Encyklopedia modeli

HP ELITEBOOK FOLIO 9470M
Notebook HP EliteBook Folio 9470M posiada specyfikację oraz cechy zewnętrzne, które idealnie wpasowują urządzenie w kategorie w pełni uniwersalnych sprzętów. Dosyć wysoka wydajność, przyzwoita karta graficzna, komfort pracy oraz mobilność będzie z pewnością odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy tak samo jak model 9470M nie potrafią określić swojego zajęcia sztywnymi ramami.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 8570P
Notebook HP EliteBook 8570P jest jednym z urządzeń, którego parametry będą przydatne zarówno w szeroko pojętej pracy biurowej oraz gamingu. Zastosowanie dosyć taniej karty graficznej firmy Radeon pozwoliło w całkiem niskich kosztach zwiększyć możliwości graficzne jednostki do dosyć wystraczających jak na obecne standardy większości gier online oraz wielu nieco starszych tytułów offline.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 850 G2
Notebook HP EliteBook 850 G2 to odmłodzona wersja modelu, który został okraszony przez producenta symbolem G1. Wprowadzenie do specyfikacji lepszego systemu graficznego pozwoliło na uzyskanie dostępu do opcji wcześniej niemożliwych dla starszych wersji modelu 850.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 850 G1
Notebook HP EliteBook 850 G1 jest jednym z urządzeń dostępnych na naszym sklepie internetowym, które posiada bardzo wiele możliwości rozbudowy, która znacząco zmienia funkcje oraz przeznaczenie całej jednostki.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 8470P
Bardzo wysokie taktowanie zegara w procesorze 3ciej generacji zapewni solidną wydajność oraz stabilność działania, która będzie niezwykle przydatna w pracy oraz rozrywce.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 8460P
Notebook HP 8460p wyrasta na jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na stronie naszego sklepu internetowego, jeśli chodzi o cenę jaką musimy zapłacić ze tę jednostkę. Wpływ na to ma z pewnością konstrukcja wewnętrzna urządzenia, która jest oparta na nieco już starszych podzespołach, które mimo swojego wieku nadal prezentują dosyć dobrą jakość oraz wydajność.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 840 G2
Notebook HP EliteBook 840 G2 jest propozycją bardzo znanej marki, która w znaczący sposób łamie utarte wcześniej schematy. Bardzo ciężko model oznaczony symbole G2 przypisać do jednej kategorii, gdyż nie można w jednoznaczny sposób określić sztywnych ram dla tego urządzenia.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 820 G3
Notebook HP EliteBook 820 G3 to propozycja niezwykle kompaktowego sprzętu z wysokiej półki jakościowej. Producent w tym niezwykle małym sprzęcie umieścił podzespoły, które będą wstanie zaspokoić wymagania wszystkich potrzebnych programów biurowych oraz innych aplikacji do zawansowanej obróbki graficznej.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 820 G2
Notebook HP EliteBook 820 G2 jest jedną z propozycji w naszym sklepie internetowym, którą w pełni dedykujemy do zastosowań mobilnych.
Czytaj więcej
HP PROBOOK 6570B
Notebook HP ProBook 6570B to jednostka biurowa z wyższej półki, której specyfikacja oraz cechy konstrukcyjne sprzyjają wydajnej oraz komfortowej pracy.
Czytaj więcej
HP PROBOOK 6475B
Notebook HP ProBook 6475B to bardzo interesująca jednostka, której specyfikacja z pewnością zostanie doceniona przez każdego użytkownika poszukującego dobrego laptopa do zastosowań biurowych, który będzie dostępny w bardzo przystępnej cenie
Czytaj więcej
HP PROBOOK 440 G3
Notebook HP ProBook 440 G3 to bardzo wydajne urządzenie, które zostanie z pewnością docenione przez każdą osobę, której praca opiera się na długotrwałym użytkowaniu komputera lub laptopa.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 2560P
Notebook HP EliteBook 2560P to bardzo interesująca jednostka dla użytkowników, którzy potrzebują wydajnej jednostki do pracy w podróży.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK FOLIO 1040 G1
Notebook HP Elitebook Folio 1040 G1 to urządzenie, którego atuty docenią z pewnością użytkownicy, dla których bardzo ważna jest wydajność sprzętu oraz jego mobilność. Producenci zadbali o każdy centymetr tego kompaktowego laptopa, tworząc urządzenie idealne do wszelkiego rodzaju pracy podczas dłuższych oraz krótszych podróży.
