologiczność. Im mniej myszek jest wyrzucanych tym mniej elektrośmieci powstaje. Kupując używaną myszkę gamingową chronisz przy okazji środowisko naturalne.

Najlepsze myszki gamingowe w niskiej cenie

W sklepie komputerowym Vedion znajdziesz myszki gamingowe bezprzewodowe, przewodowe w wariancie z czujnikiem laserowym i optycznym. Każdy produkt został sprawdzony pod kątem sprawności technicznej. Na nasze myszki do gier oferujemy do 12 miesięcy gwarancji, a wysyłkę realizujemy w 24 godziny od otrzymania potwierdzenia. 

Nie chcesz czekać na paczkę? Odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży! Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać myszkę gamingową dostosowaną do Twoich oczekiwań.

pixel