Serwis iPhone | naprawa smartphone Apple | Warszawa Ursynów

Zbita szybka w iPhone? A może telefon nie chce się włączyć? W serwisie Vedion kompleksowo naprawiamy smartfony. Nasi klienci mogą liczyć na -20% zniżki, ale jeśli nie kupiłeś Iphone’a u nas – również pomożemy. Wymiana wyświetlacza, głośnika czy pełne odnowienie telefonu to codzienne zadania naszego zespołu wykwalifikowanych ekspertów. Odwiedź serwis telefonów na warszawskim Ursynowie!

Odwiedź nasz punkt stacjonarny

Serwis smartfonów Vedion Warszawa

Przyjdź lub zadzwoń do naszego serwisu w Warszawie, a nasi specjaliści pomogą znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

ul. Kulczyńskiego 2,
02-777 Warszawa

Mail: sklep@vedion.pl
Tel: +48 699 600 609,

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 17:00

Z jakim telefonem masz problem?

iPhone 6/6+/6S/6S+

iPhone 6

iPhone 7/7+

iPhone 7/7+

iPhone 8/8+

iPhone 8/8+

iPhone X/XR/XS/XS MAX

iPhone X/XR/XS/XS MAX

iPhone 11/11 Pro/11 Pro MAX

iPhone 11/11 Pro/11 Pro MAX

iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro MAX

iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro MAX

iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro MAX

iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro MAX

iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro MAX

iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro MAX

Serwis iPhone Warszawa - błyskawiczna naprawa telefonu

Smartfony producenta Apple cieszą się niegasnącą popularnością. Za ten stan rzeczy odpowiada fakt, iż iPhone to nowoczesne urządzenie, oferujące użytkownikowi nie tylko elegancką estetykę. Zamknięte w obudowie zaawansowane technicznie podzespoły odpowiadają za płynną pracę, a dobrej jakości aparaty umożliwiają wykonywanie zdjęć i filmów wszędzie tam gdzie ma na to ochotę użytkownik. Codzienne korzystanie z telefonu naraża go na różnego rodzaju uszkodzenia. Smartfon może upaść na podłogę, mieć kontakt z cieczą czy ze zbyt wysoką lub niską temperaturą. Wszystko to może spowodować uszkodzenie telefonu. Jeśli Twój iPhone nie działa poprawnie – nie przejmuj się. Taka sytuacja może przytrafić się każdemu. Ważne, by w takim przypadku nie zwlekać i zgłosić się do profesjonalnego serwisu smartphone’ów.

Centrum Komputerowe Vedion istnieje na rynku od 2008 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż urządzeń w wersjach poleasingowych i refurbished. Zajmujemy się zarówno dystrybucją elektroniki użytkowej, jak i jej odnawianiem. Nad wszelkimi pracami związanymi z regenerowaniem i naprawą telefonów czuwa zespół doświadczonych specjalistów naszego serwisu iPhone w Warszawie. Bez względu na to czy Twoim problemem jest zbita szybka, niedziałające gniazdo ładowania czy innego typu problem – nasi eksperci dokonają szybkiej diagnozy i pozbędą się usterki. Przynieś iPhone’a do jednego z naszych punktów sprzedaży, a my zajmiemy się resztą. Profesjonalna naprawa smartfone’ów Apple na Ursynowie – szybko, fachowo i w dobrej cenie.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak przygotować iPhone'a do naprawy?

  Przed oddaniem iPhone'a do serwisu należy wykonać kilka czynności w celu ochrony przechowywanych na nim danych, m.in. utworzyć backup i wyłączyć usługę Znajdź mój iPhone – FMI

  Funkcję FMI można wyłączyć zarówno korzystając z iPhone'a, jak i poprzez stronę internetową (np. jeśli urządzenie nie włącza się lub zostało już odesłane do serwisu).

