Poleasingowy sprzęt Apple

Tanie poleasingowe urządzenia Apple

Urządzenia Apple to luksusowe produkty oferujące doskonałe parametry techniczne. Zakup fabrycznie nowego IPhone czy MacBooka wiążę się zwykle z dużą inwestycją. Doskonałym sposobem na oszczędność i zyskanie nowego urządzenia od Apple jest zakup sprzętu poleasingowego. W Vedion znajdziesz tanie i w 100% sprawne urządzenia Apple z gwarancją do 24 miesięcy.

Urządzenia Apple do każdego zadania

Tani poleasingowy iPhone z gwarancją Vedion Tani Macbook z gwarancją Vedion Tanie poleasingowe tablety iPad Tanie akcesoria do urządzeń Apple

Niezawodne IPhone’y klasy Like New

Wybierz sprzęt Apple testowany przez specjalistów

Oszczędność
OSZCZĘDNOŚĆ NAWET DO 80%
opis grafiki
KOMPUTERY I LAPTOPY KLASY SELECT
opis grafiki
GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY
opis grafiki
PROFESJONALNA OBSŁUGA

Firmy Apple nie trzeba nikomu przedstawiać. Założony przez Steve'a Jobsa gigant branży komputerowej od lat uchodzi za ekskluzywną markę i ma stałe, wciąż powiększające się grono fanów. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ poczynając od smartfonów, przez tablety aż po laptopy i komputery stacjonarne, Apple zawsze gwarantuje dwie rzeczy: wysoką jakość dopracowanych na najwyższym poziomie urządzeń oraz ich wyjątkowo przystępną, komfortową obsługę. Połączmy to legendarnym, rozpoznawanym wszędzie wyglądem, a otrzymamy sprzęt marzeń.

Kupując poleasingowy sprzęt Apple możemy znacznie zredukować jego największa wadę – wysoką cenę. Odpowiednio przygotowane poleasingowe IPhone’y czy MacBooki to produkty nie tylko oszczędne, ale także w 100% sprawne technicznie.

Tani poleasingowy Macbook

Tanie Macbooki do domu lub firmy

Gwarancja na sprzęt do nauki klasy jakości laptopów do nauki

Poleasingowy Apple - dlaczego warto go kupić?

Korzystna cena

Skorzystanie z oferty kupna sprzętu poleasingowego daje szansę na zaopatrzenie siebie lub swojej firmy w naprawdę dobrej jakości sprzęt, oszczędzając przy tym do 80% jego wartości. Dzieje się tak dlatego, że wiele z naszych laptopów i komputerów należy do klasy biznes, cechującej się wyjątkową żywotnością i wysoką funkcjonalnością w każdym zadaniu. W przypadku modeli klasycznych nigdy nie możemy mieć tej pewności.

Najlepiej porównać tę sytuację do zakupu używanego samochodu – wiemy dobrze, że już po paru latach cena nowego modelu może spaść nawet o połowę, co nie znaczy, że samochód w jakikolwiek sposób stracił na jakości. Zyskujemy ten sam model za o wiele niższą cenę – to samo tyczy się komputerów i laptopów.

Wysoka jakość

Wszystkie komputery i laptopy poleasingowe poddajemy dokładnej diagnostyce, podczas której określamy ich stan techniczny i wizualny. Lwia część analizowanych modeli zalicza się do klasy Select, czyli wyglądających zupełnie jak nowe. Jedyne ślady po ich dawnych właścicielach to standardowe oznaki użytkowania, które jednak zupełnie nie wpływają na ich pracę (może to być np. otarcie na obudowie czy pojedyncza rysa)

Każdy kto chce kupić poleasingowe urządzenie Apple, może liczyć na wysoką jakość w niskiej cenie, całkowicie legalne oprogramowanie, a także duży komfort pracy na na danym sprzęcie.

Świetna decyzja i praktyczne rozwiązanie

Zdecydowanie się na IPhone’a czy MacBooka poleasingowego może przynieść olbrzymi zysk – ale tylko pod warunkiem, że kupisz go u zaufanego, sprawdzonego sprzedawcy. Żeby nie wpakować się na minę, przed wyborem tego typu sprzętu warto sprawdzić czy jest objęty gwarancją, jakie oprogramowanie posiada i w jaki sposób funkcjonuje gwarancja, gdybyśmy chcieli go zwrócić.