Czytaj więcej
DELL PRECISION M6800
Precision M6800 jest kolejnym modelem dobrze znanych mobilnych stacji roboczych dla profesjonalistów ze stajni Della. Trudno tu pokusić się o jednolity opis całej serii, ponieważ producent dał w tym wypadku bardzo szeroki wachlarz wyboru użytkownikom, pozwalając im zdecydować o wielu komponentach zestawu.
Czytaj więcej
DELL PRECISION M3800
Tylko najodważniejsi producenci zaryzykowali mariaż wydajnej stacji roboczej z designem ultrabooka. Dell Precision M3800 jest dowodem na to, że taki eksperyment może się powieść.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E7470
Dell Latitude E7470 to kolejna z odsłon biznesowego ultrabooka, który cieszył się spora popularnością wśród klientów, którzy stawiali na efektowne i wydajne jednostki do pracy.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E7450
Latitude E7450 to kolejny czernastocalowiec z rodziny biznesowych ultrabooków firmy Dell. W komputerach tego rodzaju bardzo dużą wagę przykłada się na jego mobilność i smukły wygląd na czym często cierpi jednak wydajność.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E7440
Moda na wysmukłe ultrabooki nauczyła użytkowników, że są rzeczy z których warto zrezygnować aby tylko otrzymać designerski, wysmukły i lekki komputer. Dell E7440 udowadnia jednak, że można pogodzić wszystko – bo w jednym smukłym ultrabooka użytkownik znajdzie wszystko do my potrzebne do komfortowej pracy – wydajne podzespoły i dobre wyposażenie w złącza.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E7240
Dell  Latitude E7240 to biznesowy ultrabook z 12 calowym ekranem, procesorem z rodziny Intel Core Haswell, demontowaną baterią i portem dokowania. Dell w 2013 roku prezentował swoje najnowsze dzieło jako ultraprzenośny komputer dla pracowników terenowych.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6440
Dell Latitude E6440 to kolejny z klasycznej linii biznesowych laptopów. Ty razem mamy do czynienia z komputerem z niezłą obudową, 14 calową matrycą, procesorem Intel Core czwartej generacji w architekturze Haswell i dodatkową kartą grafiki AMD Radeon HD 8690M.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6420
Dell Latitude E6420 to przełom w rodzinie komputerów. Jego obudowa w porównaniu z poprzednikami została mocno odświeżona i zyskała współczesnego wyglądu, choć w momencie jego premiery miała zarówno sympatyków jak i przyzwyczajonych do klasyki przeciwników.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6330
Czasem udanej konstrukcji nie warto zmieniać. Z tego stanowiska musieli wyjść inżynierowie firmy Dell produkując Latitude E6330. Na pierwszy rzut oka niewiele różni się od poprzednika – ta sama obudowa, rozłożenie złączy, podobne gabaryty i waga.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6320
Maluch wagi ciężkiej – tak możnaby określić Dell Latitude E6320, który na rynku pokazał się w roku 2011. Solidna obudowa, wygodna klawiatura z dużymi przyciskami i spora jak na 13 calowy ekran waga i gabaryty – to wyróżniki tego laptopa.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6230
Dell Latitude E6230 to kolejny z biznesowych dwunastocalowców ze stajni tego producenta. Komputer przeznaczony był do pracy poza biurem, stąd wielkie staranie inżynierów o jego mobilność.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6220
Dell Latitude e6620 to komputer biznesowy, który swoją premierę rynkową miał w roku 2011. Reklamowany był wówczas jako najbardziej przenośny 12 calowy laptop biznesowy.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5580
Jak przystało na kolejny z modeli laptopów biznesowych ze stajni firmy Dell i serii Latitude mamy tu doczynienia z komputerem do zastosowań biurowych i biznesowych, z szerokim wachlarzem konfiguracji. Podczas zakupu warto wybrać taki egzemplarz, który będzie odpowiedni do naszych potrzeb, ponieważ możemy tu trafić na typowo biurowe maszyny z procesorem dwurdzeniowym Intel Core i3, ajk i czterordzeniowe monstrum i7, w tej samej architekturze Kaby Lake.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5570
Kolejny laptop biznesowy Della z segmentu dla małych i średnich przedsiębiorstw, w specyfikacji ma wszystko co powinno zachwycić każdego jego posiadacza. Dobry procesor Intel Core szóstej generacji – Skylake, szybką pamięć RAM i dodatkową kartę grafiki Radeon R7M370, która powinna wystarczyć nawet do prostych gier.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5510
DELL Latitude E5510 producent opisuje jako standardowy model biznesowy, znajdziemy tu dobrze skomponowane komponenty, ale można zauważyć, że nie jest to klasa najwydajniejszych laptopów ze stajni Dell i pozwolono sobie na wiele kompromisów. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że od premiery tej rodziny komputerów minęło już co najmniej osiem lat – więc do najbardziej współczesnych zastosowań może tej maszynie zwyczajnie bardzo brakować mocy – nawet w najzwyklejszych zastosowaniach biznesowych.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE 5480
Dell Latitude 5480 to 14-calowy, lekki laptop multimedialny dla każdego. Zgrabna i bardzo lekka obudowa może być wyposażona w 2- lub 4-rdzeniowy procesor Intel Core i3, i5 oraz i7 siódmej generacji oraz do 32 GB szybkiej pamięci RAM. Za wyświetlanie obrazu odpowiedzialne są trzy różne 14-calowe matryce IPS o rozdzielczości HD i Full HD w tym jedna z powłoką dotykową.
Czytaj więcej
DELL PRECISION T5610
Dell Precision to rodzina komputerów przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników komputera potrzebujących ekstremalnej wydajności. W modelach z tej serii nie ma mowy o kompromisach – najszybsze z możliwych procesory, pamięci, najnowsze karty grafiki mają sprawić, że każdy kto usiądzie do takiego „monstrum” poczuje się jak w najszybszym bolidzie formuły pierwszej.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5530
Seria Latitude firmy Dell stała się synonimem dobrej jakości, niezawodnych komputerów biznesowych, świetnie wykonanych, cechujących się wysoką kulturą pracy i niezawodnością zastosowanych podzespołów. Nic więc dziwnego, że każdy kolejny laptop w tej serii szybko znikał z półek sklepowych.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5520
Według założeń firmy Dell E5520 miał być kolejnym modelem dla firm, nie najwydajniejsze ale zdecydowanie odpowiednie do prac biurowych podzespoły, niezłej jakości matryca, bardzo porządna metalowa obudowa i dobre wyposażenie w porty wejścia wyjścia wróżyły komputerowi sukces.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5289
Dell Latitude e5289 to jeden z najbardziej zaawansowanych małych laptopów biznesowych w ofercie producenta. Jest stworzony w formacie 2 w 1 co oznacza, że z równym powodzeniem można na nim pracować jak na zwykłym laptopie jak i po odwróceniu ekranu i użyciu dołączonego magnetycznie do obudowy aktywnego piórka firmy Wacom i dotykowego 12 calowego ekranu, możemy zamienić nasz komputer w niezwykłe narzędzie służące na przykład do urozmaicania prezentacji na żywo.
Czytaj więcej
DELL OPTIPLEX 9020 USFF
Dell jest niekwestionowanym liderem w dostarczaniu rozwiązań biznesowych dla firm i korporacji. Dużym zainteresowaniem nabywców cieszy się zwłaszcza seria Optiplex, która gwarantuje optymalną wydajność, przy atrakcyjnej cenie, designerskie wzornictwo i bogatą funkcjonalność.
Czytaj więcej
DELL OPTIPLEX 7010 DT
Zaawansowany komputer biznesowy do prac biurowych, dostępny w przystępnej cenie. Jego główne zadania to prace w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym i choć da się na nim obejrzeć film, czy przeprowadzić podstawową edycję grafiki to nie możemy oczekiwać, że zadania te będą idealnie płynne i błyskawiczne.
Czytaj więcej
DELL OPTIPLEX 3010 MT
Dell to ceniony producent na rynku rozwiązań biznesowych. Zamknięty w obudowie MiniTower Dell 3010 to nie tylko bardzo udana konstrukcja oszczędzająca miejsce na biurku, ale również komputer do każdego biurowej pracy i podstawowych multimediów, który świetnie sprawdzi się w typowych codziennych zastosowaniach.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6410
Komputer Dell Latitude E6410 to bezpośredni następca bardzo udanego modelu E6400, w opisach firmy plasujący się na niższej półce laptopów biznesowych. Należy jednak obiektywnie przyznać, że jeśli porównać go z modelami konkurencji to śmiało może on rywalizować z flagowcami innych producentów.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6430
Rzetelny laptop biznesowy, nie musi mieć ekstremalnej wydajności – nie do tego wszak go stworzono. Ważne aby dał sobie radę z najważniejszymi w pracy biurowej programami, pakietem Office, prostymi programami do obróbki grafiki i doskonale radził sobie w pracy w sieci.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6520
Komputer biznesowy o szerokim spektrum konfiguracji. W tym przypadku wydajność zależy od wybranych w konkretnym egzemplarzu podzespołów, warto więc zwrócić baczną uwagę na to co zawiera kupowany przez nas laptop w środku.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6530
Komputery Dell Latitude to uznana marka na rynku laptopów biznesowych i do prac biurowych. Świetna jakość wykonania, ergonomia, najlepszej jakości zastosowane materiały to znak firmowy tego producenta.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E6540
Kolejny model laptopa biznesowego Dell ukazał się na rynku dość szybko po premierze poprzednika oznaczonego numerem E6530. Nie było to jednak efektem słabości, ale pojawiającą się w 2013 roku możliwością zastosowania nowych mobilnych procesorów Intel Haswell wykorzystujących 22 nm proces technologiczny.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E7250
Dell Latitude E7250 to dość nietypowy laptop biznesowy ultra lekki o niewielkiej 12,5 calowej matrycy, który z powodzeniem sprawdzi się w każdej pracy biurowej. Proszę nie dać zwieść się niewielkim rozmiarom, pod metalową obudową mieszczą się całkiem niezłe podzespoły, które poradzą sobie w pracy w każdych warunkach.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E7270
Porządny, smukły laptop biznesowy Della Latitude E7270 to naprawdę dobry komputer, który świetnie radzi sobie z pracą w każdych warunkach, ale równie dobrze nadaje się do prostych multimediów w tym gier. Moc obliczeniowa procesorów Intel Core szóstej generacji Skylake w zestawieniu z odpowiednią ilością szybkich pamięci DDR4 o częstotliwości 2400 MHz, sprawia, że komputer ciężko jest zaskoczyć zbyt trudnymi zadaniami biurowymi.
Czytaj więcej
DELL OPTIPLEX 390 DT
Komputer stacjonarny Dell Optiplex 390 DT, to klasyczny biurowy sprzęt mający zapewnić odpowiedni komfort podczas pracy w zastosowaniach biznesowych.
Czytaj więcej
DELL OPTIPLEX 790 SFF
Bardzo kompaktowy i pomimo swoich lat nadal wystarczający do większości zastosowań biznesowych komputer Dell Optiplex 790 SFF to  dobry wybór do każdego biura.
Czytaj więcej
DELL OPTIPLEX 3020 SFF
Modele komputerów stacjonarnych Optiplex z wydajnymi na swoje czasy procesorami Intel Haswell, zamknięte w wyjątkowo niewielkiej obudowie SFF (Small Form Factor) to maszyny przeznaczone do pracy w biurze, w którym nie ma dużej przestrzeni.
Czytaj więcej
DELL PRECISION M4800
Dell Precision M4800 to mobilna stacja robocza przeznaczona dla profesjonalistów: projektantów, architektów, grafików. Stąd dbałość producenta przede wszystkim o wydajność i jakość nawet kosztem zwiększonej wagi czy wysokiej ceny.
Czytaj więcej
DELL PRECISION M6700
Dell Precision M6700 to wypuszczony na rynek w roku 2013 następca modelu z poprzedniego roku 2012 – M6600. Ze swojego poprzednika zaczerpną solidną obudowę, a pod względem podzespołów producent znowu nie poszedł na żaden kompromis i zastosował wszystkie najnowsze i dostępne na rynku technologie.
