Serwis | Naprawa Komputerów | Warszawa

Szukasz serwisu laptopów w Warszawie? Sklep komputerowy Vedion oferuje pomoc wykwalifikowanego zespołu serwisowego. Zajmujemy się naprawą laptopów zakupionych w naszym sklepie. Pomagamy również tym, którzy przychodzą do nas po raz pierwszy. Na usługi serwisowe proponujemy naszym klientom 20% zniżki. Masz problem z laptopem? Przyjdź z komputerem do serwisu laptopów na Ursynowie!

Odwiedź nasz punkt stacjonarny

Serwis Laptopów Vedion Warszawa

Przyjdź lub zadzwoń do naszego serwisu w Warszawie, a nasi specjaliści pomogą znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

ul. Kulczyńskiego 2,
02-777 Warszawa

Mail: sklep@vedion.pl
Tel: +48 450 004 004,

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 17:00

Naprawa laptopów Warszawa

20% zniżki dla klientów Vedion

Z czym masz problem?

System Operacyjny

Działanie urządzenia

Dysk

Bateria

Pamięc RAM

Karta WiFi

Matryca

Klawiatura

System chłodzenia

Zajmujemy się wyłącznie naprawą laptopów. Nie przyjmujemy komputerów PC, drukarek, telefonów, tabletów, oraz zasilaczy. Nie zajmujemy się składaniem komputerów zakupionych w innym sklepie.

Serwis komputerowy Warszawa - szybka diagnostyka i naprawa

Obecnie laptopy stanowią urządzenia zdecydowanie popularniejsze od komputerów stacjonarnych. Fenomen przenośnych komputerów wynika nie tylko z faktu, iż sprzęt tego typu jest dużo lżejszy. Dzięki temu można na nim pracować zarówno w domu, jak i w podróży czy w ulubionej kawiarni. Co jednak, jeśli notebook ulegnie uszkodzeniu? Naprawa komputerów to jedna z usług świadczonych przez Centrum Komputerowe Vedion. Jeśli Twój laptop uległ uszkodzeniu - zgłoś się do nas!

Centrum Komputerowe Vedion istnieje na rynku od 2008 roku. Jako pierwsi zaczęliśmy sprzedawać sprzęt komputerowy i użytkowy w wersji refurbished. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że obecnie stanowimy lidera na rynku urządzeń poleasingowych i odnowionych. Zajmujemy się sprzedażą laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów i urządzeń peryferyjnych znanych producentów m.in. Apple, Dell, Lenovo, HP czy Logitech.

Pogotowie komputerowe Warszawa - dlaczego warto naprawić laptopa w Vedion?

Oprócz sprzedaży stacjonarnej i internetowej, prowadzimy także pogotowie komputerowe w Warszawie. Serwis laptopów na Ursynowie jest prowadzony przez doświadczony zespół ekspertów. Wiele lat doświadczenia naszych pracowników sprawia, że naprawa komputerów osobistych przebiega szybko a jednocześnie rzetelnie. Zajmujemy się serwisowaniem laptopów naszych klientów, a także urządzeń zakupionych u innego sprzedawcy. Każda naprawa jest poprzedzona profesjonalną diagnostyką, celem precyzyjnej weryfikacji przyczyny awarii. Nasz serwis laptopów w Warszawie proponuje kompleksowe rozwiązania, zarówno w przypadku drobnych napraw, jak i pełnej rewitalizacji sprzętu komputerowego.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak aktywować system Windows w laptopie od Vedion?

  Aby aktywować system Windows należy postępować według instrukcji.

 2. Jakie jest hasło do notebooków Apple?

  Każdy dostępny w sprzedaży Vedion MacBook posiada automatyczne hasło: 1234. Po zakupie warto wprowadzić spersonalizowany kod bezpieczeństwa.

 3. Czy istnieje możliwość naprawy laptopa kupionego w Vedion po okresie gwarancyjnym?

  Naprawa komputerów marki Apple jest możliwa również po zakończonym okresie gwarancyjnym. MacBooki a także inne laptopy zakupione w sklepie Vedion są objęte rabatem -20% obejmującym wszelkie czynności przeprowadzone przez nasz serwis laptopów w Warszawie.

 4. Czy mogę naprawić laptopa nie będąc klientem Vedion?

  Nasze pogotowie komputerowe zajmuje się również notebookami osób, które nie zakupiły urządzeń w sklepie Vedion. Jeśli Twój laptop uległ uszkodzeniu, zgłoś się do naszego serwisu, celem ustalenia przyczyny awarii oraz dalszych kroków związanych z naprawą urządzenia.

 5. Gdzie mogę przynieść lub przysłać laptopa do naprawy?

  Jeśli chcesz oddać laptopa do naszego serwisu komputerowego w Warszawie, wyślij urządzenie na adres Kulczyńskiego 2, 02-777 Warszawa lub odwiedź nas osobiście.

 6. Ile trwa gwarancja na usługę serwisową?

  Każda usługa serwisowa Vedion jest objęta 3-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 7. Jaka jest gwarancja na serwisowaną część?

  Długość okresu gwarancyjnego serwisowanych części jest ustalana indywidualnie z pracownikiem serwisu.

 8. Czy sprzęt może być serwisowany w sklepie Vedion w Krakowie?

  Na ten moment nie oferujemy takiej możliwości. W przypadku przyniesienia urządzenia do sklepu stacjonarnego w Krakowie, nasi konsultanci przekażą go drogą pocztową do pogotowia komputerowego w Warszawie. Po przeprowadzonej diagnostyce i naprawie poinformujemy Cię, gdy sprzęt będzie gotowy do odbioru.

 9. Czy serwis Vedion zajmuje się naprawianiem telefonów i akcesoriów?

  Nasz serwis komputerowy w Warszawie zajmuje się również naprawą smartfonów. Więcej na ten temat możesz przeczytać na dedykowanej stronie serwisu telefonów.

 10. Kupiłem MacBooka i chciałbym dołożyć do niego pamięć RAM lub wymienić dysk. Czy mogę liczyć na taką usługę w ramach serwisu Vedion?

  W przeciwieństwie do urządzeń innych producentów, MacBooki nie oferują możliwości rozszerzenia wyżej wspomnianych parametrów. Rozszerzenie pamięci RAM oraz wymiana dysku jest możliwa w przypadku laptopów innych producentów, m.in. Dell, Lenovo, HP, Asus, Fujitsu.

Jakie są najczęstsze problemy z laptopem?

Jednym z najczęstszych problemów z laptopem jest wyłączanie się urządzenia podczas pracy. Jeśli tak się dzieje to komputer po prostu się przegrzewa. W takim przypadku prawdopodobnie koniecznym będzie czyszczenie lub wymiana jednego z elementów układu chłodzenia.

Twój laptop został zalany? Powinieneś zareagować szybko, odłączając notebooka od źródła zasilania i usuwając ciecz. Pamiętaj, żeby nie podłączać urządzenia do prądu w trakcie suszenia. Dzięki tym czynnościom prawdopodobieństwo uszkodzenia podzespołów jest niższe. Warto jednak odwiedzić dobry serwis laptopów, aby mieć pewność 100% sprawności notebooka.

Każdego rodzaju urządzenie może się zepsuć. Nie inaczej jest w przypadku komputerów osobistych. Niektóre problemy z laptopem możesz rozwiązać samodzielnie, jak chociażby dokręcenie luźnych zawiasów czy powierzchowne przedmuchanie układu chłodzenia. Aby skutecznie naprawić laptopa często potrzeba jednak pomocy profesjonalisty. Więcej na ten temat możesz przeczytasz w naszym wpisie na temat naprawy komputerów w domowym zaciszu.

Serwis laptopów Vedion w Warszawie tworzy grupa ekspertów zajmująca się nie tylko realizowaniem gwarancji. Nieważne czy chodzi o rozszerzenie pamięci operacyjnej czy też wymianę podzespołów – zespół specjalistów szybko zlokalizuje usterkę i proponuje właścicielowi urządzenia najlepsze rozwiązanie. Twój laptop się zepsuł i nie wiesz co powinieneś zrobić? Przynieś sprzęt, a my przeprowadzimy profesjonalną diagnostykę i naprawę Twojego laptopa. Odwiedź nasz punkt na Ursynowie!

Warto nas odwiedzić, bo

 • Mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie serwisowania notebooków
 • Pracujemy na nowoczesnych narzędziach
 • Szybko diagnozujemy i naprawiamy laptopy
 • Udzielamy gwarancji na usługi serwisowe
 • Gwarantujemy 20% klientom Vedion

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Nasi doradcy czekają na Ciebie

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 19:00, w soboty w godz. 9:00 - 17:00

 450 004 004  sklep@vedion.pl  Otwórz chat

pixel