Dotacja dla rolników. 1500 zł na komputer dla dziecka.

2020-12-17
Dotacja dla rolników. 1500 zł na komputer dla dziecka.

1500 zł dotacji na komputer dla dziecka otrzyma rolnicza rodzina, w której dochód na osobę nie przekracza 1200 zł miesięcznie. Środki można przeznaczyć na zakup komputera stacjonarnego lub laptopa, oprogramowanie i akcesoria. Dofinansowanie można otrzymać także na używany sprzęt. Sprzęt można kupować do 31 marca 2021 r., ale odpowiedni wniosek należy złożyć do 30 grudnia 2020 r.

Komputery dla rolnika do 1500 zł – jakie są warunki?

W poniedziałek, 14 grudnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformowała o możliwości uzyskania środków finansowych dla rolników na zakup komputera dla dziecka. Jak wyjaśnia Grzegorz Puda, minister rolnictwa, pozyskane fundusze można przeznaczyć na zakup sprzętu komputerowego, zarówno nowego, jak i używanego. W ten sposób można sfinansować 100% wartości zakupu lub też wykorzystać pozyskaną kwotę jako dopłatę. Rodzic może zdecydować się na inwestycję w zestaw komputerowy lub w laptopa. Żeby otrzymać wsparcie przyznawane, przez ARiMR, należy spełnić szereg warunków.

 • Należy zakupić sprzęt pomiędzy 10 grudnia 2020 r. a 31 marca 2021 r.
 • Trzeba posiadać co najmniej dwójkę dzieci w wieku szkolnym (do 18 roku życia), uczących się w podstawowej lub ponadpodstawowej w obecnym roku szkolnym.
 • Oświadczyć, że w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie składało się wniosku o zakup komputera ze środków publicznych, organizacji pozarządowych albo dofinansowania.
 • Przynajmniej jedno z rodziców musi prowadzić gospodarstwo rolne i posiadać numer identyfikacyjny w trybie przepisów o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności.

TANIE I WYDAJNE KOMPUTERY STACJONARNE DO NAUKI

Wcześniej należy zadbać o złożenie wniosku w powiatowym biurze ARiMR. Należy zrobić to do 30 grudnia 2020 r. Z kolei czas na dostarczenie faktury zakupu upływa 15 kwietnia 2021 r. Więcej na temat warunków otrzymania dofinansowania znajdziesz na stronie rządowej.

Idealny sprzęt komputerowy do nauki za 1500 zł nie musi być więc nowy. Radzimy, dlaczego warto zdecydować się na zakup poleasingowego zestaw komputerowego lub laptopa.

Dobrze to mieć, tanio i z gwarancją

Więcej za mniej – tanie komputery ze świetnymi parametrami, idealne do nauki i rozrywki

 • Dobra jakość komponentów
 • Wysokie parametry użytkowe
 • Urządzenia w 100% sprawne technicznie
 • 14 dni na zwrot zakupu
 • 12-miesięczny okres gwarancyjny
 • Konkurencyjna cena

W ofercie sklepu komputerowego Vedion znajdziesz idealny komputer do nauki, pracy i rozrywki. Zobacz jakie produkty mogą spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!

Laptopy poleasingowe dla dziecka do 1500 zł

Dobry laptop do nauki to taki, który umożliwia płynne pisanie i odtwarzanie programów oraz korzystanie z wideokonferencji. Wszystkie te możliwości zapewniają dostępne w naszej ofercie modele laptopów poleasingowych. Sprzedawany przez nas sprzęt, zanim ponownie trafi na rynek, przechodzi serię testów diagnostycznych. Oprócz wymiany przestarzałych komponentów na wydajniejsze, nasi specjaliści serwisowi zajmują się również liftingiem elementów zewnętrznych. Dzięki temu masz szansę otrzymać produkt o doskonałych parametrach i idealnym stanie wizualnym za niewielką kwotę. Na szczególną uwagę zasługują laptopy poleasingowe klasy A, które trudno odróżnić od modeli prosto z salonu. Korzystając z usług naszych doradców bez trudu znajdziesz komputer dla dziecka do 1500 zł, który doskonale spełni swoje zadanie.

Tak się kupuje prezenty Laptopy do -50%

Zadbaj o jakość obrazu

Aby dziecko mogło w komfortowych warunkach zasiąść do nauki, potrzebny jest odpowiednio duży ekran. Jeśli chcesz zadbać o oczy swojej pociechy, wybierz laptopa 14” lub laptopa 15,6”. Jeszcze lepszym rozwiązaniem może być dokupienie monitora Ceny najtańszych modeli zaczynają się już od 89 zł. Wówczas możesz wybrać laptopa o mniejszej przekątnej matrycy. Niewielkie laptopy 13.3” cechują się lżejszą konstrukcją, a co za tym idzie – większą mobilnością. Zabranie takie sprzętu do szkoły lub do wspólnej nauki ze znajomymi będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Zestaw komputerowy do 1500 zł – wygodna szkoła online

Dofinansowanie dla dziecka z rodziny rolniczej można przeznaczyć również na gotowy zestaw komputerowy. W Vedion.pl gwarantujemy konkurencyjne ceny na tego typu asortyment.. Komputery PC do nauki i pracy marki Dell są chętnie kupowane ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny. Kupując poleasingowy komputer stacjonarny nie tylko oszczędzasz, ale także zyskujesz sprzęt w 100% sprawny technicznie. Dodatkowym atutem jest 12-miesięczny okres gwarancyjny i szybka realizacja zamówienia.

Ekologia? To lubię

Inwestycja w używany sprzęt to jeden z najprostszych sposobów na aktywną ochronę środowiska. W ten sposób przyczyniasz się do ograniczenia produkcji elektronicznych odpadów. Warto, żeby Twoje Dziecko także o tym wiedziało. Czy to nie wspaniałe, że może uczyć się szacunku do Matki Natury już od najmłodszych lat?

W Vedion.pl znajdziesz nie tylko komputery i laptopy, ale także myszki, słuchawki czy klawiatury w doskonałym stanie technicznym. Nasze urządzenia zapewnią Twojemu dziecku odpowiednie warunki do zdalnej nauki. Mogą przydać się także Tobie. Sprawdź ile możesz zyskać, kupując sprzęt w sklepie komputerowym Vedion.

Dlaczego vedion

 • opis grafiki

  OSZCZĘDNOŚĆ NAWET DO 80%

 • opis grafiki

  KOMPUTERY I LAPTOPY KLASY A

 • opis grafiki

  GWARANCJA DO 24 MIESIĘCY

 • opis grafiki

  PROFESJONALNA OBSŁUGA

pixel