iPhone 11 Pro

( ilość produktów: 18 )

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Faktura
Wersja produktu (Stan)
Przedziały cenowe
Model
Wbudowana pamięć
Kolor

iPhone 11 Pro - używane, powystawowe i refurbished - Vedion.pl

Szukasz sprawdzonych telefonów klasy biznes? Używany iPhone 11 Pro posłuży Ci do pracy oraz do codziennego użytkowania. Doskonale posłuży także do tworzenia zdjęć o jakości profesjonalnego aparatu fotograficznego — to jego cecha szczególna, za który został pokochany przez rzesze klientów na całym świecie. Sprawdź powystawowe Iphone 11 Pro dostępne w outlecie internetowym Vedion.pl i zyskaj wysokiej jakości sprzęt w obniżonej cenie. 

Używany iPhone 11 Pro — specyfikacja 

Smartfony Apple zyskują kolejnych zwolenników nie tylko ze względu na nowatorski design, ale także wysokiej jakości podzespoły. Dzięki swojej specyfikacji iPhone 11 Pro powystawowy to urządzenie wydajne i pozwalające na wielozadaniową pracę przez wiele godzin bez potrzeby ładowania. Zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta!Na początek warto wspomnieć o zachwycającym ekranie. Wyświetlacz Super Retina XDR 5,8” zapewnia komfort obsługi — możesz wygodnie pracować i oglądać filmy korzystając z jednego urządzenia. Technologia OLED gwarantuje głębie kolorów i wyjątkową jasność. Wszystkie obrazy są wyraźne i realistyczne — warto zobaczyć je na własne oczy!Szybka praca iPhona 11 Pro jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnego procesora A13 Bionic. Telefon jest wyposażony w tryb turbo wraz z systemami energooszczędnymi, dzięki którym jego energia po pełnym naładowaniu baterii jest rozkładana w odpowiedni sposób. Liczne testy jasno pokazały przewagę w wydajności w porównaniu z poprzednim wypuszczonym na rynek modelem iPhone'a — różnica wynosi aż 5 godzin pracy więcej! Aparat z pewnością nie umknie uwadze nawet zapalonym pasjonatom fotografii. Posiada obiektyw szerokokątny, ultraszerokokątny i teleobiektyw. Wszystkie 3 soczewki współpracują ze sobą, tworząc wyraźne i nasycone zdjęcia w słoneczny dzień i po zmroku.  

Dlaczego warto zdecydować się na powystawowy iPhone 11 Pro? 

iPhone 11 używany — powystawowy oraz refurbished, skierowany jest do klientów chcących nabyć smartfon klasy biznes w niższej cenie. Urządzenia sprawdzą się jako wyposażenie dla pracowników Twojej firmy oraz na użytek prywatny. To telefony całkowicie sprawne, które najczęściej nie odbiegają swoją jakością od urządzeń dostępnych na sklepowych półkach. Skąd więc pochodzi ich niska cena? Każdy oferowany przez Vedion.pl powystawowy iPhone 11 Pro posłużył jako urządzenie pokazowe do zaprezentowania na sklepowych witrynach. Klienci mogli testować jego działanie przed zakupem — dotykać, włączać podstawowe funkcje. Nie był on jednak użytkowany poza sklepem w standardowym trybie — dzwonienie, wysyłanie wiadomości, korzystanie z Internetu itd. Mimo tego nie może zostać sprzedany jako telefon całkowicie nowy — trafia zatem do outletu Vedion.pl i zostaje oznaczony jako “powystawowy”. iPhone 11 Pro refurbished przed sprzedażą przechodzą szereg wnikliwych testów przeprowadzonych przez naszych specjalistów. Na ich podstawie jesteśmy w stanie określić klasę jakości smartfona, która zostaje podana na jego stronie produktowej. Dzięki niej klienci mają szansę przekonać się, z jakim produktem będą mieć do czynienia. Telefon został fabrycznie odnowiony, czyli został pozbawiony wszelkich wad. 

Zamów używany iPhone 11 | Vedion.pl

Złóż swoje zamówienie w outlecie Vedion.pl - iPhone 11 powystawowy będzie wysłany do Ciebie zupełnie za darmo! Możesz także zdecydować się na odbiór osobisty w Warszawie. Na miejscu obejrzysz urządzenie i sprawdzisz, czy spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz zdecydować się na inny model, zwrot oraz wymiana odbędą się na nasz koszt. Możesz dowiedzieć się więcej o iPhone refurbished oraz powystawowym — skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wspólnie dobierzecie model w 100% odpowiadający Twoim potrzebom. Dodatkowo nasze używane iPhone podlegają aż 12-miesięcznej gwarancji. Zachęcamy do składania swoich zamówień i kontaktu z Działem Obsługi Klienta outletu Vedion.pl. 

pixel