WYBIERAMY KOMPUTER DO 1000 ZŁ

2019-08-28
WYBIERAMY KOMPUTER DO 1000 ZŁ

Vedion - Pytania

Rozważając kupno wydajnego komputera gamingowego, który byłby w stanie stosunkowo sprawnie obsługiwać nowsze tytuły, najczęściej wyobrażamy sobie bardzo drogi sprzęt rzędu od kilku- do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na takie koszta. Na szczęście, okazuje się, że aby pograć w gry, wygórowane sumy wcale nie muszą być konieczne. O wiele tańszą alternatywą, dzięki której będziecie mogli nabyć dobry komputer do gier do 1000 zł, jest wybór odznaczającego się wysoką jakością sprzętu poleasingowego.

Czy warto kupić komputer poleasingowy?

Komputer poleasingowy jest urządzeniem, które było wcześniej użytkowane (przeważnie przez od około dwóch do trzech lat) przez jakąś renomowaną firmę lub korporację w ramach leasingu. Dlatego kupując tego rodzaju sprzęt, często można natrafić na odznaczające się doskonałym wykonaniem i lepszą konstrukcją maszyny klasy biznesowej. Komputer poleasingowy nie jest zwyczajnym urządzeniem używanym. Z jego nabyciem wiąże się wiele zalet, które sprawiają, że pozyskanie go może być dobrą inwestycją. Należą do nich przede wszystkim korzystna cena i gwarantowana jakość produktu.

Taki sprzęt dostępny jest na rynku nawet w ofertach o 15-20% tańszych od jego nowych odpowiedników. Co istotne, wyśmienita kwota zakupu nie jest przy tym równoznaczna ze znaczną utratą wydajności. Będące po leasingu używane urządzenia często odznaczają się świetną i zgodną z obecnymi standardami specyfikacją. To sprawia, że możliwy jest satysfakcjonujący komputer do grania za 1000 zł. Sprzęt w wersji refurbished jest w pełni funkcjonalny i nosi jedynie normalne ślady użytkowania (takie, które nie wywierają wpływu na jego działanie).

Jakby tego było mało, poleasingowe maszyny to najczęściej wysokiej klasy markowe komputery. Przeważnie są one dostępne z nowym, oryginalnym systemem operacyjnym Microsoft. Ponadto, każde urządzenie – przed wystawieniem go na sprzedaż – jest dokładnie sprawdzane. Oznacza to zapewnienie bardzo dobrego stanu techniczno-wizualnego, co gwarantuje bezpieczeństwo zakupów.

Jeżeli interesuje Was doskonały komputer do 1000 zł, najlepiej postawić na cieszące się uznaniem wśród zadowolonych klientów firmy, takie jak renomowany i mający ugruntowaną pozycję na rynku Vedion.

Dlaczego warto postawić na Vedion?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego (patrz tutaj: https://www.vedion.pl/). Warto postawić na nas, ponieważ:

  • Oferujemy zróżnicowany i atrakcyjny cenowo sprzęt na każdą kieszeń – każdy powinien móc znaleźć taki produkt, który będzie najlepiej dostosowany do jego indywidualnych wymagań.
  • W naszym asortymencie znajdują się komputery poleasingowe znanych i uznanych marek, takich jak: HP, Dell, czy Lenovo.
  • Ogromna większość naszego sprzętu należy do będącej najwyższej jakości klasy A – oznacza to, że jego stan techniczno-wizualny jest na niemal identycznym poziomie, jak w wypadku zupełnie nowych urządzeń (mogą wystąpić jedynie ślady zwykłego użytkowania, takie jak: drobne rysy, zabrudzenia, otarcia).
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem programu Microsoft Registered Refurbisher, dzięki czemu każdy nabyty komputer posiada w pełni legalne, oryginalne oprogramowanie.
  • Poza komputerami posiadamy szereg innych świetnych urządzeń w wersji refurbished, takich jak: laptopy, myszki, monitory, czy klawiatury.
  • Gwarantujemy w pełni bezpieczne zakupy – oferujemy nawet do dwunastu miesięcy gwarancji na zakupione towary.
  • Zatrudniona kadra ekspertów pomoże w dokonaniu najlepszego możliwego wyboru oraz odpowie na wszelkie pytania czy wątpliwości.
  • Nasza strona internetowa jest przyjazna, intuicyjna i łatwa w obsłudze.
  • Posiadamy certyfikat Opineo „Słucham Swoich Klientów” – najważniejsze dla nas są potrzeby naszych klientów. Chętnie czytamy wszelkie Wasze uwagi, komentarze, czy sugestie. To Wasze opinie są wyznacznikiem i kierunkiem rozwoju Vedion.

Nasza oferta, czyli dobry komputer do tysiąca złotych

W asortymencie sklepu internetowego posiadamy szeroką gamę zróżnicowanego sprzętu do różnego typu zastosowań. Przedstawiamy nasze propozycje komputera gamingowego, biurowego oraz domowego.

Dell Optiplex 7010 USFF -i5 – szukamy wydajnego komputera do gier do 1000 zł.

Jest nim wysokiej jakości poleasingowy komputer marki Dell, czyli Optiplex 7010 USFF -i5. Zawiera on wysoce wydajny w tym przedziale cenowym procesor flagowej serii od Intela, czyli Core i5 (3470 o taktowaniu zegara 3,2GHz w standardzie oraz nawet do 3,6GHz w trybie Turbo), osiem giga pamięci RAM, dobry dysk SSD o pojemności 240 GB, kartę graficzną od Intela.

Taka specyfikacja pozwoli Dell Optiplex 7010 USFF -i5 odpalić gry, takie jak FIFA 18 czy Apex Legends na minimalnych ustawieniach. W najwyższym komforcie, na wysokich ustawieniach graficznych pogramy z kolei między innymi w popularnego Minecrafta.

Lenovo M92p SFF -i5 3550 – komputer biurowy z niezbędnym oprogramowaniem.

Doskonale nadający się do użytku biurowego komputer Lenovo M92p SFF -i5 3550 wyposażony został w wydajny czterordzeniowy procesor Intel Core i5 3550 (od 3,3GHz do 3,7GHz w trybie Turbo), pamięć RAM 8GB, kartę graficzną firmy Intel oraz dysk twardy SSD 120 GB.

Dzięki zainstalowaniu w standardzie oryginalnego systemu operacyjnego Windows 7 Professional w wersji 64 bit, komputer stacjonarny od Lenovo posiada wszelkie niezbędne w pracy biurowej programy, takie jak Microsoft Word, MS Excel, MS Power Point, MS Publisher. Ponadto dysk twardy SSD zagwarantuje najwyższą możliwą szybkość przesyłu, co jest niezwykle istotne w pracy korporacyjnej.

Dell Optiplex 7010 DT i5 – komputer do użytku domowego na każdą kieszeń.

Proponujemy komputer stacjonarny Dell Optiplex 7010 DT i5 . Jest to najbardziej budżetowa opcja z proponowanych (kosztuje około 550 złotych).

Poza niezwykle wydajnym w tym przedziale cenowym czterordzeniowym procesorem Intel Core z serii i5, urządzenie to posiada kartę graficzną Intel HD Graphics 2500, pamięć RAM 4 GB oraz dysk twardy HDD o pojemności 250 GB, który zdolny jest pomieścić nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu tytułów. Oryginalny system w pełni wspierany przez firmę Microsoft oraz zainstalowane w standardzie programy antywirusowe to coś, co z pewnością doceni każdy użytkownik domowego komputera.

Dla każdego przedstawionego komputera do gier, firma Vedion przewidziała korzystną gwarancję.

Laptop do pracy

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel