Wynajem Laptopów

Postaw na doświadczenie Vedion

 • wynajem it warszawa

  Profesjonalna porada

 • wypozyczalnia komputerów

  Wydajny
  sprzęt

 • wynajem laptopów

  Pomoc
  specjalisty

 • wynajem elektroniki

  Szeroki asortyment

Przykładowa oferta

 • laptopy wynajem

  Wersja Classic

  Od 12,50 zł za dzień*

  Notebook o podstawowych, lecz wydajnych parametrach. Świetnie się sprawdzi podczas biurowej pracy, konferencji czy prezentacji.

  Procesor: Intel Core i3

  Ekran: 14”

  Dysk: 320 GB HDD

  RAM: 4GB

  Grafika: Intel HD

 • laptopy wypożyczenia

  Wersja Wydajna

  Od 16 zł za dzień*

  Laptop charakteryzujący się wysoką wydajnością. Bardzo dobrze odnajdzie się przy skomplikowanych operacjach, obliczeniach czy współpracy z wymagającymi programami.

  Procesor: Intel Core i5 – 2/3 generacja

  Ekran: 14”

  Dysk: 120 GB SSD

  RAM: 4GB

  Grafika: Intel HD

 • wynajem notebookow

  Wersja Wydajna 2

  Od 18 zł za dzień*

  Laptop, który prezentuje prędkość i wydajność działania przy akompaniamencie dużej, wyraźnej matrycy 15”.

  Procesor: Intel Core i5 – 3 generacja

  Ekran: 15”

  Dysk: 120 GB SSD

  RAM: 4GB

  Grafika: Intel HD

 • wynajem stacji roboczych

  Wersja Ultra

  Od 25 zł za dzień*

  Ta stacja robocza zapewni najwyższą wydajność tam, gdzie tylko potrzebujesz. Prace graficzne, skomplikowane procesy, montaż filmowy i wiele innych.

  Procesor:Intel Core i7 QM

  Ekran: 17”

  Dysk: 120 GB SSD

  RAM: 8GB

  Grafika: Intel HD  * przy wypożyczeniu na 4 tygodnie

  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy dostosować specyfikacje i zestawy urządzeń wprost pod Twoje potrzeby. Przy współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm i elastyczność warunków wypożyczenia sprzętu.


Dlaczego Vedion

 • opis grafiki

  Komputery z zainstalowanym systemem operacyjnym,

 • opis grafiki

  Korzystne warunki wynajmu,

 • opis grafiki

  Fachową obsługę i indywidualne podejście do zamówienia,

 • opis grafiki

  Największe marki jak HP, Lenovo, Dell, Apple i inne,

 • opis grafiki

  Pomoc serwisanta,

 • opis grafiki

  Mysz bezprzewodową i zasilacz w zestawie z komputerem,

 • wynajem it leasing

  Praca

 • wypozyczalnia komputerow na eventy

  Event

 • wynajem it

  Konferencje

Firma Vedion wyszła z propozycją wynajmu sprzętu elektronicznego, ponieważ doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Nie w każdej sytuacji właściwe jest nabywanie laptopa. Niekiedy wynajem okazuje się najlepszym rozwiązaniem.

Szeroka oferta wynajmu laptopów umożliwia dopasowanie produktu szytego na miarę użytkownika. Dajemy możliwość wyboru takiego sprzętu, jaki będzie w pełni odpowiadał oczekiwaniom technicznym oraz finansowym naszych potencjalnych Klientów.

W asortymencie Vedion znajdziecie Państwo cztery warianty laptopów, które różni wielkość, procesor, funkcjonalności oraz cena. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wyboru najlepszego dla Państwa sprzętu.

Doświadczenie Vedion

Firma Vedion istnieje na rynku od 2008 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nie tylko na poznanie branży elektronicznej od podszewki, ale także na nawiązanie bardzo dobrych relacji z pośrednikami, współpracownikami czy Klientami. Pracujemy z zaufanymi ludźmi i oferujemy wysokiej jakości produkty dla stałych oraz nowych Klientów. Świadczymy profesjonalne usługi sprzedaży oraz wynajmu laptopów i innych urządzeń elektronicznych takich jak komputery, tablety, sprzęt gamingowy czy akcesoria komputerowe.

Oferta największych producentów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty największych marek ze świata elektroniki. Współpracujemy z dużymi producentami elektroniki, cenionymi w skali światowej oraz ze sklepami stacjonarnymi, które przez lata zdobyły nasze zaufanie.

Wynajem laptopów Vedion

Sprzęt doskonałej jakości

Doskonała jakość sprzętu jest kluczowa w naszej branży. Z tego względu oferujemy sprzedaż oraz wynajem laptopów o wysokich parametrach. Dokładamy wszelkich starań, by sprzęt, z którego korzystają nasi Klienci był niezawodny.

Przejrzysta współpraca

Transparentność działań uznajemy za podstawę współpracy z Klientami, oferując im jasno określone warunki umowy. Trzymamy się zasad i wyznaczonych celów, ponieważ zależy nam na jak najlepszych kontaktach z naszymi Klientami i długofalowej relacji.

Indywidualne podejście do zamówienia

Rozumiemy, że Klienci oczekują różnych rodzajów sprzętów. Każdy użytkownik laptopa ma odmienne potrzeby i wymagania co do funkcjonalności urządzenia. Wobec tego stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta i dostosowujemy nasz asortyment do oczekiwań użytkowników.

Kontakt

Realizujemy wynajem laptopów na terenie całej Polski

VEDION Warszawa

ul. Kulczyńskiego 2
02-777 Warszawa
tel. 699 600 609

VEDION Kraków

ul. Królewska 92
30-079 Kraków
tel. 699 600 609

Zaufali nam

zespół vedion

Kim jesteśmy?

Vedion to frima, która od 2008 roku zajmuje się sprzedażą elektroniki poleasingowej i refurbished. Dzięki zyskiwanemu przez kilkanaście lat doświadczeniu w branży elektronicznej, staliśmy się Liderem na polskim rynku. Stale się rozwijamy, zmieniamy i dopasowujemy do oczekiwań naszych Klientów, regularnie poszerzając swoją ofertę. Zachęcamy do współpracy!

pixel