LAPTOP POLEASINGOWY - CZY WARTO?

2017-08-30
LAPTOP POLEASINGOWY - CZY WARTO?

Szukając biznesowego laptopa możemy się natknąć na oferty sprzedaży danych modeli poleasingowych.

Wielu ludzi ma wątpliwości co do ich zakupu - martwią się o słabe działanie urządzenia, różnorakie uszkodzenia, słabą wydajność lub nieestetyczne elementy.

Dzisiaj rozpatrzymy czy warto kupić poleasingowy model czy lepiej inwestować w nowe urządzenia.

Poznajmy różnice

Cena

Pierwsze co wpada nam w oko to cena. Modele poleasingowe klasy A często możemy nabyć za 50% ceny fabrycznie nowego, zaś klasa B jest tańsza nawet o 75%.

Oczywiście - oferta kusząca, jednak gdy nie widzimy danego modelu na żywo, część rozsądku podpowiada nam by do końca jej nie ufać. Martwimy się o jakość otrzymanego produktu ponieważ kupując sprzęt, głównie zależy nam na jego wydajnej pracy.

Jak w takim razie się ona prezentuje?

Działanie

W naszym asortymencie znajdują się laptopy poleasingowekomputery poleasingowe klasy A i B. Obydwie z nich cechuje perfekcyjne działanie urządzeń, dzięki czemu otrzymujesz pełnowartościowy produkt za nawet 75% niższą cenę.

Została ona obniżona ze względu na fakt poprzedniego użytkowania urządzenia. Komputery poleasingowe są jednak poddawane bardzo rygorystycznym testom i oględzinom dzięki czemu klienci otrzymują gwarancję iż produkt jest w stu procentach sprawny i wydajny.

Wygląd zewnętrzny

Jedyne czym może się różnić laptop poleasingowy od fabrycznie nowego to wygląd zewnętrzny.

Klasa A charakteryzuje się bardzo dobrym stanem wizualnym - na powierzchni gdzieniegdzie możemy znaleźć drobne ryski lub otarcia, które są zazwyczaj słabo widoczne lub nie wrzucają się w oczy.

Klasa B to laptopy gwarantujące dobry stan wizualny - mogą posiadać większe otarcia, drobne pęknięcie czy rysy lecz mimo to, nie wpływają w żaden sposób na prawidłowe działanie laptopa lub jego użytkowanie.

Dodatkowo, modele takie jak ThinkPad, Latitude, EliteBook lub UltraBook posiadają niezwykle wytrzymałą konstrukcję dzięki czemu nawet przy drobnym zadrapaniu doskonale spełnia swoją funkcję.

Podsumowanie

Warto podkreślić, iż kupowanie sprzętów poleasingowych jest w stu procentach bezpieczne - taką gwarancję otrzymują klienci w Vedionie. Możemy mieć pewność, że otrzymane produkty będą funkcjonować zgodnie z opisem przedstawionym na stronie.

Jedno jest pewne - kupując sprzęt poleasingowy otrzymujemy pełnowartościowy sprzęt jednocześnie na tym oszczędzając.

Na koniec, podsumujmy w kilku punktach:

Zalety:
- Przetestowana wydajność urządzenia
- Możliwość zmiany specyfikacji na życzenie
- Cena niższa nawet do 75% - oszczędność
- Produkt pełnowartościowy i funkcjonalny


Wady:
- Ewentualne ryski lub otarcia na obudowie

Oferta biznesowych laptopów poleasingowych Vedion: www.vedion/komputery-i-laptopy

pixel