Naklejki na laptopa - jak wybrać i gdzie kupić?

2022-09-29
Naklejki na laptopa - jak wybrać i gdzie kupić?

Naklejka na laptopa pozwala na personalizację Twojego urządzenia i wyróżni go na tle innych sprzętów. Umieść ją na tylnej części ekranu. Za jej pomocą sprawisz, że starszej generacji laptop będzie prezentował się nowocześniej. Dodatkowo pomaga ona w ukryciu drobnych zarysowań i uszkodzeń. To tani sposób, by odświeżyć wygląd swojego laptopa. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto je posiadać i jak najlepiej wybrać naklejki na laptopa.

Naklejki na laptopa - jak wybrać?

Laptop towarzyszy nam na co dzień - podczas pracy, rozrywki – warto wiec zadbać, by jego design w pełni odpowiadał naszym upodobaniom. Zdecydowana większość laptopów nie odbiega od siebie pod względem wyglądu. Produkuje się urządzenia w kolorze srebrnym, czarnym z dodatkiem bieli. Niekiedy można trafić na modele kolorowe – przykładowo z czerwonymi elementami, jednak jest to rzadkość. Możesz urozmaicić je, wykorzystując naklejki na laptopa.

Naklejka 5G w dłoni kobiety - sklep vedion.pl
Naklejki to świetny sposób, aby wyróżnić swojego laptopa. Źródło: freepik.com.

Jak najlepiej wybrać naklejkę na laptopa? Jeśli prowadzisz własną firmę i posiadasz swoje logo, możesz umieścić je na urządzeniu. Tego typu naklejka będzie stanowić doskonałą reklamę. A może interesują Cię małe naklejki nawiązujące do konkretnych motywów? Na laptopie śmiało umieść także cytaty i drobne rysunki.

Jeśli chcesz ozdobić całą tylną powierzchnię, do wyboru masz wiele wzorów lub naklejek w jednolitym kolorze. Możesz także nakleić na obudowie swoje ulubione zdjęcie lub własnoręcznie zaprojektowana grafikę. Od lat popularne są również motywy kwiatowe lub geometryczne.

Kompaktowe laptopy o przekątnej 14"

Zalety używania naklejek

Naklejka na laptopa pełni dwie funkcję: estetyczną oraz ochronną. Za jej pomocą spersonalizujesz swoje urządzenie, a umieszczając na nim zdjęcie nawiązujące do ważnych dla Ciebie chwil – nadasz mu wyjątkowego znaczenia. Za pomocą dużych lub małych naklejek przykryta zostanie także zniszczona obudowa laptopa. Wszelkie zarysowania powstałe na przestrzeni lat, zostaną ukryte w niezwykle miły na oka sposób. Co więcej, czy wiesz jak najlepiej zabezpieczyć komputer przed odbijaniem się śladów palców na obudowie? No właśnie - często wystarczy jedynie umieść na niej naklejki na laptopa. Posiadają śliską powierzchnię, na której nie powstają nieestetyczne odbicia.

Naklejki to dobry sposób na zabezpieczenie urządzenia przed zbieraniem nieprzyjemnych dla oka odcisków. Źródło: freepik.com.

Jak przykleić naklejki do laptopa?

Naklejka na laptopa to dodatek, który w łatwy sposób umieścisz na posiadanym przez siebie urządzeniu. Wystarczy, że chwycisz jej końce i odkleisz od pozostałej części produktu. Starannie przytwierdź naklejkę na tylnej części ekranu, by jej boki zbiegały się równo z krawędziami. Następnie wygładź jej powierzchnię, aby uniknąć wybrzuszeń spowodowanych przedostaniem się powietrza pod powierzchnię naklejki – przekonasz się, że całość zaprezentuje się znacznie estetyczniej.

Naklejki na laptopa - sklep vedion.pl
Montaż naklejek jest naprawdę prosty, a ich różnorodność sprawia, że możemy diametralnie zmienić wygląd naszego sprzętu. Źródło: freepik.com.

Jeśli na Twoim urządzeniu znajdują się elementy, logo lub akcesoria, które mogłyby zostać zasłonięte przez naklejki na laptopa, możesz je uwidocznić, wycinając otwór w odpowiednim miejscu naklejki. Naklejka na laptopa posiadają specjalny klej, za pomocą którego możesz łatwo przykleić, a następnie odkleić ją od laptopa bez pozostawiania klejących śladów. Jeśli zdecydujesz się na wymianę naklejki, resztki kleju nie utrudnią Ci nałożenie nowej sztuki.

Wydajne modele poleasingowe do pracy i nauki

Gdzie kupić naklejki do laptopa?

Naklejka na laptopa dostępna jest w większości sklepów z akcesoriami komputerowymi. Możesz nabyć ją zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Jedną z zalet zakupu naklejek w sklepach internetowych, jeśli często możliwość stworzenia personalizowanej naklejki wraz z wybranym przez siebie zdjęciem lub grafiką. Pamiętaj, aby podczas zakupu naklejek zwracać uwagę na ich rozmiar. Dzięki temu będą one doskonale dopasowane, a zniszczona obudowa laptopa zostanie całkowicie przykryta. Urządzenie zdecydowanie zyska także na estetyce. Jeśli celowo nie chcesz pokrywać całości laptopa jedną, dużą naklejką, wypróbuj skin na laptopa.

Podsumowując – niezależnie, czy zdecydujesz się na naklejkę lub skin na laptopa, zdecydowanie zyska on na swojej estetyce. Dodatkowo zyska ochronę przed powstaniem rys i zadrapań.

Autor: L.Rajner

pixel