Nagradzamy najlepsze opinie

Zwrot

Co możesz wygrać?

W każdym miesiącu do wygrania voucher o wartości 300 zł. Nagrodę możesz wykorzystać na zakupy w sklepie Vedion. A co, jeśli zechcesz kupić produkt droższy niż wartość vouchera? Będziesz mógł dopłacić brakującą kwotę do zakupu. Nagrody nie będzie jednak można wymienić na gotówkę.

Kto może wziąć udział?

W konkursie może wziąć udział klient sklepu Vedion, a także osoba, która jeszcze nie korzystała z naszych usług. Nie musisz nic od nas kupić. Wystarczy, że wyrazisz swoją opinię na temat produktu dostępnego w naszej ofercie. Podziel się swoimi wrażeniami i wiedzą - docenimy to.

Co musisz zrobić?

Zasady konkursu są banalnie proste. Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner i wyrazisz opinie na temat jakości produktu, obsługi klienta czy też pracy naszego serwisu. Każdy głos jest dla nas bardzo ważny. To dzięki nim mamy szansę weryfikować nasze działania. Napisz ciekawą opinię, a my nagrodzimy Cię dodatkową gotówką na zakupy w naszym sklepie!

Nagrodzona opinia za styczeń

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za grudzień

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za listopad

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za październik

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za wrzesień

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za sierpień

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za lipiec

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzona opinia za czerwiec

Nagroda - voucher 300 zł

Nagrodzone opinia za maj

I nagroda - voucher 300 zł

II nagroda - voucher 200 zł

III nagroda - voucher 100 zł

Gratulujemy!

Na nowe opinie czekamy do końca stycznia

Piszesz opinię - zgarniasz nagrodę

Twoja opinia ma znaczenie! Dzieląc się nią z nami możesz zgarnąć voucher o wartości 300 zł na zakupy w sklepie Vedion.

Nie ma znaczenia czy kupiłeś nasz produkt, skorzystałeś z usługi czy po prostu posiadasz produkt dostępny w naszej ofercie. Każdy głos się liczy! Napisz nam o swoich wrażeniach związanych z produktami i usługami Vedion. Raz w miesiącu nagrodzimy najciekawszą opinię miłym upominkiem na zakupy w naszym sklepie!

Zasady naszego konkursu są banalnie proste. Wystarczy wejść na profil opinii Google i napisać opinię na temat produktu lub usługi realizowanej przez Vedion. Wyraź opinię - zgarnij nagrodę! Na wasze komentarze czekamy do 31 stycznia!

Regulamin konkursu
pixel