Czytaj więcej
DELL PRECISION M6600
Dell Precision M6600 to nieco większy brat bliźniak modelu M4600, oba modele różnią się niemalże wyłącznie rozmiarami i wagą – zastosowane podzespoły są dokładnie takie same. Seria Precision to wydajne stacje robocze, które z powodzeniem zastąpią niejeden komputer biurowy, przy zachowaniu najwyższej z możliwych w momencie premiery wydajności.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 640 G1
Całkiem udany laptop biznesowy firmy Hewlett-Packard, dość znacząco różni się od swoich poprzedników, niestety producent nie ustrzegł się również nieco irytujących wad, które jednak nie mogą przesłonić dobrej wydajności i dobrego odbioru użytkowników podczas pracy z tym komputerem.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 840 G1
Elegancki, smukły laptop biznesowy to nieco odchudzony brat modelu 8470p. Zmianom uległa jednak nie tylko obudowa, ale i zastosowane podzespoły, które znacząco wpłynęły na wydajność.  Nadal jednak mamy do czynienia z konstrukcją która najlepiej sprawdza się w pracach biurowych – z edytorem tekstu, arkuszami kalkulacyjnymi, przeglądarką internetową i prezentacjami.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 2540P
Niemal dziesięcioletni mini laptop biznesowy o niezwykle solidnej i ciężkiej obudowie, z dużą ilością portów i przyzwoitą jak na tak wiekowy komputer wydajnością - to chyba najtrafniejsze określenia dla tego modelu.
Czytaj więcej
HP ELITEBOOK 2570P
Niewielki 12,5 calowy laptop biznesowy, którego mobilność poważnie ograniczyła jednak spora jak na ten rozmiar waga i ciemna matryca. Model nie odniósł znacznego sukcesu na rynku, choć w pracy w biurze sprawdzał się bardzo poprawnie.
Czytaj więcej
HP PROBOOK 650 G1
HP ProBook 650 G1 to bardzo przyjemny i elegancki notebook do zastosowań biznesowych. Z pewnością sprawdzi się na każdym biurku w pracy, podczas podróży. Zastosowane w nim podzespoły dają gwarancję dobrej wydajności w pracy i multimediach.
Czytaj więcej
HP PROBOOK 6465B
Bardzo ciekawy laptop biznesowy, oparty o dość nietypowy procesor AMD A-Series. Dobrze dobrane podzespoły, mocna obudowa, wysoka kultura pracy sprawiają, że jest to jeden z najbardziej udanych komputerów ze stajni HP w serii ProoBook.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD X240
Lenovo ThinkPad X240 to odświeżona nieco wersja ultrabooka tego producenta, który stał się prawdziwym hitem na rynku – modelu oznaczonego numerem X230. W efekcie twórcom udało się uzyskać bardzo udany model ultrabooka z elementami laptopa biznesowego o świetnej jakości obudowy, bardzo dobrej matrycy zapewniającej szerokie kąty widzenia i odpowiednią jasność, wygodnej klawiatury i szeregu rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo danych i użytkownika.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD L420
Typowy laptop biznesowy należących do najtańszych w ofercie Lenovo, nie powinno to jednak zwieść nabywcy. Niska cena w tym przypadku idzie w parze z podzespołami, które potrafią skutecznie poradzić sobie z pracą biurową, a legendarna już wygoda korzystania z laptopów serii ThinkPad nie jest również obca tej maszynie.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD L430
Lenovo ThinkPad L430 to bardzo konkretny laptop biznesowy cechujący się zmniejszonymi wymiarami i wagą. Dzięki temu w niższej cenie, udostępnia zaawansowane cechy legendarnej serii ThinkPad. Matowa matryca, port stacji dokującej i dwa wygodne urządzenia wskazujące to wyróżniki komputerów Lenovo z tej serii.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD T410
ThinkPad T410 to dość wiekowy model laptopa biznesowego. Na rynku pojawił się w roku 2010, kiedy do głosu doszły pierwsze procesory Intel Core z rodziny Arrandale. Te dwurdzeniowe i czterowątkowe jednostki były na owe czasy bardzo wydajnymi i ekonomicznymi procesorami w laptopach.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD T420
Odświeżona wersja poprzednika o oznaczeniu T410 to nie tylko odświeżone podzespoły, ale i lepiej nieco przemyślany design. Jak wszystkie ThinkPady mamy tu do czynienia z laptopem biznesowym, który świetnie sprawdza się w pracach biurowych.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD T430
Solidny laptop do pracy biurowej, z lubianej przez fanów serii ThinkPad po drobnych modyfikacjach zyskał nowe elementy i szybsze podzespoły, ale nie uniknięto w nim irytujących wpadek które zawiodły użytkowników.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD T430s
Biznesowy notebook będący bezpośrednim następcą ThinkPada T420s i liftingowaną wersją T430. Seria ThinkPad to komputery w których stosowano podzespoły najwyższej jakości, zawsze zaskakiwały jakością wykonania, precyzyjnymi i ciekawymi rozwiązaniami i rozsądną wydajnością.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD T440
ThinkPad T440 to próba Lenovo unowocześnienia dość archaicznej zwłaszcza w wyglądzie serii ThikPad oddziedziczonej po HP. Zmianom uległ mocno design obudowy, ale i funkcjonalność niektórych znanych z poprzednich maszyn tej serii rozwiązań. Czy wyszło to komputerowi na dobre?
