Laptopy | Komputery PC | Zestawy | Do biura | Pracy zdalnej

Laptopy do pracy zdalnej

Praca zdalna coraz częściej staje się nie tyle alternatywą, co obowiązkiem. Jak odpowiednio przygotować się do pracy w wymiarze HomeOffice? Podstawą jest dobrej jakości sprzęt, umożliwiający pozostawanie w stałym kontakcie z klientami i pracownikami.

Szukasz wysokiej klasy urządzenia, a jednocześnie masz ograniczony budżet? Zakup komputera lub laptopa poleasingowego może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Laptopy do homeoffice Komputery stacjonarne do pracy zdalnej Smartfony do pracy zdalnej Akcesoria komputerowe do pracy zdalnej

Jaki laptop do pracy zdalnej? Pomożemy Ci go wybrać

opis grafiki
OSZCZĘDNOŚĆ NAWET DO 80%
opis grafiki
KOMPUTERY I LAPTOPY KLASY SELECT
opis grafiki
GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY
opis grafiki
PROFESJONALNA OBSŁUGA

Praca zdalna w domu musi być wygodna. Odpowiednio dobrany laptop do pracy biurowej zdaje egzamin nie tylko w miejscu pracy, ale również w domowym zaciszu. Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę wybierając laptopa do pracy zdalnej.

  • Lekka i wytrzymała obudowa - laptop do pracy w domu powinien być stworzony z wysokiej jakości metalu lub tworzywa sztucznego. Dodatkowe wzmocnienia obudowy i klawiatury zabezpieczają podzespoły. Tym samym notebook do pracy zdalnej będzie cechował się dłuższą żywotnością.
  • Ilość portów i złączy - im jest ich więcej tym wyższą funkcjonalności oferuje notebook. Podczas HomeOffice przydają się nie tylko standardowe porty USB, ale również gniazdo słuchawkowe czy ethernet. To pierwsze gwarantuje możliwość szybkiego podłączenia słuchawek z mikrofonem, a drugie swobodne korzystanie z przewodowego internetu.
  • Pamięć RAM - chcesz dobrego laptopa do pracy zdalnej? Zwróć uwagę na to, by miał co najmniej 8 GB pamięci operacyjnej. Taki model zapewni Ci płynność pracy aplikacji i programów niezbędnych do wykonywania czynności służbowych.
  • Dysk SSD - ten typ dysku gwarantuje szybką pracę systemu, a także krótszy czas uruchamiania aplikacji. Dysk SSD cechuje się wydajnością, niezawodnością i cichym działaniem. Dzięki niemu laptop do pracy w domu będzie działał dokładnie tak, jak tego oczekujesz.
  • Wielkość ekranu - duży ekran oznacza komfort podczas wielu godzin użytkowania. Optymalnym rozwiązaniem do pracy zdalnej okazują się laptopy z matrycą 14, 15 lub 15,6 cala. Wielkość ekranu jest jednak kwestią indywidualną. Jeśli zależy Ci na większej mobilności, możesz zdecydować się na model z mniejszą matrycą.
Komfortowa praca zdalna w domu

Zainwestuj sprzęt, dzięki któremu poczujesz różnicę

Praca zdalna stawia przed nami całkowicie inne wyzwania niż standardowe korzystanie z komputera. Praca w domu wymaga niekiedy szybkiej reakcji i dostosowywania się do dynamicznych poleceń przełożonych. Dobry laptop do pracy zdalnej oferuje możliwości techniczne, a co za tym idzie pozwala w pełni wykorzystać Twój potencjał. Bądź efektywnym pracownikiem lub nowoczesnym pracodawcą. Odpowiednio dobrany notebook do pracy zdalnej pozwoli Ci na wydajną i komfortową pracę, również w warunkach domowych.

Laptopy polecane do home office

Laptop do pracy w domu nie musi być drogi

Dobry laptop do pracy zdalnej to model, który spełnia Twoje oczekiwania. Potrzebujesz komputera do pisania e-maili czy obsługi Excela? Nie musisz wydawać wielkich pieniędzy, by kupić sprzęt idealny. Oszczędność jest także realna, jeśli chcesz kupić laptopa do pracy zdalnej o wyższych parametrach technicznych. Decydując się na zakup modelu poleasingowego możesz zyskać nie tylko niższą cenę, ale także wysoką jakość. Dostępne w naszej ofercie notebooki i komputery stacjonarne zostały poddane testom diagnostycznym przed ponowną sprzedażą. Dzięki temu możesz mieć pewność pełnej sprawności technicznej przy jednoczesnej oszczędności.

Leasing na sprzęt do pracy zdalnej

Wybierz swój sprzęt

Laptop do pracy w domu 1000zł Laptop do pracy w domu  1500zł Laptop do pracy w domu  2500zł

Możesz na nas liczyć przed i po zakupie

Prezentowane w naszym sklepie urządzenia zostały przygotowane przez naszych specjalistów. W zależności od profesji, możesz wybrać sprzęt sprofilowany pod kątem najczęściej wykonywanych przez Ciebie zadań. Oprócz laptopów i komputerów do pracy zdalnej, znajdziesz u nas również wysokiej klasy akcesoria. Słuchawki z mikrofonem, kamera internetowa czy solidna klawiatura - to wszystko wyniesie Twoją pracę zdalną na wyższy poziom komfortu.

Kup sprzęt w pełni sprawny, objęty gwarancją za niewielką cenę. Zamów go stacjonarnie w jednym z naszych sklepów lub za pośrednictwem strony internetowej. Zyskaj oszczędność czasu i pieniędzy - zapewnij sobie wygodną pracę zdalną.

Gwarancja na sprzęt do pracy zdalnej Klasy jakości laptopów do pracy zdalnej

Gotowy zestaw do pracy zdalnej

Wygodna praca w domu
Pewny sprzęt do homoffice

Kup online lub odwiedź nasze salony

Salon Vedion Warszawa

Przyjdź do naszego sklepu a nasi specjaliści doradzą Ci, który sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

ul. Kulczyńskiego 2,
02-777 Warszawa

komputery@vedion.pl
Tel.+48 699 600 609,

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 17:00

Salon Vedion Kraków

Przyjdź do naszego sklepu a nasi specjaliści doradzą Ci, który sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Królewska 92
30-079 Kraków

komputery@vedion.pl
Tel.+48 699 600 609,

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Elektronika polecana przez naszych ekspertów

Rabaty na laptopy i komputery do homeoffice
pixel