Wynajem Apple

Postaw na doświadczenie Vedion

 • wynajem it warszawa

  Profesjonalna porada

 • wypozyczalnia komputerów

  Wydajny
  sprzęt

 • wynajem laptopów

  Pomoc
  specjalisty

 • wynajem elektroniki

  Szeroki asortyment

Przykładowa oferta

 • wypozyczenie iphone

  Iphone 6S (i inne)

  od 25 zł*

  Smartfon Iphone 6S został wyposażony w mocny 64-bitowy procesor A9, dzięki, któremu jest o wiele szybszy od swojego poprzednika. Wprowadzono również funkcję 3DTouch, która rejestruje, z jaką siłą naciskamy na ekran, odpowiednio dostosowując pracę urządzenia. Iphone jest często wynajmowany przez klientów, którzy muszą panować nad biznesowymi sprawami 24/7 w mobilnej postaci.

 • ipad wypożyczenie

  iPad Air i iPad Pro

  od 30 zł*

  W iPad Pro zastosowano najbardziej zaawansowany mobilny wyświetlacz na świecie. Wykorzystuje on kilka rozbudowanych technologii takich jak ProMotion czy True Tone. Dzięki temu iPad Apple może generować niespotykane dotąd doznania wizualne. iPad od Apple warto wynająć przede wszystkim wtedy, gdy często prowadzimy konferencje lub szkolenia i potrzebujemy dostępu do wielu danych.

 • wypozyczalnia macbookow

  Macbook Air

  od 35 zł*

  Wydajne i funkcjonalne urządzenie, które wykorzystuje możliwości systemu macOS. Macbook Air jest również kompatybilny z innymi urządzeniami marki Apple. Sprzęt dobrze sprawdzi się dla osób, które często pracują zdalnie, ponieważ łatwo go przenieść i rozłożyć w dowolnym miejscu. Jego możliwości sprostają wymaganiom grafików czy programistów.

 • wynajem macbookow

  Macbook Pro

  od 60 zł*

  Do cech charakterystycznych tego urządzenia należy moc i mobilność. Macbook Pro działa bardzo szybko za sprawą wydajnych procesorów i błyskawicznej pamięci masowej. Niniejsze urządzenie jest zwykle wynajmowane przez osoby, które prowadzą wiele wystąpień publicznych, aczkolwiek przydaje się również jako stałe urządzenie do pracy w biurze.

 • imac all in one

  iMac All-in-One

  od 55 zł*

  Komputery Apple to przede wszystkim prostota i wygoda. Urządzenia te zostały przygotowane przy użyciu najnowocześniejszych podzespołów, które zapewniają, możliwość pracy na najwyższych obrotach. iMac All-in-One zawiera wszystko to, czego potrzebuje do pracy każda nowoczesna firma, niezależnie od jej wielkości.


  * przy wypożyczeniu na 4 tygodnie. Dokładna wycena jest możliwa przez bezpośredni kontakt.
  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy dostosować specyfikacje i zestawy urządzeń wprost pod Twoje potrzeby. Przy współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm i elastyczność warunków wypożyczenia sprzętu.


Dlaczego Vedion

 • opis grafiki

  Komputery z zainstalowanym systemem operacyjnym,

 • opis grafiki

  Korzystne warunki wynajmu,

 • opis grafiki

  Fachową obsługę i indywidualne podejście do zamówienia,

 • opis grafiki

  Największe marki jak HP, Lenovo, Dell, Apple i inne,

 • opis grafiki

  Pomoc serwisanta,

 • opis grafiki

  Mysz bezprzewodową i zasilacz w zestawie z komputerem,

 • wynajem it leasing

  Praca

 • wypozyczalnia komputerow na eventy

  Event

 • wynajem it

  Konferencje

Oferujemy Państwu najlepszej jakości sprzęt Apple, który sprawdzi się doskonale w pracy, na eventach i konferencjach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że początkujące przedsiębiorstwa często bazują na sprzęcie poleasingowym. Dlatego od lat w ramach swoich usług udostępniamy używane urządzenia, poddane wcześniej dokładnej analizie technicznej.

Dlaczego wynajem sprzętu Apple cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Firma Vedion oferuje najlepsze na rynku warunki wynajmu urządzeń tej cenionej marki. W zależności od klasy wybranego produktu oferujemy atrakcyjny czas gwarancji. Nie ma również problemu ze zwrotem towaru lub dokonaniem reklamacji. Po zakończeniu transakcji nie odcinamy się od klientów, zależy nam na tym, aby ze współpracy były zadowolone obie strony i by trwała ona jak najdłużej.

Dzięki nam mogą Państwo poprowadzić konferencję przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu na rynku, bez przepłacania za fabrycznie nowe produkty. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Doświadczenie Vedion

Vedion rynkowe doświadczenie zbiera od 2008 roku. Sprzedaż produktów Refurbished zaczęliśmy jako pierwsi w branży, dlatego żadna inna marka nie może się z nami równać pod tym względem. Dzięki mądrym decyzjom i wielkim ambicjom dziś jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku.

Oferta największych producentów

Nie zależy nam na przeciętności, dlatego w swojej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie produkty największych marek. Dla wielu podmiotów dostęp do nowych popularnych produktów linii Apple jest nieosiągalny. Z nami jest to możliwe. Na rynku jesteśmy od ponad 10 lat, stale zaopatrujemy wiele firm i sklepów stacjonarnych. To dowód na to, że jesteśmy godni zaufania.

Wynajem Apple Vedion

Sprzęt doskonałej jakości

Wszystkie sprzęty, które oferujemy, to towar z górnej półki. Często wykorzystywany jest w dużych korporacjach, które zaopatrują swoich pracowników w najlepsze urządzenia. Wszystko dlatego, aby zwiększyć wydajność całego systemu. Takie sprzęty są zaprojektowane na nieustanną i intensywną eksploatację przez wiele lat.

Przejrzysta współpraca

Zależy nam na tym, aby współpraca była wygodna i prosta. Jeśli naszego klienta interesuje wynajem Apple, proponujemy konkretne urządzenia, a cały proces staramy się ułatwić i skrócić do niezbędnego minimum. Nie mamy nic do ukrycia. Wszystkie sprzęty tej marki są sprawdzane przez techników i mają gwarancję sprawności.

Indywidualne podejście do zamówienia

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nie ma u nas sytuacji, gdzie maszynowo realizujemy kolejne zamówienia. Chcemy dokładnie dowiedzieć się, jakie mają Państwo potrzeby i wymagania. Dzięki temu możemy dopasować ofertę w szczegółach do każdego z osobna.

Kontakt

Realizujemy wynajem sprzętu Apple na terenie całej Polski

VEDION Warszawa

ul. Kulczyńskiego 2
02-777 Warszawa
tel. 699 600 609

VEDION Kraków

ul. Królewska 92
30-079 Kraków
tel. 699 600 609

Zaufali nam

vedion

Kim jesteśmy?

Vedion to marka, w skład której wchodzą pasjonaci sprzętów elektronicznych. Oferujemy poleasingowe komputery stacjonarne, laptopy, sprzęty gamingowe czy wynajem Apple i innych marek. Wyróżnia nas duże doświadczenie rynkowe i duże zaufanie klientów. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

pixel