Wynajem Projektorów

Postaw na doświadczenie Vedion

 • wynajem it warszawa

  Profesjonalna porada

 • wypozyczalnia komputerów

  Wydajny
  sprzęt

 • wynajem laptopów

  Pomoc
  specjalisty

 • wynajem elektroniki

  Szeroki asortyment

Przykładowa oferta

 • wynajem projektorów

  PROJEKTOR 2500 ANSI

  Od 25 zł za dzień*

  Jednym z projektorów dostępnych w naszym sklepie na wynajem - Vedion - jest model o jasności 2500 ANSI. Jasność na tym poziomie sprawia, że projektor doskonale sprawdza się w dużych salach konferencyjnych, a także niewielkich aulach czy klasach szkolnych. Nie mając pewności, jak jasne będzie pomieszczenie, warto wybrać model 2500 ANSI.

 • proejtkory vedion

  PROJEKTOR 3200 ANSI

  od 30 zł za dzień*

  Projektory, których jasność jest równa 3200 ANSI, są zazwyczaj stosowane w większym pomieszczeniach czy obiektach. Można do nich zaliczyć wnętrza kościołów, muzeów, sale koncertowe, a także większe sale konferencyjne bądź duże aule. Projektor 3200 ANSI ma zatem zastosowanie w miejscach, gdzie wzrasta natężenie światła, a obraz wyświetlany musi być w większym rozmiarze.

 • projektory wynajem

  PROJEKTOR 5000 ANSI

  od 40 zł za dzień*

  Kolejny wariant – projektor o jasności 5000 ANSI – doskonale sprawdza się w we wnętrzach pomieszczeń, które są bardziej przepełnione światłem. Ten projektor nadaje się przy okazji dużych uroczystości, imprez, eventów, gdzie światło gra ogromną rolę – na przykład dla prowadzenia transmisji – a jednocześnie uruchomienie projektora jest konieczne. W konsekwencji jakość obrazu, prezentacji jest bardzo wysoka.

 • projektory wynajem

  PROJEKTOR 6000 ANSI

  od 60 zł za dzień*

  Projektor o jasności 6000 ANSI to najlepszej jakości urządzenie dostępne w naszej wypożyczalni sprzętów. Jest to projektor, który warto wykorzystać przy okazji szczególnych wydarzeń w ogromnych, bardzo oświetlonych obiektach. Pomimo trudnych warunków dla realizowania prezentacji czy włączenia filmu, projektor 6000 ANSI radzi sobie z tym doskonale.  * przy wypożyczeniu na 4 tygodnie
  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy dostosować specyfikacje i zestawy urządzeń wprost pod Twoje potrzeby. Przy współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm i elastyczność warunków wypożyczenia sprzętu.


Dlaczego Vedion

 • opis grafiki

  Komputery z zainstalowanym systemem operacyjnym,

 • opis grafiki

  Korzystne warunki wynajmu,

 • opis grafiki

  Fachową obsługę i indywidualne podejście do zamówienia,

 • opis grafiki

  Największe marki jak HP, Lenovo, Dell, Apple i inne,

 • opis grafiki

  Pomoc serwisanta,

 • opis grafiki

  Mysz bezprzewodową i zasilacz w zestawie z komputerem,

 • wynajem it leasing

  Praca

 • wypozyczalnia komputerow na eventy

  Event

 • wynajem it

  Konferencje

Wynajem sprzętu takiego jak projektor pozwala podołać technicznym wymogom przy organizacji danego spotkania czy eventu przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. Nie jest konieczny zakup urządzenia, bowiem wysokiej jakości, profesjonalny projektor możecie Państwo wypożyczyć. W naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebujecie. Wybór w naszym asortymencie jest bardzo duży, a sprzęt jest gotowy do zastosowania zarówno w niedużych, przyciemnionych salach jak na ogromnych, oświetlonych przestrzeniach. W zależności od warunków oraz Państwa oczekiwań, chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego projektora. Nasza oferta wynajmu projektów znajduje zastosowanie w różnych sektorach gospodarki i przy okazji różnego rodzaju wydarzeń. Wspieramy organizację spotkań biznesowych, edukacyjnych, a także imprez o niewielkiej oraz bardzo dużej skali. Nasz sprzęt sprawdza się w różnych okolicznościach.

Doświadczenie Vedion

Firma Vedion istnieje na rynku od 2008 roku. Posiadamy duże doświadczenie w branży elektronicznej, bowiem od lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń, komputerów, laptopów czy sprzętu gamingowego i akcesoriów.

Oferta największych producentów

Vedion oferuje produkty wiodących marek, ponieważ stawiamy na jakość sprzętu. Mamy zaufanie do dużych firm i wielu sklepów stacjonarnych, w których się regularnie zaopatrujemy.

Wynajem projektorów Vedion

Sprzęt doskonałej jakości

Wynajmując urządzenia takie jak projektory, zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, by byli oni zadowoleni z obsługi i chętnie wracali przy okazji innych wydarzeń, spotkań czy imprez.

Przejrzysta współpraca

Zależy nam, by współpraca z Klientem była przejrzysta. Proponujemy jasne warunki umowy, których się ściśle trzymamy. Chętnie odpowiadamy na pytania Klientów i stawiamy na pełnię transparencji naszych działań w każdym calu.

Indywidualne podejście do zamówienia

Każdy Klient oczekuje innego podejścia oraz odmiennego sprzętu. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się z proponowaną ofertą do różnych wymagań naszych Klientów. Nasze usługi są personalizowane.

Kontakt

Realizujemy wynajem projektorów na terenie całej Polski

VEDION Warszawa

ul. Kulczyńskiego 2
02-777 Warszawa
tel. 699 600 609

VEDION Kraków

ul. Królewska 92
30-079 Kraków
tel. 699 600 609

Zaufali nam

vedion centrum komputerowe

Kim jesteśmy?

Vedion jest firmą zajmującą się sprzedażą elektroniki poleasingowej i refurbished. Od ponad 10 lat aktywnie działamy w branży, a dzięki rozbudowanej sieci sprzedażowej staliśmy się Liderem na rynku.

pixel