Klawiatury bezprzewodowe

( ilość produktów: 2 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Wersja produktu (Stan)
Layout
Kolor
Połączenie
Sposób zasilania

Klawiatury bezprzewodowe | Refurbished | Open Box

Bezprzewodowa klawiatura jest przydatnym akcesorium do pracy i rozrywki. Brak kabla oznacza większą swobodę użytkowania, a solidna konstrukcja gwarantuje dłuższą żywotność urządzenia. Dowiedz się jakie cechy powinna posiadać dobra klawiatura bezprzewodowa. Przy okazji zobacz modele refurbished i open box dostępne w naszym sklepie.

Klawiatura bezprzewodowa – dlaczego warto ją kupić?

Klawiatura bezprzewodowa to popularna alternatywa od zewnętrznych modeli sieciowych. Tego typu urządzenie sprawdza się idealnie jako akcesorium do laptopa. Dodatkowa klawiatura do notebooka często oferuje wyższe parametry techniczne. Nie inaczej dzieje się w przypadku dobrych jakościowo klawiatur Logitech dostępnych w naszym sklepie. Klawiatury bezprzewodowe równie dobrze współpracują z zestawem PC.

Największym atutem klawiatury bezprzewodowej jest brak konieczności podłączenia urządzenia do portu USB. Z tego powodu modele tego typu są coraz częściej wybierane nie tylko do pracy, ale również rozrywki. Bezprzewodowa klawiatura umożliwia bowiem obsługę na odległość, zarówno komputera, jak i telewizora. 

Rodzaje klawiatur bezprzewodowych – wybierz swój model!

Im więcej użytkowników tym więcej preferencji co do wariantu klawiatury bezprzewodowej. 

Istotnym aspektem wyróżniającym poszczególne modele jest sposób komunikacji z komputerem. Klawiatury bezprzewodowe USB to urządzenia wpinane do odbiornika. Modele tego typu są dość popularne, ponieważ nie wymagają dodatkowej konfiguracji. 

Użytkownik może też zdecydować się na bezprzewodową klawiaturę bluetooth. Choć koszt zakupu tego typu modelu jest nieco wyższy, działa on bez dodatkowego odbiornika.

Jeśli chodzi o typ, klawiatury bezprzewodowe dzielą się na modele klasyczne i wyspowe. Urządzenia pierwszego rodzaju oferują klawisze znajdujące się bardzo blisko siebie. Z kolei klawiatury wyspowe posiadają większe odległości między klawiszami. Takie modele zapewniają większy komfort podczas pisania, a dodatkowo są także łatwiejsze w czyszczeniu.

Klawiatura bezprzewodowa – na co zwrócić uwagę?

Klawiatury bezprzewodowe oferują użytkownikowi mnogość dodatkowych udogodnień. Jednym z nich jest podpórka na nadgarstek, obecna w coraz większej ilości modeli. Element pozwala nieco odciążyć pracę nadgarstka, co zwiększa komfort pracy z urządzeniem. Bezprzewodowe klawiatury oferują również blok numeryczny, niezwykle przydatny podczas pisania dokumentów.

Niektóre modele bluetooth oferują przyciski specjalne, umożliwiające chociażby regulację głośności z poziomu klawiatury. Bez względu na to czy wolisz klawiatury minimalistyczne czy oferujące mnogość dodatkowych funkcji – odwiedź nasz punkt sprzedaży! Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć model idealny dla Ciebie!

Klawiatura bezprzewodowa refurbished – dlaczego się opłaca?

Akcesoria refurbished są urządzeniami pochodzącymi ze zwrotów konsumenckich. Pojawiające się ponownie w sprzedaży klawiatury bezprzewodowe zostały użyte tylko kilka razy lub nigdy nie zostały wyjęte z pudełka. Tego typu urządzenia są w 100% sprawne, a jednocześnie nie można ich uznać za produkty fabrycznie nowe. Właśnie z tego powodu ich cena jest zdecydowanie niższa. Podobnie dzieje się z produktami typu open box, czyli urządzeniami sprzedawanymi w pudełkach zastępczych.

W sklepie komputerowym Vedion znajdziesz różnego typu klawiatury bezprzewodowe refurbished i open box. Każde akcesorium przechodzi serię testów eksperckich przed ponowną sprzedażą. Dzięki temu możesz być pewien doskonałej kondycji technicznej zakupionego sprzętu. 

Kupowanie akcesoriów refurbished jest sposobem na oszczędność i ekologiczność. Im mniej sprzętu elektronicznego wyrzucamy tym mniej elektrośmieci powstaje. Kupując bezprzewodową klawiaturę refurbished w Vedion zyskujesz niską cenę, doskonałą sprawność i długi okres gwarancji. 

pixel