Klawiatury komputerowe

( ilość produktów: 26 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Marka
Layout
Kolor
Połączenie
Sposób zasilania

Klawiatury | Bezprzewodowe | Mechaniczne | Gamingowe

Wybór klawiatury powinien być uzależniony od indywidualnych preferencji. Odpowiedni rozstaw klawiszy, wielkość a także elementy specjalne decydują o jakości posługiwania się urządzeniem. Sprawdź jakie są rodzaje klawiatur do komputera i wybierz model idealny dla Ciebie.

Klawiatura mechaniczna – dlaczego warto ją kupić?

Klawiatura mechaniczna to optymalne rozwiązanie, nie tylko do pisania, ale także rozgrywki. Trwałość konstrukcji sprawia, że nawet przy intensywnym użytkowaniu klawisze pozostają na swoim miejscu. To właśnie z tego powodu klawiatury mechaniczne są cenione przez miłośników gier. Obecność dodatkowego przycisku mechanicznego w każdym klawiszu sprawia, że klawiatura jest też dużo bardziej czuła. Szybkość reakcji przy niewielkiej słyszalności użytkowania sprawdza się dobrze również podczas pisania.

W naszym sklepie znajdziesz klawiatury mechaniczne Logitech i innych wiodących producentów. Urządzenia refurbished są w idealnej kondycji technicznej, ponieważ przed sprzedażą przechodzą serię testów diagnostycznych. Ciesz się płynną pracą i satysfakcjonującą rozgrywką, dzięki klawiaturze mechanicznej dobrej jakości!

Klawiatura przewodowa czy bezprzewodowa?

Klawiatura bezprzewodowa będzie lepszym wyborem dla graczy. W przypadku sieciowych odpowiedników należy liczyć się z minimalnym opóźnieniem, wynikającym z dłuższego przesyłania informacji. Z kolei do pracy biurowej bezpośrednio przy komputerze klawiatura przewodowa może okazać się wystarczająca. Klawiatura bluetooth będzie lepsza, jeśli zależy Ci na obsługiwaniu urządzenia na odległość. Jak widać, ostateczny wybór zależy od indywidualnych preferencji.

W sprzedaży sklepu Vedion znajdziesz przewodowe i bezprzewodowe klawiatury Roccat, Logitech oraz innych topowych marek. Nasz sklep posiada zarówno modele przeznaczone do rozrywki, jak i do pisania. Nie wiesz jaki model wybrać? Odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży i skorzystaj z pomocy eksperta! Dzięki naszym doradcom z pewnością znajdziesz klawiaturę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Mini klawiatura bluetooth idealna do tabletu

Mini klawiatura bezprzewodowa to idealne rozwiązanie dla właścicieli dodatkowych urządzeń mobilnych. W sprzedaży posiadamy również takie modele, ułatwiające posługiwanie się tabletem. Wykonane z odpornych, a jednocześnie elastycznych materiałów mniejsze klawiatury są wygodne w przenoszeniu i użytkowaniu.

Klawiatura nowa czy używana – co opłaca się bardziej?

Nowe klawiatury, a szczególnie te wiodących producentów są często drogie. Zakup używanej klawiatury bezprzewodowej czy sieciowej jest dobrym sposobem na oszczędność. W Vedion zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także diagnostyką sprzętu elektronicznego. Dostępne klawiatury komputerowe przechodzą serię testów eksperckich po to, by mogły być w pełni sprawne dla nowego użytkownika.

Profesjonalne klawiatury gamingowe, przeznaczone do płynnego pisania czy też modele uniwersalne – to wszystko znajdziesz w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach. Jeśli nie wiesz jaką klawiaturę wybrać to skorzystaj z usług naszych doradców. Na nasze urządzenia oferujemy do 24 miesięcy gwarancji i realizujemy zamówienie w 24 godziny od otrzymania potwierdzenia.

pixel