Sklep komputerowy Vedion świadczy najwyższej klasy usługi na każdym z wymienionych pól. Dowodem na to są nasi liczni, zadowoleni klienci, którzy nie szczędzą nam pozytywnych opinii.

W zgodzie ze środowiskiem

Dla tych, którym zależy na naszej planecie, wybór IPada lub IPhone’a poleasingowego przynosi jeszcze jeden zysk. Decydując się na sprzęt używany, który nasza firma wprowadza z powrotem do obiegu, ograniczamy produkcję elektrośmieci. Dzięki naszym wysiłkom nie marnuje się mnóstwo dobrego sprzętu. Oszczędzaj i zyskuj wysoką jakość, kupując poleasingowe produkty marki Apple w Vedion.

Szybka ochronna na ekran do poleasingowego iPhone'a Like New

Sprawny iPad w dobrej cenie

Leasing na sprzęt Apple

iPhone’y poleasingowe Apple

Telefon Apple’a świetnie sprawdza się zarówno jako smartfon firmowy, jak i prywatny. IPhone’y to sprzęt cechujący się wyselekcjonowanym zestawem najlepszych podzespołów, gwarantujących wysoką wydajność i płynność pracy. Dodatkowym atutem iPhonów jest software, w pełni oryginalny, a zatem idealnie dostosowany o każdego modelu i jego możliwości. Autorski system Apple daje jeszcze jeden zysk – zawsze i wszędzie mamy pewność, że nasz telefon operuje na najnowszych programach i aplikacjach, o co dbają regularne aktualizacje. Dodatkowo pełen zestaw przydatnych aplikacji ułatwia i uprzyjemnia dowolny typ pracy z telefonem.

Tanie iPhone'y Poleasingowe
Tanie iPady Poleasingowe

iPady poleasingowe Apple

Tablety spod znaku nadgryzionego jabłuszka, podobnie jak telefony, szczycą się wysoką jakością wykonania i podzespołami najwyższej klasy. Mamy do czynienia ze sprzętem, który z powodzeniem może zastąpić laptopa na wyjazdach, a jeśli zajdzie taka potrzeba, upodobnić się do niego dzięki wielu przydatnym akcesorium, np. dzięki stojaki z klawiaturą. W oryginalnym systemie operacyjnym znajdziemy wszystko, co jest nam niezbędne do pracy i rozrywki, a jeśli czegoś zabraknie, możemy to pobrać bezpośrednio od producenta. iPady to najwyższej klasy kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne od renomowanego producenta.

Macbooki poleasingowe Apple

Kto miał okazję popracować na Macbook’u ten wie, jak wygodne i przystępne użytkownikowi jest to urządzenie. A jeśli jeszcze nie miałeś okazji tego sprawdzić, oferta Macbooków poleasingowych jest najlepszą okazją, żeby przekonać się na własnej skórze dlaczego laptopy Apple są takie popularne. Wyjątkowo wydajny sprzęt zamknięty w zgrabnej, kultowej obudowie pozwala na pracę na najwyższym poziomie i dodaje klasy każdemu użytkownikowi. System Mac został opracowany specjalnie tak, żeby jak najbardziej uprzyjemnić korzystanie z niego, co przekłada się na lepsze wyniki odnośnie wykonywania codziennych zadań.

Tanie Macbooki Poleasingowe
Tanie iMaki Poleasingowe

iMac’i poleasingowe Apple

iMac’i to najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych biur, a także prywatnych stanowisk komputerowych. Będzie to dobry wybór dla każdego, kto pragnie połączyć piękno nowoczesnego designu z najwyższymi osiągami, porównywalnymi z potężnymi PC-tami innych marek. iMac zawiera w sobie obydwie cechy, co zapewnia dodatkowo szeroką gamą autorskich programów praktycznie do wszystkiego – od pracy, przez przeglądanie sieci, na rozrywce kończąc. Całość mamy zamkniętą we wspaniałym desktopie, którego wyświetlacz potrafi zrobić wrażenie głębią i ostrością kolorów, porównywalną z kinem domowym.

Rabat na sprzęt poleasingowy Apple
pixel