CZYM JEST PROGRAM MICROSOFT REGISTERED REFURBISHER?

2019-12-23
CZYM JEST PROGRAM MICROSOFT REGISTERED REFURBISHER?

Microsoft Registered Refurbisher

Z roku na rok coraz bardziej docenia się zalety możliwości pozyskania korzystnego cenowo i jednocześnie wydajnego sprzętu poleasingowego. Jednak, jeżeli chcielibyśmy cieszyć się możliwie maksymalnie bezpiecznym korzystaniem z komputera, powinniśmy zaopatrzyć się w gwarantujące to legalne oprogramowanie. Okazuje się, że używane urządzenia także mogą je posiadać. Wystarczy, że sprzedające je sklepy są partnerami specjalnego programu firmy Microsoft. Dzięki niemu możemy nabyć komputery stacjonarne lub laptopy z oryginalnym systemem operacyjnym Windows 10 Refurbished.

Wyjątkowy program dedykowany komputerom poleasingowym

Microsoft Registered Refurbisher to program zainicjowany w 2009 roku. Był on odpowiedzią amerykańskiej firmy na pojawiającą się na rynku dużą ilość używanych, pirackich komputerów. Najczęściej pochodziły one spoza granic naszego kraju. Ich problemem było to, że na podstawie dotychczasowej licencji COA, nie można było legalnie zainstalować systemu Windows w polskiej wersji językowej (Microsoft zastrzegł sobie możliwość używania danego oprogramowania wyłącznie w kraju jego zakupu).

Registered Refurbisher Program przeznaczono dla wszelkiego rodzaju poleasingowych komputerów stacjonarnych i laptopów. Dzięki posiadaniu oryginalnego oprogramowania w wersji refurbished odnawia się stara licencja. Preinstalowany był bowiem pierwotny system operacyjny Microsoft Windows. Beneficjenci programu (tacy jak różnego rodzaju firmy, przedsiębiorstwa, szkoły, spółki, czy organizacje non-profit), w zamian za przestrzeganie ściśle określonych surowych norm jakościowych, otrzymują do swoich urządzeń licencję na jedyne w pełni legalne, oficjalne i bezpieczne oprogramowanie firmy Microsoft.

Obecnie sprzedawane maszyny wyposażane są w najnowszy Windows 10 Refurbished (od końcówki 2016 roku usunięto z rynku licencje na Windows 7 oraz Windows 8 dla sprzętu poleasingowego). Warto zainwestować w używane laptopy lub komputery stacjonarne z takim systemem, ponieważ odpowiedzialność za ewentualne posiadanie jego nielegalnej wersji w całości spada na nabywcę urządzenia, a nie na sprzedawcę. Aby mieć pewność, że posiadamy Windows 10 Refurbished z pewnego źródła, nasz sprzęt musi przede wszystkim:
- Posiadać nośnik z systemem (ukryta partycja) – oprogramowanie w standardzie jest zainstalowane na komputerze.
- Mieć na obudowie dwie naklejki licencyjne COA – jedną starą, która została umieszczona tam przez producenta oraz jedną nową, jaką jest mająca zindywidualizowany klucz aktywacyjny licencyjna naklejka Refurbisher.

Registered Refurbisher Program a sprzedaż sprzętu poleasingowego

Jeżeli interesujemy się kupnem komputera stacjonarnego lub przenośnego, który jest po leasingu, najlepiej postawić na sprawdzone firmy, takie jak Vedion Jesteśmy marką o pewnej pozycji na rynku. Oferujemy bogaty asortyment poleasingowych urządzeń najwyższej klasy A. Cieszymy się zaufaniem dużej ilości zadowolonych klientów, którzy pozyskali już nasze będące doskonałej jakości, korzystne cenowo i – co najważniejsze – w pełni bezpieczne produkty. To ostatnie gwarantuje fakt, że należymy do oficjalnych partnerów programu Microsoft Registered Refurbisher.

Windows Refurbished – co to znaczy w praktyce dla nas i dla naszych klientów? Bycie beneficjentem tego programu wiąże się ze ściśle określonymi wymogami, przez które nie każdy sklep może sobie na to pozwolić. Jednak Vedion świetnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Nasza działalność jest regularnie sprawdzana i weryfikowana przez firmę Microsoft. Spełniamy wszelkie jej normy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać laptopy i komputery poleasingowe, które zawierają oryginalny system Windows 10 Refurbished.

Nasze zaangażowanie w Registered Refurbisher Program sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić w pełni legalny, bezpieczny, wspierany przez Microsoft system operacyjny. W ofercie posiadamy także możliwość zakupu atrakcyjnego cenowo oprogramowania Windows 10 HOME Refurbished. Można je pozyskać wyłącznie przy kupnie komputera lub laptopa poleasingowego z oferty Vedion (nabycie samego systemu w wersji refurbished jest bowiem nielegalne).

Zalety korzystania z oryginalnego oprogramowania

Posiadanie oficjalnego systemu operacyjnego, takiego jak Windows 10 Refurbished, wiąże się z szeregiem licznych korzyści. Należą do nich między innymi:

  • Zapewnienie pełnego bezpieczeństwa renomowanego, oryginalnego oprogramowania.
  • Wsparcie producenta na wypadek ewentualnych błędów czy problemów.
  • Automatyczne aktualizacje, które usprawniają działanie systemu.
  • Brak ryzyka posądzenia o działalność na szkodę firmy Microsoft oraz uniknięcie ewentualnej odpowiedzialności za przestępstwo, jakim jest korzystanie z pirackiej wersji oprogramowania.
  • Wbudowane programy antywirusowe oraz zabezpieczające.
  • Możliwość korzystania ze wszystkich funkcji systemu operacyjnego.
  • Stabilność i pewność działania oraz gwarancja najwyższych standardów Microsoft.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel