BLACK FRIDAY - 5 KROKÓW DO ZDOBYCIA ŁUPÓW

2016-11-12
BLACK FRIDAY - 5 KROKÓW DO ZDOBYCIA ŁUPÓW25.11.2016 r.
WYŚCIG, ADRENALINA, SZAŁ - TYMI TRZEMA SŁOWAMI ZAPOWIADA SIĘ ZBLIŻAJĄCY BLACK FRIDAY


Wszystko zaczęło się, gdy w 1960 roku sprzedawcy postanowili znaleźć sposób na zwiększenie swoich obrotów ze sprzedaży pod koniec sezonu. W ich księgach finansowych, na czerwono były zaznaczone straty, a ich celem była zamiana ich na zysk i zaznaczenie znowu na czarno.







Przyjmuje się, że Czarny Piątek to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, a wszystko dlatego, że wywodzi się on ze Stanów Zjednoczonych. Tego dnia mamy okazje do złapania całkiem smakowitych kąsków. Wiele sklepów oferuje nam kosmiczne promocje sięgające w skrajnych przypadkach do 80 - 90 %.









Często w mediach możemy obejrzeć relacje z tego święta. Tabuny klientów czekają przed wejściem do marketu, gdzie po otwarciu drzwi zaczyna się prawdziwa walka ? istny wyścig szczurów. Takie przedsięwzięcie zachęca ludzi

nie tylko świetnymi cenami ale też i ogromną dawką adrenaliny.








Wielu kupujących po prostu chce być częścią niewyobrażalnych tłumów i cieszyć się świątecznym szaleństwem. Klienci odczuwają dreszczyk emocji będąc częścią czegoś tak ogromnego i ekscytującego. Nie oznacza to jednak, że nie możemy opracować strategii na ten dzień - kilka porad może poprowadzić nas prosto do bram victorii.



1. Bądź online

Black Friday będzie dostępny również w sieci. Jest to opcja nie tylko dla ludzi spokojniejszych, lecz także dla tych z podejściem taktycznym. Będąc online szybciej przejrzymy oferty i zrobimy zakupy niż fizycznie chodząc po sklepach.






2. Zrób research 

Wielu sprzedawców rozpocznie swoje promocje przed Czarnym Piątkiem. Warto rozejrzeć się za tymi najciekawszymi. W tym celu, świetnym pomysłem jest zapisanie się do newsletterów, gdzie mamy duże szanse na otrzymanie korzystnych ofert.


3. Wybierz sklepy i konkretne produkty

W ten sposób staniemy się bardziej efektywni. Podczas gdy w szumie informacyjnym, wielu zestresowanych klientów będzie szukać produktów, Ty będziesz istną oazą spokoju z gotową listą zakupów.






4. Kupuj jak najwcześniej

W Black Friday panuje wszechobecna zasada - "kto pierwszy, ten lepszy". W sieci nie musimy się martwić o przepychanie się w tłumie. Warto jednak zwrócić uwagę, że często są ograniczenia ilościowe na dane produkty - dlatego zaatakujmy jak najszybciej po rozpoczęciu promocji


5. Cyber Monday

Zarówno dla spóźnialskich jak i dla łowców okazji, kolejną szansą jest Cybernetyczny Poniedziałek. Wiele ofert będzie zbliżonych do tych z Black Friday. Po weekendowym odpoczynku, możemy śmiało zacząć tydzień od ciekawych promocji.





WYPRZEDŹ RESZTĘ

Oczywiście Vedion przygotuje dla Was kosmiczne promocje. Być może? wystartujemy z nimi wcześniej. W tym celu zerkajcie na naszą stronę i zapiszcie się do newslettera. Spełnicie już powyższe, dwa warunki do podbicia rynku Black Friday!


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel