Prezentery

( ilość produktów: 1 )

Prezenter multimedialny może się przydać na niejednym spotkaniu biznesowym, szkolnej lekcji, bądź wykładzie na uczelni, z powodzeniem zastępując klasyczną tyczkę czy wskaźnik laserowy. Każde nowoczesne przedsiębiorstwo czy placówka edukacyjna powinna posiadać więc co najmniej kilka pilotów. Wybierając prezentery multimedialne z naszego outletu zyskujesz nie tylko niską cenę, ale także gwarancję i bezpieczeństwo inwestycji. 

Prezenter multimedialny - dlaczego warto w niego zainwestować?

Prezentery multimedialne to uniwersalne urządzenia, zapewniające wygodną pracę i naukę. Posiadając dobry pilot bezprzewodowy można z łatwością zarządzać prezentacją, bez konieczności podchodzenia do stanowiska komputerowego. Korzystanie z uniwersalnego prezentera jest po prostu wygodniejsze - zarówno dla osoby prelegenta, jak i słuchaczy. Ponadto, dobrej jakości pilot często oferuje szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym zaprezentowanie niektórych treści staje się jeszcze prostsze. Inwestycja w dobry prezenter multimedialny to doskonały pomysł, nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla dyrektorów szkół i placówek edukacyjnych. 

Co powinien oferować dobry prezenter multimedialny?

Chcąc zaopatrzyć siebie lub swoich pracowników w dobrej jakości prezentery multimedialne, warto przyjrzeć się kilku podstawowym aspektom użytkowym. Jednym z istotniejszych jest oferowany przez dany model zasięg pracy. Powinien być on dopasowany do specyfiki miejsca, w którym urządzenie będzie najczęściej wykorzystywane. Zbyt krótki zasięg może bowiem sprawić, że pilot nie pomoże prelegentowi w komfortowej prezentacji materiałów. Zatem dobry prezenter multimedialny powinien oferować co najmniej 10 metrów zasięgu. W naszym sklepie możesz znaleźć urządzenia gwarantujące jeszcze większy zakres.Kolejną istotną kwestią determinującą wybór danego modelu prezentera jest sposób podłączenia. Pilot multimedialny może być wykorzystywany nie tylko do rzutnika, ale również do telewizora czy też urządzeń mobilnych. Prezentery multimedialne zwykle wykorzystują nadajnik umieszczony w porcie USB. Wybierając pilota do multimediów warto też zwrócić uwagę na zakres kompatybilności. W Vedion znajdziesz uniwersalne modele współpracujące zarówno z oprogramowaniem Windows, jak i MacOs. 

Prezentery multimedialne z outletu - dodatkowe funkcjonalności

Pilot do multimediów nie musi służyć wyłącznie do przewijania slajdów w prezentacji. Wiele tego typu urządzeń oferuje dodatkowe udogodnienia w postaci wskaźnika laserowego, czy też przypomnienia o upływie czasu prelekcji przy pomocy wibracji. Dobry jakościowo prezenter to także urządzenie o lekkiej konstrukcji, oferujące użytkownikowi przejrzysty panel sterowania. A co z kwestią zasilania? Większość prezenterów multimedialnych jest zasilanych bateryjnie. Istnieją jednak modele wykorzystujące akumulatory, co umożliwia nam ładowanie urządzenia zamiast wymiany baterii za każdym razem, gdy się wyczerpią. W naszym sklepie możesz spotkać się z prezenterami multimedialnymi obu wariantów. 

Dlaczego powystawowe prezentery multimedialne są dobrym rozwiązaniem?

Wysokiej klasy piloty do prezentacji są zazwyczaj dość drogie. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości urządzeniu wiodącego producenta np. Logitech, warto skorzystać z oferty profesjonalnego outletu sprzętu elektronicznego. Prezentery multimedialne powystawowe są produktami odnowionymi, czyli poddane szczegółowym testom diagnostycznym przed ponowną sprzedażą. Takie prezentery multimedialne były używane kilkukrotnie a często zostały jedynie kilka razy wyciągnięte z pudełka. Pochodzące ze zwrotów konsumenckich i prezentowane na wystawach sklepowych piloty to urządzenia cechujące się nienaganną estetyką oraz 100% sprawnością techniczną. Kupując używany prezenter multimedialny z outletu masz więc szansę zyskać wysokiej klasy sprzęt, a jednocześnie sporo zaoszczędzić.Korzystając z oferty sklepu Vedion stawiasz na gwarancję najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Nowe i powystawowe prezentery multimedialne dostępne w sprzedaży są objęte gwarancją do 24 miesięcy. Nasz sklep gwarantuje szybką realizację zamówienia, zarówno dla klienta prywatnego, jak i biznesowego. Nasze prezentery multimedialne są używane zarówno w małych firmach, jak i większych placówkach edukacyjnych i korporacjach. Spraw, by każda prelekcja była nie tylko pouczająca, ale także komfortowa. Zainwestuj w doskonałej jakości pilota do prezentacji i zaoszczędź, korzystając z oferty naszego outletu.

pixel