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD T440s
Laptop biznesowy do zastosowań biurowych. Odświeżony design, nowe rozwiązania to najtrafniejsze określenia tego modelu. Pomimo zachowania cech typowych dla ThinkPadów – kanciastość obudowy, trackpoint (choć ze zlikwidowanymi przyciskami), obudowa została znacznie odchudzona i zyskała cechy prawdziwego biznesowego ultrabooka.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD W520
ThinkPady z serii W to profesjonalne stacje robocze przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Producent poza świetną jakością znaną w całej serii, oferuje tu jeszcze najwyższą wydajność, która sprawia, że komputer mobilny w gruncie rzeczy może konkurować ze sprzętem stacjonarnym.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD W540
Seria ThinkPadów oznaczona literką W to rasowe komputery do pracy – i to do tej najbardziej wymagającej. To komputer, w którym najważniejsze są wydajne podzespoły – czterordzeniowe procesory Intel Core czwartej generacji, profesjonalne karty grafiki w połączeniu z niespotykanej w laptopach biznesowych jakości matrycą oraz szybka pamięć operacyjna to wszystko ma dawać osobie obsługującej takiego potwora poczucie, że ma do czynienia z maszyną której nie pokona nawet skomplikowana operacja na grafice czy dużej ilości danych.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD X1 CARBON G1
ThinkPady z serii X1 Carbon to najwyższej jakości laptopy biznesowe, przeznaczone do pracy zarówno stacjonarnej w biurze jak i w terenie. Najwyższej jakości materiały, niewielka waga i rozmiary mają sprawić, że to komputer, który ma być przyjacielem każdego biznesmana.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD X1 CARBON G2
Pierwsza generacja ThinkPad X1 Carbon ze stajni Lenovo pokazała, że pomimo niewielkich gabarytów można stworzyć komputer o przyzwoitej wydajności i świetnej mobilności. Jak jednak uczy nas życie technologia nie stoi w miejscu i zawsze są rzeczy które warto i można poprawić.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD X1 CARBON G3
Każdy z producentów sprzętu komputerowego stara się mieć w swojej ofercie różne rodzaje komputerów. Domowe przeciętniaki, profesjonalne maszyny do gier, laptopy biurowe, stacje robocze. ThinkPad X1 Carbon to seria komputerów biznesowych, o bardzo atrakcyjnym designie, wysokiej mobilności i odpowiedniej do pracy wydajności.
Czytaj więcej
LENOVO THINKPAD X1 CARBON G6
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G6 to ekskluzywny, 14 calowy, laptop biznesowy, przeznaczony dla wymagających klientów biznesowych. Smukła ultracienka obudowa, niewielka waga przy jednoczesnej sporej wydajności sprawiają, że komputer wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle swojego starszego rodzeństwa.
Czytaj więcej
DELL LATITUDE E5470
Procesor:Intel Core i3 / i5 / i7 do i7-35xxM / Intel Celeron Bxxx,###Grafika:Intel HD Graphics 3000/4000###Matryca:14’’ HD (1366x768)
Czytaj więcej
pixel