Wynajem Komputerów

Postaw na doświadczenie Vedion

 • wynajem it warszawa

  Profesjonalna porada

 • wypozyczalnia komputerów

  Wydajny
  sprzęt

 • wynajem laptopów

  Pomoc
  specjalisty

 • wynajem elektroniki

  Szeroki asortyment

Przykładowa oferta

 • komputery na wynajem

  BASIC

  Ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stabilnego sprzętu do podstawowych zadań biurowych.

  Procesor:Intel Core 2 Duo

  Dysk: 320 GB HDD

  RAM: 4GB

  Grafika: Intel HD

 • komputery stacjonarne wynajem

  CLASSIC

  Optymalne rozwiązanie dla poszukiwaczy wydajności w dobrej cenie. Zadania biurowe, kalkulacje i prezentacje mu nie są straszne.

  Procesor:Intel Core i3

  Dysk: 120 GB SSD

  RAM: 8GB

  Grafika: Intel HD

 • komputery wypożyczalnia

  WYDAJNY

  Komputer łączący wydajność wszystkich swoich parametrów. Skutkuje to szybką i niezawodną pracę nawet przy bardziej skomplikowanych operacjach.

  Procesor:Intel Core i5

  Dysk: 120 GB SSD

  RAM: 16GB

  Grafika: Intel HD

 • WYNAJEM KOMPUTERÓW

  ULTRA TOWER

  Stacja stworzona by zmagać się z najbardziej wymagającymi zadaniami i operacjami.

  Procesor:Intel Core i5/i7

  Dysk: 120 GB SSD

  RAM: 32GB

  Grafika: Nvidia Q2000

  * przy wypożyczeniu na 4 tygodnie
  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy dostosować specyfikacje i zestawy urządzeń wprost pod Twoje potrzeby. Przy współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm i elastyczność warunków wypożyczenia sprzętu.


Dlaczego Vedion

 • opis grafiki

  Komputery z zainstalowanym systemem operacyjnym,

 • opis grafiki

  Korzystne warunki wynajmu,

 • opis grafiki

  Fachową obsługę i indywidualne podejście do zamówienia,

 • opis grafiki

  Największe marki jak HP, Lenovo, Dell, Apple i inne,

 • opis grafiki

  Pomoc serwisanta,

 • opis grafiki

  Mysz bezprzewodową i zasilacz w zestawie z komputerem,

 • wynajem it leasing

  Praca

 • wypozyczalnia komputerow na eventy

  Event

 • wynajem it

  Konferencje

W obecnych czasach, kiedy informatyzacja właściwie całkowicie zdominowała rynek pracy, każde przedsiębiorstwo musi dynamicznie się rozwijać również w zakresie infrastruktury informatycznej. Jest to istotne chociażby z punktu widzenia komfortu pracy pracowników, który znacznie wpływa na ich wydajności oraz jakość i efektywność pracy. Niezwykle ważne jest więc, aby stale nadążać za zmieniającymi się trendami również w zakresie specjalistycznych sprzętów komputerowych.

Wiele firm wciąż decyduje się na inwestowanie we własne komputery, traktując to jako długofalową strategię rozwojową. Czy jednak takie założenie zawsze ma sens? Systematyczna modernizacja sprzętu jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Konieczność cyklicznej wymiany komputerów na nowsze, bardziej wydajne, jest jednak zwyczajnie nieopłacalna dla przedsiębiorstw, które każdorazowo zakupują niezbędne narzędzia pracy. Wcześniej zakupiony sprzęt nie zdążyłby się bowiem odpowiednio zamortyzować, a już konieczna byłaby kolejna wymiana. Podobnie jest w przypadku sezonowych stanowisk pracy, ponieważ wysokiej jakości sprzęt potrzebny również w tym przypadku, przez większą część roku jest bezużyteczny.

W tej materii pomocny może okazać się wynajem komputerów. Usługa te dedykowana jest dla każdego przedsiębiorstwa, któremu nie są obojętne warunki pracy pracowników. Gdzie jeszcze wynajem komputerów może okazać się przydatny? Z pewnością na wszelkiego rodzaju konferencjach i spotkaniach biznesowych oraz wykładach prezentowanych dla szerokiego grona odbiorców. Tam również niezawodny sprzęt IT, dobrany przez zespół wykwalifikowanych profesjonalistów adekwatnie do indywidualnych oczekiwań, sprawdzi się idealnie.

Doświadczenie Vedion

Sklep Vedion dostarcza wysokiej jakości rozwiązania, które są zadowalające dla wszystkich przedsiębiorców. Realizujemy bowiem nawet najbardziej nieoczywiste i niestandardowe zlecenia. Rozbudowane zaplecze techniczne sprzętu o różnej specyfikacji pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pracownicy zatrudnieni w strukturach naszej firmy to profesjonaliści, którzy po zapoznaniu się z preferencjami zlecających, są w stanie zaproponować adekwatne rozwiązanie, wpisujące się także w z góry założony budżet.

Oferta największych producentów

Naszym klientom oferujemy sprzęt komputerowy najwyższej klasy producentów. Dzięki temu zaplecze informatyczne stworzone przy współpracy z naszą firmą jest gwarantem wysokiej jakości i niezawodności. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem, dzięki czemu bez przeszkód możemy obsługiwać duże wydarzenia. Nasze usługi świadczymy kompleksowo i kierujemy je zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych koncernów. Oferujemy wynajem komputerów długoterminowy i krótkoterminowy, w zależności od indywidualnych potrzeb zlecającego.

Wynajem komputerów Vedion

Sprzęt doskonałej jakości

Zalet, jakie wynikają z wynajmu komputerów, jest bardzo wiele. Przedsiębiorcy otrzymują dostęp do nowych, bezawaryjnych, niezawodnych i przede wszystkim profesjonalnie skonfigurowanych komputerów, gotowych do pracy.

Przejrzysta współpraca

Nasi pracownicy przez cały okres wynajmu na życzenie klienta mogą sprawować pełną opiekę serwisową nad całym komputerowym zapleczem. Oferujemy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, dzięki czemu jakiekolwiek przestoje w pracy nie będą już występować.

Indywidualne podejście do zamówienia

Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży oraz biorąc pod uwagę oczekiwania zleceniodawców i wszelkie istotne kwestie związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy przygotują spersonalizowaną ofertę.

Kontakt

Realizujemy wynajem komputerów na terenie całej Polski

VEDION Warszawa

ul. Kulczyńskiego 2
02-777 Warszawa
tel. 699 600 609

VEDION Kraków

ul. Królewska 92
30-079 Kraków
tel. 699 600 609

Zaufali nam

vedion team

Kim jesteśmy?

Vedion to marka, w skład której wchodzą pasjonaci sprzętów elektronicznych. Oferujemy poleasingowe komputery stacjonarne, laptopy, sprzęty gamingowe czy wynajem Apple i innych marek. Wyróżnia nas duże doświadczenie rynkowe i duże zaufanie klientów. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

pixel