Myszki komputerowe

( ilość produktów: 5 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Liczba przycisków
Połączenie
Kolor
Sposób zasilania

Poleasingowe oraz używane myszki do laptopów — Vedion.pl

Szukasz myszki komputerowej do pracy czy użytku domowego? Myszki komputerowe poleasingowe pozwalają na komfortową i wydajną pracę przy komputerze oraz laptopie. W Vedion.pl znajdziesz myszki komputerowe powystawowe bezprzewodowe, optyczne oraz przewodowe. Poręczne modele wygodnie leżą w ręce, pracują bez zakłóceń, a ich niewielki rozmiar pozwala na przenoszenie ich w torbie wraz z laptopem. Sprawdź ofertę myszek komputerowych Vedion.pl. 

Myszki komputerowe – outlet Vedion.pl 

Myszki komputerowe z zaawansowanymi technologiami kojarzone są głównie jako sprzęt do użytku przez profesjonalistów i graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać je także na co dzień, poza pracą. W Vedion.pl przygotowaliśmy wiele produktów przystosowanych do codziennego użytku, wyróżniających się najwyższą jakością. Myszki polecane do użytku codziennego to zarówno wersje bezprzewodowe oraz z kablem. Decydując się na myszki bezprzewodowe poleasingowe, otrzymasz modele pozwalające na korzystanie z komputera nawet z dalszej odległości – odbiornik 2,4 GHz umożliwi pracę bez opóźnień i zakłóceń. Energooszczędny tryb pracy pozwala na długie działanie baterii – nawet do 18 miesięcy. W zależności od modelu, myszki komputerowe używane posiadają także manualny wyłącznik – bateria nie zużyje się, gdy odejdziesz od komputera. Prosta instalacja będzie zaletą dla klientów chcących korzystać z urządzenia jak najszybciej, bez pomocy instrukcji i zbędnych problemów technicznych. Do laptopa lub komputera stacjonarnego wystarczy podłączyć jeden port USB. Oferta obejmuje także myszki komputerowe używane optyczne. Korzystaj z nich bez podkładki, niezależnie od podłoża, na jakim się znajdują. Przydatne szczególnie dla osób pracujących z ulubionej kawiarni lub miejsca innego niż dom, czy też biuro. Niezależnie od warunków, jakie zastaniesz, możesz skorzystać ze swojej myszki w równie komfortowy sposób. 

Zestaw: myszki komputerowe poleasingowe i klawiatura 

Szukasz kompletnego zestawu do komputera, czyli klawiatura i myszka? Vedion przygotował kilka wariantów w różnych kolorach od producenta Logitech. Zestawy pozwalają na wygodną pracę bez kabli. Technologia Logitech Flow umożliwia przełączanie się między komputerami. Naciśnięcie klawisza Fn udostępnia wiele dodatkowych funkcji, usprawniających ergonomię pracy. Produkty przeznaczone dla osób chcących pracować wielozadaniowo, dzięki obsłudze kilku urządzeń jednocześnie. Długa praca w biurze może stać się bardziej komfortowa dzięki urządzeniom dopasowanym do potrzeb użytkownika. Klawiatura zawiera miękką podpórkę oraz regulowane nóżki, za pomocą któryś zmienisz jej ułożenie. Natomiast na powierzchni myszki znajdziesz gumową powłokę, co odciąża zmęczone dłonie. 

Myszki komputerowe używane gamingowe – poznaj urządzenia dla graczy 

Vedion przygotował także specjalną ofertę przeznaczoną dla pasjonatów gier komputerowych. Asortyment obejmuje produkty topowych producentów – Razer oraz SteelSeries. Szybkość i czułość na ruch to ich zdecydowane atuty. Swoją precyzję zawdzięczają czujnikowi optycznemu z automatyczną kalibracją. Przełączniki rejestrują nacisk aż 3 razy szybciej, w porównaniu z myszkami do pracy biurowej. Urządzenie możesz spersonalizować według własnych potrzeb. Myszki poleasingowe i odnawiane posiadają kilka przycisków, do których możesz przypisać konkretną funkcję. Nie można zapomnieć także o spektakularnych efektach wizualnych – kolorowym świetle. Wybierz swoją ulubioną barwę – będzie ona widoczna w czasie grania. Jakie akcesoria dobrać kupując myszki komputerowe? Outlet Vedion posiada podkładki o dużej powierzchni i odpowiednio dobranym poziomie tarcia, który zwiększa precyzję myszek. Gumowe wykończenie zapewnia stabilność. Podkładki komputerowe są elastyczne, dlatego z łatwością zwiniesz je i zabierzesz ze sobą na wyjazd. Chcesz dowiedzieć się więcej o myszkach komputerowych? Skontaktuj się z nami – pomożemy ci dobrać odpowiedni dla Ciebie model zarówno solo, jak i w zestawie z wygodną w użyciu klawiaturą. 

pixel