Laptopy | Komputery PC | Zestawy | Dla ucznia i studenta

Laptopy do nauki zdalnej

Nauka zdalna stała się codziennością, nie tylko dla uczniów szkół podstawowych, ale również studentów. Wysokiej jakości sprzęt do nauki zdalnej pozwala uczyć się w sposób komfortowy i bezpieczny. Szukasz dobrego laptopa do nauki zdalnej, a jednocześnie chcesz zaoszczędzić? Zobacz ile możesz zyskać kupując komputer lub laptop poleasingowy. Zapewnij sobie lub swojemu dziecku komfort zdobywania wiedzy w domowym zaciszu.

Sprzęt do nauki dla ucznia i studenta

Laptopy dla dzieci iPhone do nauki Tablety do nauki zdalnej Kamery do nauki zdalnej

Laptop do nauki zdalnej - pomożemy Ci go wybrać

Oszczędność
OSZCZĘDNOŚĆ NAWET DO 80%
opis grafiki
KOMPUTERY I LAPTOPY KLASY SELECT
opis grafiki
GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY
opis grafiki
PROFESJONALNA OBSŁUGA

Sprawne urządzenie gwarantuje każdemu uczniowi najlepsze warunki do nauki zdalnej. Przenośny laptop, który można mieć przy sobie dosłownie wszędzie będzie niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Sprawdź na co warto zwrócić uwagę szukając laptopa do nauki dla dziecka lub studenta.

  • Duży ekran - laptop do nauki zdalnej nie powinien obciążać wzroku. Notebook z matrycą 14”, 15” lub 15,6” jest optymalnym rozwiązaniem, gwarantującym wygodną pracę przez wiele godzin. Warto wybrać model z ekranem matowym, który zapewnia nie tylko dobrą jakość obrazu, ale także jeszcze wyższy komfort pracy.
  • Pojemny dysk - laptop do nauki powinien mieć dysk SSD w wariancie 128 lub 256 GB. Nowoczesne podzespoły gwarantują płynność działania aplikacji, a odpowiednio duża pamięć pozwala przechowywać wszelkie niezbędne informacje.
  • Wydajny procesor - szukając laptopa do nauki zwróć uwagę na procesor. Powinien być co najmniej 4-rdzeniowy i cechować się nieco wyższym taktowaniem. Do zadań szkolnych wystarczy model Intel Core i3 lub Core i5. Wydajny procesor i karta graficzna pozwolą korzystać z komputera nie tylko do nauki, ale również w celach rozrywkowych.
  • Lekka i wytrzymała obudowa - komputer dla ucznia powinien być stworzony z wysokiej jakości metalu lub tworzywa sztucznego. Dodatkowe wzmocnienia obudowy i klawiatury dobrze zabezpieczają podzespoły. Tym samym laptop do nauki będzie cechował się dłuższą żywotnością.
  • Zintegrowana karta graficzna - gwarantuje odpowiednie warunki do realizowania zadań szkolnych. Możesz wybrać laptopa z klasycznym układem Intel HD Graphics. Dla studenta ciekawszą alternatywą może okazać się karta graficzna wyższej klasy np. GeForce GTX 1050 Ti. Wyższej klasy podzespół zapewni dodatkowo lepszą jakość wyświetlanych obrazów i wideo.
Nauka zdalna w domu

Zainwestuj w sprzęt, dzięki któremu poczujesz różnicę

Komputer do nauki zdalnej musi zapewniać wygodę. Płynność działania a także odpowiednia konstrukcja urządzenia dają pewność spokojnej i wydajnej pracy z komputerem osobistym. Do nauki zdalnej przyda się nie tylko wysokiej klasy laptop. Dużą rolę odgrywają też odpowiednio dobrane akcesoria, takie jak kamera internetowa, myszka czy klawiatura.

Zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki do nauki w domu. Bądź wydajnym i efektywnym studentem. Odpowiednio dobrany laptop lub komputer stwarza warunki do skutecznego zdobywania wiedzy i umiejętności.

Laptopy polecane do nauki

Komputer do nauki zdalnej nie musi być drogi

Dobry komputer dla ucznia cechuje się nie tylko niezawodnością, ale też przystępną ceną. Wybierając laptopa poleasingowego wiodącego producenta możesz nie tylko zaoszczędzić, ale także zyskać pełną sprawność techniczną.

Tani laptop do nauki zdalnej z kamerą w standardzie pozwoli Twojemu dziecku być zawsze online. Model z wydajnymi podzespołami można wykorzystać nie tylko do nauki, ale także do rozrywki. Odpowiednio przygotowany laptop lub komputer poleasingowy do nauki zdalnej będzie służył przez wiele lat.

Wybierz swój sprzęt

Laptop do 1000zł do nauki Laptop do 1500zł do nauki Laptop do 2500zł do nauki

Możesz na nas liczyć przed i po zakupie

Prezentowane w naszym sklepie urządzenia zostały przygotowane przez naszych ekspertów. Dzięki temu możesz mieć pewność pełnej sprawności technicznej urządzenia. Dodatkowo nasze produkty są objęte gwarancją do 24 miesięcy.

Znajdziesz u nas nie tylko laptopy do nauki wiodących producentów. Sprzedajemy również gotowe zestawy komputerowe, a także przydatne akcesoria: słuchawki, kamery internetowe, myszki i klawiatury. Wysokiej jakości urządzenia z gwarancją w przystępnych cenach - właśnie one gwarantują każdemu uczniowi i studentowi komfortowe warunki do nauki w domu.

Gwarancja na sprzęt do nauki klasy jakości laptopów do nauki

Gotowy zestaw do nauki zdalnej

Sprzęt do nauki zdalnej
Nauka w domu w czasie pandemii

Kup Online lub odwiedź nasze salony

Salon Vedion Warszawa

Przyjdź do naszego sklepu a nasi specjaliści doradzą Ci, który sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

ul. Kulczyńskiego 2,
02-777 Warszawa

komputery@vedion.pl
Tel.+48 699 600 609,

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00

Salon Vedion Kraków

Przyjdź do naszego sklepu a nasi specjaliści doradzą Ci, który sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Królewska 92
30-079 Kraków

komputery@vedion.pl
Tel.+48 699 600 609,

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

Elektronika polecana przez naszych ekspertów

Rabat na laptop do nauki
pixel