  Utworzenie backupu powoduje wykonanie kopii informacji, której będzie można użyć w przypadku utraty lub uszkodzenia urządzenia. Szczegóły procedury znajdziesz na stronie producenta. https://support.apple.com/pl-pl/HT203977

 2. Ile kosztuje diagnostyka w serwisie Vedion?

  Diagnostyka jest darmowa pod warunkiem zrealizowania usługi. Jeżeli Klient zrezygnuje z naprawy, koszt diagnostyki wynosi 50 zł.

 3. Czy realizowane przez Vedion usługi serwisowe są objęte gwarancją?

  Tak. Na każdą przeprowadzoną usługę oferujemy 90 dni gwarancji, która jest realizowana przez nasz zespół ekspertów.

 4. Po odbiorze urządzenia z serwisu telefon nie chce się włączyć. Co robić?

  Jedną z rutynowych czynności serwisowych jest diagnostyka prawidłowego działania układu zasilania. Jeśli urządzenie nie włącza się bezpośrednio po procesie naprawy, prawdopodobnie wymaga naładowania. W takiej sytuacji należy podłączyć telefon do źródła prądu i odczekać 30 minut. Jeżeli telefon nadal się nie włącza – niezwłocznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Warto nas odwiedzić, bo

 • Mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie naprawy iPhone'ów.
 • Do pracy stosujemy nowoczesne maszyny i narzędzia.
 • Oferujemy szybką i darmową (jeśli skorzystasz z usługi) diagnostykę.
 • Pełna oferta serwisowa objęta jest 90-dniową gwarancją.
 • Klientom Vedion oferujemy 20% zniżki na usługi serwisowe.

Serwis iPhone Ursynów – błyskawiczna wymiana zbitej szybki

Zdarza się, że wystarczy jeden upadek i już wyświetlacz telefonu wymaga naprawy. Czasem chodzi o uszkodzoną szybkę, ale w niektórych przypadkach konieczna będzie wymiana całego ekranu. Jeśli Twoim problemem jest zbita szybka w iPhone – zgłoś się do nas. W naszym serwisie iPhone w Warszawie pracują doświadczeni technicy, którzy są w stanie błyskawicznie wymienić szybkę w telefonie Apple. Średni czas pracy naszych specjalistów to 45 minut. Przejdź się na spacer po Ursynowie, a my w tym czasie naprawimy wyświetlacz w Twoim iPhone!

Zalany iPhone – szybka naprawa

Zalanie telefonu to jedna z najczęstszych przyczyn awarii. Jeśli uszkodzenia będą poważne, konieczny może okazać się złożony proces regeneracji smartfona. Nasz serwis telefonów iPhone’ów na Ursynowie nie obawia się wyzwań! Nasz sklep zajmuje się sprzedażą odnawianych telefonów iPhone, a także weryfikacją ich stanu technicznego i wizualnego. Oddając nam telefon Apple do naprawy możesz liczyć na szybką diagnostykę a także profesjonalnie przeprowadzone czynności serwisowe i refurbished. Odnowę elektroniki warto powierzyć ekspertom z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem!

Naprawa smartfona Apple Ursynów – sprawna wymiana baterii

Wymiana baterii w iPhone wcale nie musi być droga! Wbrew obiegowej opinii – nie jest wcale skomplikowanym zabiegiem. Wystarczy udać się do profesjonalnego serwisu, w którym pracownik wymieni baterię w kilka chwil. W Vedion istnieje możliwość wymiany baterii w iPhone 5, SE, 6, 7, 8, X, 11, 12, 13 czy 14. Codziennie regenerujemy telefony, które później trafiają do sprzedaży w naszym sklepie. W związku z tym dysponujemy nie tylko profesjonalnym sprzętem, ale także wszelkimi niezbędnymi akcesoriami. Skorzystaj z usług doświadczonych techników i inżynierów serwisu smartfonów w Warszawie!

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy czekają na Ciebie

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 699 600 609  sklep@vedion.pl  Otwórz chat

pixel